Pojďte s námi podlehnout kouzlu nošení!

 

KDY:

 14. 9. 2019, 10 – 18 hodin  

 KDE:

 Hotel International Prague v Praze 6

 Akce je určena nejen všem nadšencům a podporovatelům nošení dětí, ale i pro ty, kteří nošení neznají a chtěli by se o něm něco dozvědět! Cílem je šířit povědomí o kontaktním rodičovství, a to zejména o ergonomickém nošení dětí, jeho přirozenosti a pozitivech.

Jedná se o jedinečnou možnost pro návštěvníky dozvědět se komplexní informace o nošení dětí v šátcích a nosítkách. Také je to unikátní příležitost pro odborníky předat své znalosti širší veřejnosti prostřednictvím přednášek a workshopů! Návštěvníci budou mít možnost se setkat také s výrobci a prodejci šátků, nosítek, nosícího oblečení a doplňků, zboží si prohlédnout, vyzkoušet a případně nakoupit. Na akci budou též zahraniční firmy z Nizozemí, Německa, Anglie, Polska a daleké Brazílie!  

 

Podpora organizace Nedoklubko

Akce bude podporovat neziskovou organizaci Nedoklubko, která pomáhá rodinám
s předčasně narozenými dětmi. Forma podpory bude tombola, do které budou moci vystavovatelé/přednášející/lektoři/sponzoři přispívat svým zbožím, poukázkami, slevami, kurzy apod. Návštěvníci si za zakoupené lístky vylosují jednu ze zajímavých cen. Celý výnos z prodeje lístků půjde právě organizaci Nedoklubko. Na místě bude též možné přispět finančním příspěvkem v hotovosti.

Close Menu