DRUHY VSTUPENEK

Program přednášek a workshopů naleznete zde.

 Změna cen vstupenek vyhrazena.

Při prvním vstupu na festival bude se vstupenkou nutné uvést jméno a email, ze kterého byla vstupenka zakoupena!  Všechny vstupenky jsou po vstupu na festival nepřenosné – u pokladny budou vyměněny za pásek na ruku. 

  1. Veletržní vstupenka – opravňuje držitele ke vstupu do veletržní části a zdarma zahrnuje: tester zónu; workshopy KsK (základní úvaz na břicho) a nastavování nosítek v tester zóně a konzultační zónu. Je platná po celý den a je možné opouštět veletržní místo a vracet se zpět.  Zakoupením této vstupenky nevzniká nárok na vstup na přednášky či workshopy (mimo workshopy KsK)!
  2. Děti do 15 let zdarma bez nároku na sedadlo na edukační části. 
  3. Vstupenka na 1 přednášku či workshop – opravňuje držitele ke vstupu na 1 přednášku nebo 1 workshop dle vlastního výběru a ke vstupu zdarma na veletržní část vč. tester zóny, workshopů KsK a nastavování nosítek v tester zóně a konzultační zóny (opakovaný vstup je možný). Je možné koupit libovolný počet vstupenek. Rezervace místa není možná. 
  4. Celodenní vstupenka – opravňuje držitele ke vstupu na kteroukoli přednášku nebo workshop v libovolné množství, a ke vstupu zdarma na veletržní část vč. tester zóny, workshopů KsK a nastavování nosítek v tester zóně a konzultační zóny (opakovaný vstup možný). Rezervace místa na přednášky ani workshopy není možná. 
  5. Rodinná celodenní vstupenka – opravňuje 2 rodinné příslušníky, kteří mají v péči společného potomka (tzn. rodiče dítěte či prarodiče, ne kamarádky či známé), ke vstupu na kteroukoli přednášku nebo workshop v libovolné množství, a ke vstupu zdarma na veletržní část vč. tester zóny, workshopů KsK a nastavování nosítek v tester zóně a konzultační zóny (opakovaný vstup možný). Rezervace místa na přednášky ani workshopy není možná. 
 
Vstupenky není možné po zakoupení vrátit ani uplatňovat navrácení plné či částečné výše ceny vstupenky na edukační část, pokud se nedostanete na Vámi preferovanou přednášku či workshop. Pokud si zakoupíte vstupenku a budete ji chtít někomu věnovat/prodat, předejte jim zároveň informaci o jméně a emailu, ze kterého byly vstupenky zakoupeny, protože to bude při vstupu kontrolováno vůči seznamu! Bez uvedení těchto informací nebude návštěvník na festival vpuštěn.
 
Online předprodej vstupenek a rezervace workshopů budou ukončeny 11. 9. 2020 ve 12 hodin. Poté bude možné zakoupit vstupenky již pouze u pokladny v den akce. 
 

V Praze, dne 25. 1. 2020