Vystavovatelé

VYstavovatelé, které musíte potkat!

Stránka bude postupně doplněna o informace o všech vystavovatelích. 

PARTNEŘI AKCE

Nosítka MoniLu jsou ergonomická nosítka české výroby šitá ze šátků určených pro nošení dětí. Šátky příčně pruží, na dotek jsou velmi příjemné, jemné a nosítka se tak krásně přizpůsobí tělu dítěte. Vazba šátkoviny zajišťuje dostatečnou nosnost a odolnost nosítka.

MoniLu nosítka můžete nosit na břiše i na zádech, v případě křížení popruhů také na boku. Nosítka bez problémů unesou také těžší batolata i na delších výletech.

V nabídce naleznete nosítka rostoucí i jednovelikostní.

Firma Kokon se stala pro ČR v roce 2015 exkluzivním dovozcem jedinečných rostoucích nosítek rodinné značky Gusljonok TM z Astrachaně. 

Nosítka je zaujala svou ekonomičností i ekologičností, protože vydrží po dlouhé nosící období, a při jejich výrobě je vysokou měrou používán len, při jehož pěstování se spotřebuje několikanásobně méně vody i herbicidů, než u pěstování bavlny. Len roste tradičně i v našich podnebných podmínkách, proto se snaží šířit povědomí o úžasných vlastnostech této zapomenuté plodiny. 

Konstrukce nosítek je patentovaná, a nosítka se mohou pochlubit i jedinečnou certifikovanou výplní HoloFibre, která nezadržuje vlhkost, přizpůsobí se křivkám vašeho těla, ale nemění svůj tvar. Veškeré materiály a komponenty mají certifikáty EAS a jsou určeny pro děti do 3 let. Nosnost konstrukce je testována na 29 kg

Jejich specialitou jsou designy tvořené technologií digitálního potisku textiluJe možné tak splnit prakticky jakékoliv vaše přání a představy, což je pro firmu Kokon vždy výzvou a odměnou zároveň. Realizovat vaše sny je totiž baví. 

Jsme malá česká firma, zastánci poctivé české výroby a precizního ručního zpracování. Velcí nadšenci nošení dětí a kontaktního rodičovství. Používáme jen nejkvalitnější materiály pocházející z Česka nebo zemí EU.

Pečlivě vybíráme vzory s důrazem na styl a jedinečnost. Snažíme se vnést eleganci do nosícího světa. Naše práce nás baví a největší odměnou jsou pro nás spokojení zákazníci, kteří se k nám vracejí.

Neděláme kompromisy. Věříme, že oblečení může být elegantní a funkční zároveň. Naší tvorbou pomáháme ženám cítit se krásně a žensky, mužům být spokojenými a hrdými otci a dětem užít si vřelou náruč svých rodičů za každého počasí.

Close Menu