Děkuji, že jste si zakoupili přednášky
z festivalu Kouzlo nošení 2019!

Mám radost, že Vás přednášky prvního ročníku Kouzlo nošení, festivalu o kontaktním rodičovství a nošení dětí, zaujaly a rozhodli jste se vzdělávat! 

Věřím, že v přednáškách najdete mnoho cenných a užitečných informací, inspirace, pozitivní energie a dodání odvahy k tomu, jít si za svým rozhodnutím. Cílem festivalu, a hlavně přednášek, je ulehčit (budoucím) rodičům jejich těžký úděl starání se o jejich nejmilejší tím, že najdou mnoho zajímavého na jednom místě. 

 Též si Vás dovolím pozvat na druhý ročník Kouzla nošení, který se koná 12. září 2019 v Konferenčním centru City v Praze 4 na Pankráci.  Bude pro Vás připravena neopakovatelná atmosféra nabitá pozitivní energií, láskou k dětem a kontaktnímu rodičovství a zejména nošení 🙂 

Druhý ročník je nabit novinkami, ať už jde o tester a konzultační zónu, workshopy KsK a nastavovaní Vašich nosítek zdarma, nové úžasné přednášející a lektorky či zajímavé vystavovatele se svými skvostnými šátky, nosítky, nosícím oblečením a dalšími kvalitními výrobky. 

Budu velice ráda, pokud se rozhodnete strávit tento den s námi! 

Pojďme spolu podlehnout kouzlu nošení 🙂

 

Míša Nováková

zakladatelka festivalu Kouzlo nošení

 

P. S. Pokud máte jakékoli dotazy, neváhejte se na mě obrátit na michaela@kouzlonoseni.cz.