ORIENTAČNÍ INFORMACE 2022

  • Adresa festivalu 
  • Nejbližší MHD zastávky, parkování
  • Jak se do konferenčního centra dostat – pro mimopražské 
  • Bankomaty
  • Dětská hřiště, dětské koutky a jiné aktivity v okolí 

ZMĚNA VCHODU DO KONFEREČNÍHO CENTRA!

Bohužel kvůli výstavbě metra D není možné jít do Konferenčního centra přímo (viz přeškrtaná červená trasa na mapce). Je potřeba obejít komplex domů, ve kterých se Konferenční centrum City nachází. Viz zelená trasa. Bezbariérový výstup výtahem ze stanice metra C je ale stále funkční! 

Adresa festivalu

Konferenční centrum City

Na Strži 65/1702
140 00 Praha 4

Konferenční centrum se nachází doslova pár kroků od zastávky metra C Pankrác. Nejblíže konferenčnímu centru je bezbariérový výtah. 

Maminky s kočárky jsou vítané. Pokud budou chtít kočár na část dne odložit, budou na to připraveny speciální nehlídané kočárkové zóny. Samotné konferenční centrum uvnitř je bezbariérové, jen je potřeba se do něj u vstupu dostat po jednom schodišti. 

Nejbližší MHD zastávky, parkování

Nejblíže je bezbariérová zastávka metra C – Pankrác.  

Přímo před OC Akrády se nachází zastávka autobusu č. 134.

Z boku OC Arkády je zastávka autobusů č. 134, 188 a 193.

Parkování je v OC Arkády o víkendu celý den zdarma! Pouze pro nízká auta (ne dodávky). Také v okolních ulicích je možné parkovat zdarma, zóny se o víkendu neplatí. 

Jak se do konferenčního centra dostat - pro mimopražské 

Hlavní nádraží – nastoupíte do metra směrem Háje a pojedete pět stanic do stanice Pankrác. Výtahem se dostanete takřka před Konferenční centrum City. 

Masarykovo nádraží – tramvají č. 3 na zastávku Florenc a přestoupit na metro C směrem Háje, dále jet 7 stanic na zastávku Pankrác. Výtahem se dostanete takřka před Konferenční centrum City. 

Autobusové nádraží Florenc – stačí vstoupit do metra a vydat se směrem Háje 7 stanic do zastávky Pankrác. Výtahem se dostanete takřka před Konferenční centrum City. 

Autobusové nádraží Roztyly – stačí vstoupit do metra a vydat se směrem Letňany 3 stanice do zastávky Pankrác. Výtahem se dostanete takřka před Konferenční centrum City. 

 

Bankomaty

Bankomaty poblíž centra viz obrázek níže. Mapa zde

Dětská hřiště, dětské koutky a jiné aktivity v okolí

V okolí Konferenčního centra City se nachází několik hřišť a pěkný park Na Pankráci viz obrázek níže – skluzavka v červeném kroužku. Mapa zde

Dětský zábavní Junior park 

Junior park je asi jediný zábavní park v Česku, do kterého můžete přijet metrem – nachází se přímo u stanice metra C “Pankrác”, před obchodním centrem Arkády. Odkaz na park ZDE

Junior park nabízí spoustu báječných outdoorových aktivit pro malé, větší i dospělé návštěvníky. Těšit se můžete na skvělé venkovní trampolíny, nafukovací zábavné atrakce a skluzavky a další. Střídat atrakce, herní prvky, skákat, hopsat a užívat si můžete kolikrát jen budete chtít a libovolně dlouho, prostě dokud vás to bude bavit.

Nová herní zóna ve Světě medúz v OC Arkády

Pro všechny návštěvníky obchodního centra zdarma.

Nově můžete navštívit dětskou herní zónu na střeše obchodního centra v prostorách Světa medúz.

Vstup do této herní zóny je pro všechny návštěvníky centra ZDARMA. Není nutné si ani zakoupit vstupenku do Světa medúz.

Uvnitř je pro děti připravena unikátní interaktivní projekce. Také si mohou namalovat svoji vlastní medúzu, která díky projekci v mžiku plave po stěně herní zóny okolo vás.

Venkovní herní zóna na střeše Světa medúz nabízí dětem trampolíny, kuličkovou dráhu, balanční prvky pro nejmenší, vodní rozprašovač a další. 

Součástí herní zóny je i kavárna, která nabízí vynikající občerstvení jak pro děti, tak pro rodiče.

Herní zóna je určena všem od 2 do 92 let.

Svět medúz 

OC Arkády Pankrác zvou do  SVĚTA MEDÚZ.

Jedná se o zcela unikátní světový projekt medúzária, kde se pod jednou střechou prolíná ohromující život medúz.

Můžete pozorovat více než 10 tisíc medúz různých druhů, tvarů i velikostí v 38 akváriích. Medúza je oceánský tvor se skutečným kouzlem. Podél oceánských proudů se nechává unášet již po milióny let a svou křehkou krásu předvádí v fascinující podmořské show.

Otevírací doba:  9-21

Vstupenky a ceník: 

Základní vstupné(dospělí)     260,-

Děti 2-15let, ZTP a ZTP/P*   170,- 

Děti do 2 let                           zdarma

Studenti a senioři od 65 let    200,-

*doprovod osob ZTP/P má vstup zdarma

Rodinné vstupné

2 dospělí + 1 dítě                   550,- 

2 dospělí + 2 děti                   650,-