KONZULTAČNÍ ZÓNA

POZOR!! Změna termínu festivalu. NOVÝ TERMÍN: 12. ZÁŘÍ 2020!!

 

V konzultační zóně se můžete zdarma poradit s následujícími odbornicemi: 

JménoObor konzultaceČas
Simona Moravcová, Jemné zrozeníDula, laktační poradkyně10:00 – 17:00
Lucie Ternová, MAMASPORTFyzioterapeutka12:00 – 15:00
Lenka Šlajsová, TulipaníPoradkyně v mateřství11:00 – 16:00
A-centrumTěhotenství, porod a šestinedělí10:00 – 17:00
CuraproxNácviky čištění dětských zoubků11:00 – 17:00
Alžběta Samková, porodní asistentkaTěhotenství, porod, šestinedělí13:00 – 15:00
Veronika Kubrichtová, Úsměv mámyPoporodní deprese a úzkosti15:30 – 16:30
Lenka Danielová, S láskou k dětem i soběDětský spánek, bachovy esence14:00 – 17:00
Jana Barrera, Přirozené mateřstvíLaktační poradenství, VBAC15:30 – 17:00
Akademie rodičovstvíDětská psychologie11:00 – 14:00

SIMONA MORAVCOVÁ, Jemné zrození, 10:00 - 17:00

Simona je dula, lektorka Hypnoporodu Jemného zrození a laktační poradkyně Mamily. Věří, že porod může být krásný, posilující a transformující zážitek a s velkou radostí provází ženy na jejich cestě k mateřství během těhotenství, při porodu, v šestinedělí a při kojení.

Email: Simona.moravcova@jemnezrozeni.cz

Tel.: 778 533 595

Web: spokojenamama.webnode.cz nebo https://jemnezrozeni.cz/lektorka/simona-moravcova/

Mgr. LUCIE TERNOVÁ, MAMASPORT, 12:00 - 15:00

Konzultace s lektorkou zdravého pohybu!

Zjistěte, jestli máte diastázu. 

Bolí Vás záda? U Lucie zjistíte, jak si pomoci od bolesti a co může být příčinou Vašich bolestí. Též Vám poradí, jak držet tělo, když nosíte v šátku či nosítku.

Email: lucie@mamasport.cz

Tel.: 734 446 205

LENKA ŠLAJSOVÁ, Tulipaní, 11:00 - 16:00​

Lenka je žena, na kterou se obracejí maminky s prosbami o radu v tématech zdravého přebalování, ergonomického nošení dětí, ekologicky šetrným způsobem života a mnoha dalších. 

Proto si Lenka vytvořila živnost jako Tulipaní – poradkyně v mateřství. Ideální pracovní schůzka je pro ni taková, kde se hodně povídá a usmívá, pomalu usrkává kvalitní čaj a nakonec mají všichni pocit, že strávili kvalitní čas s blízkým člověkem. Cílem Tulipaní je rozhoupat ty, co ještě váhají a podpořit ty, co už si zvolily cestu blíže svému děťátku a přírodě.
 

Web: www.tulipani.cz

FB: Tulipaní – poradkyně v mateřství

ACENTRUM, 10:00 - 17:00

Konzultace v oblasti těhotenství, porodu, šestinedělí – příprava a doporučné pohybové aktivity. Jak a proč bezpečně cvičit v těhotenství a po porodu. Poradíme, v čem vám může být prospěšná porodní asistentka, dula a poporodní dula. Tipy z praxe kontaktního rodičovství – kojení, nošení, látkování, bezplenkovka, aj… Nápady na společné hraní s dětmi v duchu Montessori, které rozvíjí soustředění, slovní zásobu, jemnou i hrubou motoriku. 

Tel.: 605 253 345

Email: info@acentrum.eu

CURAPROX, 11:00 - 17:00

Chcete si praktiky vyzkoušet a naučit se, jak nejlépe vyčistit zoubky Vašim dětem? Pak dorazte za U stánku Curaprox budete mít tu příležitost, tak se určitě zastavte 🙂 

Web: www.curaprox.cz

FB: Curaprox Czech

ALŽBĚTA SAMKOVÁ, porodní asistentka, 13:00 - 15:00

Určitě bude velký zájem o to si popovídat s Alžbětou na témata těhotenství, porod a šestinedělí. Samozřejmě se můžete ptát na vše, co Vás zajímá o práci porodní asistentky.

Pokud ještě nemáte knihu Vulvou porodní asistentky, která v době festivalu bude stále ve svém “šestinedělí” po čerstvém uvedení na trh, můžete ji zde získat a nebo si s tou svojí přijít pro autogram! 

FB: Buldem záchranáře a vulvou porodní asistentky

VERONIKA KUBRICHTOVÁ, Úsměv mámy, 15:30 - 16:30

Veronika sama prošla poporodními úzkostmi a ví moc dobře, jak je toto téma citlivé. Právě proto založila neziskovou organizaci Úsměv mámy, z.s., která podporuje šťastné mateřství a ženy, kterým do života vstoupily psychické obtíže v těhotenství a v období po porodu.

Pokud máte pochybnosti nebo Vás něco trápí, nebojte se dorazit za Veronikou si o tom popovídat, pomůže Vám se nasměrovat tak, aby Vám to co nejvíce pomohlo! 

Web: www.usmevmamy.cz

FB: Úsměv mámy

LENKA DANIELOVÁ, S láskou k dětem i sobě, 14:00 - 17:00

Lenka nabízí konzultace pro rodiče a jejich děti, zejména ohledně spánku a jeho poruch. Máte pocit, že vaše dítě špatně spí? Nejste si jistí vaším přístupem? Chcete podpořit? Přijďte za Lenkou.
 
Zajímají Vás bachovy květové esence?  Lenka vám poradí, jestli by na vaše potíže pomohla krizová esence nebo jestli už je třeba směs na míru. Pokud bude čas, můžeme sestavit vaši směs.
 
Dále máte možnost hovořit o tkáňových solích, nechat si udělat základní diagnostiku podle vašich zdravotních potíží a obličeje.
Budu se těšit.
 

Web: S láskou k dětem i sobě

FB: S láskou k dětem i sobě – Lenka Danielová

JANA BARRERA, Přirozené mateřství, 15:30 - 17:00

Jana je laktační poradkyně a dula, která podporuje ženy v přirozeném porodu (i) po předchozím císařském řezu, v kojení, v raném poporodním období a v empatickém vnímání dětské duše. Napomáhá tak ženám prožívat mateřství s radostí a lehkostí. 

Zkonzultovat s ní můžete tedy vše od kontaktního rodičovství přes kojení VBAC a přirozený porod. 

Web: www.janabarrera.cz a www.stribrnekojeni.cz

FB: Přirozené mateřství 

Bc. ADRIANA NOVÁKOVÁ, IVA KYSELÁ, Akademie rodičovství, 11:00 - 14:00

Rodičovská poradna – vše co vás zajímá či trápí ve spojení s výchovou a zdravým vývojem vašich dětí.
Ať už hledáte inspiraci, rozšíření rodičovských obzorů nebo řešení konkrétního problému s vašimi dětmi, jsme tu pro vás od 11 do 14 hodin. Přijďte za Adrianou a Ivou z Akademie rodičovství, kde najdete pomocnou ruku, ať už řešíte ve výchově nebo rodinných vztazích cokoliv. Iva je spoluzakladatelka rodinné poradny, systemická terapeutka, odpovídá na rodičovskou poradnu na Novinky.cz a hlavně je taky máma s 20 letou praxí v mateřské škole. Adriana je lektorka Akademie rodičovství, specializuje se na psychologii rodiny a studuje psychologii. Její přednášku “Objevte kouzlo zvládání dětských emocí i VY” si můžete poslechnout v 15:30 hodin.
 

Web: www.akademierodicovstvi.cz

FB: Akademie rodičovství