Objednávka

NOSÍCÍ OMALOVÁNKY

ANO, VÍM, že kupuji Nosící omalovánky za cenu 45 Kč

ANO, VÍM, že mají 13 obrázků, část lidi, část zvířátka, formát A4

ANO, VÍM, že mi omalovánky dorazí emailem ve formátu PDF a sám(a) si vytisknu (nejde tedy o tištěné omalovánky)

ANO, VÍM, že si omalovánky mohu vytisknout v libovolném množství, ALE pouze pro SOUKROMÉ ÚČELY MÉ RODINY. Omalovánky jsou autorským dílem, které je chráněno zákonem.

ANO, VÍM, že pokud bych chtěl(a) omalovánky využít pro edukační (školy, školky, kroužky, …), komerční či jiné účely, mohu se obrátit na michaela@kouzlonoseni.cz s individuální poptávkou

Upozornění pro Slovensko: Pokud chcete fakturu vystavit na firmu a nejste plátce DPH, vzniká vám vystavením faktury povinnost stát se identifikovanou osobou a musíte mi následně dodat své IČ DPH. Pokud identifikovanou osobou nejste nebo se jí stát nechcete, doporučuji koupit si e-book na fyzickou osobu nepodnikatele. 

Když jsem omalovánky dostala do ruky, bylo jasné, že nebudou vybarvovat jenom děti. Z ilustrací vyzařuje vše, co pro mě nošení znamená - lásku, blízkost, něhu, praktičnost, a to v lidském i zvířecím světě. Nejhezčí na tom všem je, že děti jsou nošeny v ergonomických polohách. Celkově se mi zpracování velice líbí a myslím, že se omalovánky budou těšit oblibě nejen u dětí. Malina (2,5r) se na omalovánky hned šla také mrknout. Titulní obrázek, který je normálně barevný, ji očaroval natolik, že neměla ani potřebu otáčet dál a opakovala, že už si vybrala ten první a že nemám zdržovat ořezáváním pastelek. Když bylo dílo "hotovo", tak jsme si omalovánky prohlédly celé. Nejvíce se jí líbily rodinné obrázky a srdíčka. Vše komentovala milými slovy. Sem tam se ptala, kde je tatínek. Z nosících zvířátek se jí nejvíce zamlouvala vačice. Po čtyřech vykreslených omalovánkách, které jsme musely vystavit, končila činnost se slovy: "Tak zase zítra..."
Zuzana Dvořáková
Maminka

Potřebujete pomoc?

Napište mi na michaela@kouzlonoseni.cz nebo zavolejte na 724 862 639 a ráda Vám pomohu!