Na této stránce najdete různé nabídky jak od Kouzlo nošení, tak různých partnerů akce. 

Skleničky ​na víno a šampaňské s motivem Kouzlo nošení

Rodičovská dovolená je pro mnoho z nás náročná. 

A proto si dovolme občas zpomalit a zpříjemnit si večer skleničkou dobrého vína nebo šampaňského 🥂🍷!

Líbí se Vám skleničky s nosícím motivem? Stačí napsat poptávku na michaela@kouzlonoseni.cz .

Varianty: skleničky na bílé víno, červené víno a šampaňské. V případě zájmu je možné motiv Kouzlo nošení vyrobit i na jiné typy sklenic (klasické skleničky na vodu, půllitr atd.), pokud by poptávka byla na větší množství (min. 6ks).

Cena: 120 Kč/ks (bez ohledu na typ skleničky)

Distribuce: 

  • k vyzvednutí na akci Kouzlo nošení 14. 3. 2020 v Konferenčním centru City  (po předchozí objednávce a platbě) 
  • po domluvě v Praze – Dejvicích
  • zaslání přes Zásilkovnu od 80 Kč 

Skleničky s motivem Kouzlo nošení pro Vás připravila Niky z Nikol’s art!

KOKON nosítka

Není dotek jako dotek. 

Doba dotyková, tak by se dal charakterizovat dnešní pokrok v historii chytrých telefonů a tabletů. Vývoj ve sféře mobilních technologií uhání mílovými kroky vpřed, a na druhou stranu to vypadá, že na skutečný lidský dotek se stále více zapomíná.

Pojďme si vyjmenovat alespoň pět důvodů, proč se dotýkat a objímat.

  • Je vědecky prokázáno, že u dětí které nejsou objímané, hlazené, konejšené, nošené, líbané, laskané, se zpomaluje psychomotorický vývoj.
    „Objímání vede k nesmírně komplexní fyziologické reakci, která v těle spouští kaskádu produkce různých neurotransmiterů a dalších látek, které jsou důležité nejen pro vývoj mozku, ale také třeba pro imunitu,” potvrzuje psycholog Radek Ptáček. 

  • Nepřetržitý mateřský kontakt s miminkem pomáhá nastartovat a udržet laktaci. Pomáhá také vyrovnávat hormonální rovnováhu matky v (nejen) šestinedělí, a tím působí blahodárně na její psychickou pohodu.

  • Další zdravotní benefity objímání: tlumí bolest (snižuje napětí ve svalech a má vliv na cirkulaci krve) a zlepšuje krevní tlak. Pozitivně také působí na paměť. Nemocné nebo zraněné děti potřebují mateřský kontakt ještě mnohem více než zdravé. 

  • Zbaví vás tichého zabijáka – stresu. Podle experimentu vedeném terapeutem a výzkumníkem Beatem Ditzenem, oxytocin přebije kortizol, stresový hormon. V dnešní době je přitom stres běžný. Když se zbavíme škodlivých emocí, snížíme riziko srdečního ataku. Takže namísto braní prášků začněte objímat své blízké.

  • Zmírňuje závislosti. Studie zjistila další zajímavý efekt oxytocinu. Dokáže snížit touhu po jídle, alkoholu i drogách. Objímání vám může pomoci vyhnout se nočnímu ataku na ledničku. 

Zajistit svým dětem i sobě maximální denní dávku kontaktu, tulení, objímání, líbání, kojení, laskání a nošení, bude s rostoucími nosítky od nás, lehké doslova jako pírko.

Přesvědčte se sami.

www.kokon-nositka.cz

FB: KOKON

IG: kokon.cz