ORGANIZAČNÍ TÝM

V den festivalu se o Vás stará početnější tým, ale srdcem festivalu je pouze pár osob, které bych zde ráda představila! V těžkých chvílích poznáš přítele, protože pokud potřebujete pomoci, tak neváhá a je tam pro Vás. Deleguje na to svůj čas, který by mohl věnovat něčemu jinému, leckdy pohodlnějšímu, zábavnějšímu a jednoduššímu. 

Proto bych chtěla všem svým kamarádkám PODĚKOVAT za OBROVSKOU PODPORU, kterou mi během posledních pár let při organizaci festivalu poskytují! Velmi si toho vážím a nikdy vám to nezapomenu! 

A NEJVÍCE DĚKUJI své NEJÚŽASNĚJŠÍ RODINĚ

Mému muži, který každoročně vydrží všechny moje plány, nápady a i nálady. 

Mým rodičům a tchánovcům, že se pokaždé ochotně ujmou hlídání dětí, když já musím makat a nikdy jim není zatěžko pomoci s čímkoli, co vymyslím (často v šibeničních termínech). 

A v neposlední řadě mým dvěma dětem, které jsou mojí největší inspirací, ale zároveň kterým festival bere jejich mámu, hlavně o prázdninách, poslední čtyři roky.   

MISHA NOVÁKOVÁ

Míša se do nošení zamilovala, když její dceři byly 4 měsíce. A paradoxně za to mohl kočárek! Protože na výletě nešel složit a den byl zachráněn koupením nosítka. Festival Kouzlo nošení založila v roce 2018 s cílem přinést rodičům i odborníkům komplexní akci, která nabídne nejen veletržní část, ale i kvalitní edukaci. Příprava každého ročníku, zabere téměř rok, protože vše exekutivní dělá sama. Lońský ročník byl i přes kovidová opatření nejúspěšnější ze všech.
Jak na tom bude asi 4. ročník? 

JAKUB NOVÁK

Můj muž je na festivalu za hlavního technika a hasí problémy, pokud nejsem po ruce. Každý rok si týden-dva před festivalem vyslechne, že jsem se na to měla vykašlat a až začnu mluvit o dalším ročníku, tak ať mě pleskne 😀 Nicméně po festivalu jsem vždy tak strašně nabitá pozitivní energií, že ať nadávám před festivalem sebevíc, začnu okamžitě plánovat další ročník. Chtěla bych taktně napsat, že mi pak nepřipomíná, co jsem chrlila před festivalem, ale není to tak 😀  

MONIKA JIROUŠOVÁ

Monika stála Míše po boku od samého počátku příprav festivalu. Stala se pevnou součástí brainstormingového týmu, který se celé 4 roky pravidelně schází v restauraci a bez kterého by festival neměl tu podobu, jakou má teď! Probírají se plány, vymýšlí koncept, neustále se vylepšuje a ladí detaily. Mohly jste se s ní potkat na všech ročnících festivalu a kromě organizačních prací pro nás zajišťuje pozici zdravotnice. 

LENKA RYČLOVÁ

Lenka je též od začátku dobrou sudičkou festivalu. Její matematicko-logické myšlení díky její profesi učitelky matematiky a chemie dodávalo plánům jasný směr a hranice. Její smysl pro humor leckdy obrátil neřešitelnou situaci v neočekávané řešení. Taktéž neváhala věnovat hodiny a hodiny času vymýšlení strategie. Svůj smysl pro počty, detail a preciznost uplatňuje od prvního ročníku primárně v pokladně. Letos ji tam potkáte též, takže si nezapomeňte vzít drobné nebo platební kartu! 😀 

jana tomblin

Jana byla též mým sparing partnerem během četných diskusí ohledně festivalu. Občas to se mnou měla těžké, když jsem nemluvila o ničem jiném 😀  Ale vydržela to a navíc dokázala najít čas ve svém nabitém programu, aby se Vám mohla na festivalu věnovat jako součást organizačního týmu. I letos tomu nebude jinak. 

 

JITKA FÁRKOVÁ

Jitka mě při obou ročnících překvapila neuvěřitelnou ochotou pomoci, i když se zase tolik neznáme. O to více si toho cením! V průběhu roku mě zásobuje tipy, kdo je kde těhotný nebo má malé miminko a festival by ho mohl zajímat. Jinak pokud milujete knížky, tak se u ní zastavte na info stánku a budete mít o čem povídat! Co Popelka wrapuje na to? 😀