KRESLÍ si Vaše děti rády?

Trénujete JEMNOU MOTORIKU?

MÁTE rádi OBRÁZKY S PŘÍBĚHEM?

Preferujete NENÁSILNÉ VZDĚLÁVÁNÍ?

MÁM PRO VÁS INSPIRACI

NOSÍCÍ OMALOVÁNKY

CO VÁM NOSÍCÍ OMALOVÁNKY NABÍDNOU?

Nosící omalovánky pomohou dětem vnímat kontaktní rodičovství jako běžnou součást dnešní rodiny. Seznámí je s možnostmi správného ergonomického nošení v šátku či nosítku, na břiše či na zádech, u maminky či tatínka. 

Naučí je, která zvířátka také běžně nosí svá mláďátka.

Prostorné obrázky dopřejí dostatečnou plochu pro dětské ručičky k procvičovaní drobné motoriky.  

V neposlední řadě potěší oko každé nosící maminky!

Jmenuji se Míša Nováková, jsem mámou dvou skvělých dětí, ale nosila jsem až mladší dceru. Proč? Protože u syna jsem o nošení nevěděla a dodnes mě to mrzí! Proto jsem se rozhodla stát se lektorkou nošení a navíc využít své mnohaleté zkušenosti z marketingu, abych mohla zprostředkovat maminkám důležité informace nejen o nošení!

Již proběhly dva ročníky Kouzla nošení – festivalu o kontaktním rodičovství a nošení dětí. A nezůstalo pouze u festivalu. Z Kouzla nošení se postupně stala vzdělávací platforma, kde se můžete dozvědět nejrůznější informace, které jsou zajímavé pro každého rodiče. Navíc nově vznikají také online kurzy nošení.    

NA CO SE MŮŽETE TĚŠIT?

13 ILUSTROVANÝCH NOSÍCÍCH OBRÁZKŮ

FORMÁT A4

PDF KE STAŽENÍ, KTERÉ SI MŮŽETE VYTISKNOUT, KOLIKRÁT CHCETE

Reference na Nosící omalovánky

Když jsem omalovánky dostala do ruky, bylo jasné, že nebudou vybarvovat jenom děti. Z ilustrací vyzařuje vše, co pro mě nošení znamená - lásku, blízkost, něhu, praktičnost, a to v lidském i zvířecím světě. Nejhezčí na tom všem je, že děti jsou nošeny v ergonomických polohách. Celkově se mi zpracování velice líbí a myslím, že se omalovánky budou těšit oblibě nejen u dětí. Malina (2,5r) se na omalovánky hned šla také mrknout. Titulní obrázek, který je normálně barevný, ji očaroval natolik, že neměla ani potřebu otáčet dál a opakovala, že už si vybrala ten první a že nemám zdržovat ořezáváním pastelek. Když bylo dílo "hotovo", tak jsme si omalovánky prohlédly celé. Nejvíce se jí líbily rodinné obrázky a srdíčka. Vše komentovala milými slovy. Sem tam se ptala, kde je tatínek. Z nosících zvířátek se jí nejvíce zamlouvala vačice. Po čtyřech vykreslených omalovánkách, které jsme musely vystavit, končila činnost se slovy: "Tak zase zítra..."
Zuzana Dvořáková
Maminka

Kolik stojí Nosící omalovánky?

 

Cena je 45 Kč!

Nosící omalovánky jsem pro Vás nacenila tak, aby byly dostupné pro každou rodinu! 
Jejich nespornou výhodou je to, že si je můžete vytisknout, kolikrát budete chtít a nemusíte pro ně chodit nikam do obchodu.

Cena je konečná, nejsem plátcem DPH.

Možná Vás napadají nějaké otázky

Jsou omalovánky dostupné i v tištěné podobě?

Bohužel nejsou, ale jednoduše si je doma či v práci vytisknete.  

Kde omalovánky dostanu?

PDF soubor se 13 obrázky formátu A4 Vám bude zaslán po obdržení platby na Vás email. Pokud je ve svém emailu nenajdete, prohledejte i složky Spam/Hromadné/Promo a jinak mě neváhejte kontaktovat na michaela@kouzlonoseni.cz. 

Mohu omalovánky poslat kamarádce? 

Bohužel ne. Omalovánky jsou autorským dílem, které je zákonem chráněno. Pokud se Vám omalovánky líbí, budu ráda za sdílení odkazu na tuto stránku k zakoupení. 

Mohu omalovánky použít ve velkém pro děti ve školce/škole/kroužku?

Pouze po dohodě se mnou. Omalovánky jsou po zakoupení určené bez předchozího souhlasu pouze pro soukromé využití jedné rodiny. Pro možnost využití k edukaci, komerčním či jiným účelům mě neváhejte kontaktovat s individuální poptávkou na michaela@kouzlonoseni.cz. Děkuji za pochopení!