DRUHY VSTUPENEK, festival Kouzlo nošení 17. 9. 2022

Program přednášek a workshopů naleznete zde.

 Změna cen vstupenek vyhrazena.

Při prvním vstupu na festival budete požádáni o zakoupení či předložení elektronické vstupenky, která vám byla po online nákupu zaslána do e-mailu od smsticket.cz. Po zakoupení/”pípnutí” vstupenky obdržíte na ruku identifikační pásek.  Všechny vstupenky jsou po vstupu na festival nepřenosné. 

  1. Veletržní vstupenka – opravňuje držitele ke vstupu do veletržní části a zdarma zahrnuje: přístup do relaxační a jídelní zóny, dětského, kojícího i přebalovacího koutku. Je platná po celý den a je možné opouštět veletržní místo a vracet se zpět.  Zakoupením této vstupenky nevzniká nárok na vstup na přednášky či workshopy!
  2. Celodenní edukační vstupenka a celodenní rodinná edukační vstupenka – opravňuje držitele ke vstupu na kteroukoli přednášku nebo workshop v libovolné množství, a ke vstupu zdarma na veletržní část vč. přístupu do relaxační a jídelní zóny, dětského, kojícího i přebalovacího koutku (opakovaný vstup možný). Rezervace místa na přednášky ani workshopy není možná a místo není garantováno. Rodinná vstupenka je určena pro 2 dospělé osoby, které spolu pečují o potomka. 
  3. Děti do 15 let zdarma bez nároku na sedadlo na edukační části. 

Vstupenky není možné po zakoupení vrátit ani uplatňovat navrácení plné či částečné výše ceny vstupenky na edukační část, pokud se nedostanete na vámi preferovanou přednášku či workshop. Pokud máte o některé téma zájem, dostavte se k danému sálu v dostatečném předstihu. 

Zakoupením vstupenky přes portál smsticket.cz návštěvník zároveň souhlasí s Všeobecnými obchodními podmínkami Kouzlo nošení, zejména s pořizováním obrazových a zvukových záznamů na festivalu pro účely budoucí propagace.  

Momentálně jsou hromadné akce bez koronavirových omezení. Zakoupením vstupenky návštěvník souhlasí s dodržením případných nových mimořádných vládních nařízení ohledně koronavirové situace a všech pokynů pro vstup na festival, které budou v den akce platné. Nevzniká mu tímto nárok na vrácení vstupného. Pokud budou nějaké změny pro termín festivalu 17. září 2022, bude vše předem oznámeno na sociálních sítích i webu Kouzlo nošení a zasláno e-mailem. Pokud by byl festival zrušen, bude automaticky přesunut na 1. dubna 2023, opět v Konferenčním centru City v Praze 4. Zakoupené vstupenky budou na tento nový termín stále platné. 

Online předprodej vstupenek bude ukončen 16. 9. 2022 v 23:59 hodin. Poté bude možné zakoupit vstupenky již pouze u pokladny na festivalu v den akce. 
 

V Praze, dne 16. 6. 2022