DRUHY VSTUPENEK, festival Kouzlo nošení 4. 9. 2021

Program přednášek a workshopů naleznete zde.

 Změna cen vstupenek vyhrazena.

Při prvním vstupu na festival bude se vstupenkou nutné uvést jméno a email, ze kterého byla vstupenka zakoupena!  Všechny vstupenky jsou po vstupu na festival nepřenosné – u pokladny budou vyměněny za pásek na ruku. 

  1. Veletržní vstupenka – opravňuje držitele ke vstupu do veletržní části a zdarma zahrnuje: tester zónu; nastavování nosítek v tester zóně; přístup do relaxační a jídelní zóny, dětského, kojícího i přebalovacího koutku. Je platná po celý den a je možné opouštět veletržní místo a vracet se zpět.  Zakoupením této vstupenky nevzniká nárok na vstup na přednášky či workshopy!
  2. Celodenní edukační vstupenka – opravňuje držitele ke vstupu na kteroukoli přednášku nebo workshop v libovolné množství, a ke vstupu zdarma na veletržní část vč. tester zóny, nastavování nosítek v tester zóně, přístupu do relaxační a jídelní zóny, dětského, kojícího i přebalovacího koutku (opakovaný vstup možný). Rezervace místa na přednášky ani workshopy není možná. 
  3. Děti do 15 let zdarma bez nároku na sedadlo na edukační části. 

Vstupenky není možné po zakoupení vrátit ani uplatňovat navrácení plné či částečné výše ceny vstupenky na edukační část, pokud se nedostanete na Vámi preferovanou přednášku či workshop. Pokud si zakoupíte vstupenku a budete ji chtít někomu věnovat/prodat, předejte jim zároveň informaci o jménu a emailu, ze kterého byly vstupenky zakoupeny, protože to bude při vstupu kontrolováno vůči seznamu! Bez uvedení těchto informací nebude návštěvník na festival vpuštěn.

Zakoupením vstupenky návštěvník souhlasí s dodržením mimořádných vládních nařízení ohledně koronavirové situace a všech pokynů pro vstup na festival, které budou v den akce platné. Co konkrétně bude platné 4. září 2021 bude předem oznámeno na sociálních sítích Kouzlo nošení. Předběžně počítejte prosím s potřebou doložit potvrzení o očkování, prodělané nemoci či negativním testu a nošením roušek během festivalu. Pokud nebude návštěvník s tímto souhlasit, nebude mu umožněn vstup na festival a nevzniká mu tím právo na vrácení peněz za vstupenku. Pokud by byl festival zrušen, bude automaticky přesunut na 2. dubna 2022, opět v Konferenčním centru City v Praze 4. Zakoupené vstupenky budou na tento nový termín stále platné. 
 
Online předprodej vstupenek bude ukončen 3. 9. 2021 ve 12 hodin. Poté bude možné zakoupit vstupenky již pouze u pokladny na festivalu v den akce. 
 

V Praze, dne 4. 8. 2021