VSTUPENKY

Všechny vstupenky zakoupené na původní termín 14. března 2020 jsou samozřejmě platné pro nové datum 12. září 2020!

Čekáte miminko, máte mnoho otázek a nemáte čas hledat odpovědi? 

Máte novorozence, přemýšlíte o kontaktním rodičovství a nošení dětí, ale nevíte, jak začít? 

Již nosíte, ale znáte jen základy a chcete vědět více? 

Miminko Vám roste před očima a s každou novou fází jeho života přicházejí nové otázky, na které chcete znát odpověď?

 

Pak je pro Vás Kouzlo nošení – festival kontaktního rodičovství a nošení dětí to pravé!

Pro návštěvníky je připraveno několik druhů vstupenek, aby si na festivalu mohli užít přesně to, co hledají.

Všechny vstupenky zakoupené na původní termín 14. března 2020 jsou samozřejmě platné pro nové datum 12. září 2020!

"Kouzlo nošení je úžasná akce nabitá informacemi pro nosící rodiče nebo ty, kteří o nošení teprve uvažují. Na jednom místě v jeden den máte jedinečnou možnost dozvědět se vše potřebné o nošení, kontaktním rodičovství, péči o miminko i o sebe. Jen více takových akcí. Děkuji moc organizátorce a už teď se těším na další ročník."
Petra Orságová
La Tulia
"První ročník akce Kouzlo nošení se rozhodně vydařil! Zastoupení vystavovatelů i přednášejících bylo velmi rozmanité, takže si každý návštěvník určitě přišel na své. Z pozice firmy, která není přímo zaměřena na cílovou skupinu (výrobce látkových plen a potřeb pro ekologickou domácnost) mohu konstatovat, že i přesto to byla velmi příjemná akce. Pozitivní atmosféra, která pulzovala přes návštěvníky i další vystavovatele přímo k nám na stánek, nás nabíjela ještě po několik dalších dní."
Stáňa Musilová
Bamboolik
"První ročník Kouzla nošení byla úžasná akce. Přednášky zaměřené na témata, které akce podobného zaměření často opomíjí, přesto jsou tak důležitá. Možnost na jednom místě osahat a vyzkoušet tolik šátků a nosítek byla k nezaplacení!"
Jana Horáčková
Transformace v matku

CO OD VSTUPENKY MŮŽETE OČEKÁVAT?

VELETRŽNÍ VSTUPENKA

VYSTAVOVATELÉ

Kolem 40 firem z různých koutů Čech i zahraničí Vám přijede představit své zboží.

NOVÉ FIRMY

Přijedou se Vám představit firmy, které se ještě obdobných akcí neúčastnily. 

VELETRŽNÍ SLEVY

Mnoho vystavovatelů má pro Vás připraveny speciální ceny!

MOŽNOST VYZKOUŠET

Firmy nabízející nosící zboží mají většinou pouze e-shop. Pro vyzkoušení zboží si je tedy musíte nechat zaslat domů a pokud nesedí, ho zase na své náklady poslat zpět. Navíc šátky, které musíte před prvním vyzkoušením/navázáním vyprat, už poté nelze vrátit! Na festivalu si můžete vyzkoušet všechny testovací kusy, které budou mít vystavovatelé s sebou. A velmi rádi Vám poradí, jak na to. 

VŠE NA JEDNOM MÍSTĚ

Pokud výrobce má kamenný obchod ve Vaší blízkosti, můžete tam vyzkoušet pouze jejich značku. Na festivalu si můžete vyzkoušet zboží ode všech najednou.

ÚSPORA ČASU

Kolik času byste strávili tím, kdybyste objížděli místa, kde je možné si tolik značek vyzkoušet? Ať už mluvíme o prodejnách, známých či nosících srazech. Zde máte příležitost trhat testovací rekordy, co se počtu kusů týká 🙂

SPOLEČNOST

Nikde jinde si nevytvoříte lepší kontakty, než při osobním setkání. A není nad to vyrazit mezi lidi se stejným naladěním. Zaručeně budete odcházet nabití pozitivní energií a inspirací. 

TOMBOLA

Čekat na Vás budou lákavé ceny od našich sponzorů. Těšit se můžete na šátky, nosítka, oblečení a další krásné dárky. 

DOBRÝ SKUTEK 

Na festivalu budete mít možnost přispět do sbírky pro neziskovou organizaci Nedoklubko, která podporuje rodiny předčasně narozených miminek, pro které je blízký kontakt nesmírně důležitý!

BONUSY K VELETRŽNÍ VSTUPENCE ZDARMA!

KONZULTAČNÍ ZÓNA

Máte v hlavě mnoho dotazů a nemáte se koho zeptat? V konzultační zóně se můžete dozvědět odpovědi od duly, látkové poradkyně, fyzioterapeutky, porodní asistentky, laktační poradkyně a dalších. Určitě se ptejte, budou tam připraveny jen a jen pro Vás!

TESTER ZÓNA

Neradi zkoušíte zboží pod dohledem prodejce? Není mezi vystavovateli ten, který by Vás zajímal? Možná svoji vysněnou značku najdete mezi kousky v Testovací zóně! Při zkoušení se Vám navíc budou věnovat naše úžasné lektorky nošení. 

WORKSHOPY KsK (ZÁKLADNÍ ÚVAZ NA BŘICHO KŘÍŽ S KAPSOU UVNITŘ)

Nikdy jste nevázali, ale chtěli byste si to zkusit? Nemusíte platit soukromé lekce vázání, navíc pokud si nejste jistí, že nosit budete. Lektorky v tester zóně Vás v několika workshopech během dne naučí, jak uvázat základní úvaz na břicho kříž s kapsou uvnitř. Potom se Vám bude mnohem jednodušeji rozhodovat, jestli do nošení investovat více peněz anebo jestli to není nic pro Vás. 

WORKSHOP KsK (ZÁKLADNÍ ÚVAZ NA BŘICHO KŘÍŽ S KAPSOU UVNITŘ) PRO TATÍNKY! 

Tatínkové, nebojte se toho a pojďte to zkusit! Máme speciálně pro Vás připravený workshop vázání na břicho se zkušeným nosícím tatínkem Kubou. Jeho se můžete samozřejmě i zeptat, jak to chlapi s nošením mají (anebo si zajít na jeho přednášku o nosícím tatínkovi). Jelikož chápeme, že na tak delikátní věc jako první navázání Vašeho potomka byste měli rádi klid, je tento workshop zdarma připraven v uzavřeném sále pro workshopy. 

Nosící tatínkové jsou děsně sexy, žádná zženštilost v tom rozhodně není. Počkejte, až Kubu uvidíte! 🙂 

NASTAVENÍ NOSÍTKA

Chcete si vyzkoušet nosítko nebo jej již máte, ale nedaří se Vám ho správně nastavit? Lektorky v tester zóně Vám budou během dne zdarma k dispozici, aby Vám s tím pomohly. Nebojte se je oslovit. 

JÍDELNÍ A RELAXAČNÍ ZÓNA

Pouze pro nás bude otevřené prostorné Café Empiria, kde na Vás bude čekat obědové menu a další pochoutky a nápoje za příznivé ceny! Zajděte si s kamarádkou mezi zkoušením popovídat u kávičky. 

KOJÍCÍ KOUTEK

Nakrmit svoje miminko v klidu ocení kdejaká maminka. I na to jsme mysleli! 

DĚTSKÝ KOUTEK

Na festival o kontaktním rodičovství a nošení dětí je Vaší dítko ten nejlepší parťák! Ale určitě přijde chvíle, kdy si bude chtít taky pohrát podle svého. A pro tento případ bude připravena hernička, kde Vaši drobečci naberou novou energii. 

PŘEBALOVACÍ KOUTEK

Ten v žádném případě nesmí chybět! Můžete se těšit i na vzorky ekologických jednorázových plenek a vzorek přírodní kosmetiky na prdelku. 

Chcete nejen zkoušet a nakupovat, ale i se vzdělávat?

Pak je pro Vás vhodná edukační vstupenka.

EDUKAČNÍ VSTUPENKA

VŠE, CO NABÍZÍ VELETRŽNÍ VSTUPENKA MÁTE S KTEROUKOLI EDUKAČNÍ VSTUPENKOU ZDARMA

Tzn. vstup do veletržní části, konzultační a tester zóny, KSK workshopy, nastavování nosítek, jídelní a relaxační zónu, kojící, dětský a přebalovací koutek, …

PESTRÝ PROGRAM

Vhodný nejen pro nosící rodiče! Na své si přijdou všichni rodiče, i ti budoucí! Přednášky budou tématicky rozděleny na témata o nošení, kontaktním rodičovství a zdraví. Program je k nahlédnutí zde.

ZKUŠENOSTI ODBORNIC

Lékařky, fyzioterapeutky, certifikované lektorky nošení a mnoho dalších odbornic Vám během 18 přednášek a 12 workshopů předá své letité zkušenosti, které se hodí každému rodiči! Mezi jinými i porodní asistentka Alžběta Samková či Míša z MK Life!

ODPOVĚDI NA OTÁZKY

Na internetu si zajisté můžete najít mnoho videí nebo článků na různá témata. Mít ale možnost se zeptat přímo odborníka a dostat odpověď je k nezaplacení.

PRAKTICKÉ ZKUŠENOSTI

Teorie je jedna věc, ale nejlépe se člověk naučí tím, že si to vyzkouší. Proto se ve dvou sálech workshopů můžete za pomocí skvělých lektorek naučit právě ty úvazy, které Vás zajímají! A netýká se to jen nošení dětí, ale také zavinování těhu a poporodního bříška. I budoucí maminky a těhulky jsou vítané, můžete si vázání vyzkoušet s demonstračními panenkami!

INDIVIDUÁLNÍ PROGRAM

Je to jen na Vás, jaký program si sestavíte! Přednášky a workshopy budou probíhat v pěti sálech a jsou časově sladěny tak, abyste v klidu stačili přejít z jednoho sálu do druhého. Můžete si tedy vybrat přednášky i workshopy dle Vašich individuálních potřeb. Kde jinde Vám toto nabídnou?

KOMPLEXNOST

Jste čerství rodiče nebo se na rodičovství teprve připravujete a ze všech informací Vám jde hlava kolem? Nevíte, na co se soustředit a čemu věřit? Během jednoho dne se můžete dozvědět jak odborné informace, tak se poradit, vyzkoušet si, nakoupit a co je nejvíc? Můžete se potkat se skvělými lidmi, kteří to vše dělají s láskou!

Za kolik toto vše můžete získat?

Informace k jednotlivým vstupenkám si prosím přečtěte zde! Změny cen vyhrazeny.

Proč se vyplatí do vstupného investovat?

NEMUSÍTE PLATIT NĚKOLIKANÁSOBEK ZA JEDNOTLIVÉ KONZULTACE

Jedna lekce s lektorkou nošení či konzultace s dulou nebo laktační poradkyní stojí běžně kolem 600 – 1 300 Kč za 1 – 1,5 hodiny! Na festivalu se v rámci celodenního veletržního vstupného můžete za zlomek ceny poradit v tester či konzultační zóně či s celodenní edukační vstupenkou v hodnotě jedné individuální konzultace absolvovat kterékoli přednášky a praktické vázací workshopy po celý den bez omezení.  

NEMUSÍTE CHODIT NA JEDNOTLIVÉ KURZY

Využijte příležitosti, že můžete během dne vybrat z 18 přednášek a 12 workshopů v pěti různých sálech a navštívit kterýkoli z nich dle Vašeho výběru! Bez nutnosti rezervace. A když dorazíte v páru, každý může jít na něco jiného a později dáte hlavy dohromady. Takže to je dvojnásobné množství informací a zkušeností. Navíc! Přednášky na vybraná témata stojí běžně od 200 Kč do 600 Kč za hodinu, takže s celodenní vstupenkou ušetříte velkou sumu peněz. 

VŠE NA JEDNOM MÍSTĚ A BĚHEM JEDNOHO DNE

Šetřete svůj čas hledáním a navštěvováním různých kurzů a i cestování!

PŘIPRAVÍTE SE NA RODIČOVSKÉ PATÁLIE VČAS

Nečekejte, až se objeví problém! Pak bude oříšek sehnat odbornici, která na Vás bude mít čas dříve než za pár dní či dokonce týdnů!

NEMUSÍTE CHODIT NA JEDNOTLIVÉ KURZY

STAČÍ KOUPIT JEDNU VSTUPENKU DLE VAŠEHO VÝBĚRU, ABYSTE ZÍSKALI VÝŠE NAPSANÉ

NESTAČILI JSTE VŠECHNY PŘEDNÁŠKY, KTERÉ VÁS ZAJÍMALY?

Vím, program je skutečně nadupaný a není možné být všude! Přednášky budou natáčeny a návštěvníci s celodenní edukační vstupenkou či rodinnou edukační vstupenkou zakoupenou v předprodeji budou mít nárok na výraznou slevu na zakoupení přednášek! 

STÁLE SE VÁM TO ZDÁ HODNĚ?

PODÍVEJTE SE NA TO Z JINÉHO ÚHLU

 HODNOTA CELODENNÍ VELETRŽNÍ VSTUPENKY V PŘEDPRODEJI JE PODOBNÁ JAKO NAPŘÍKLAD:

 • jedna káva a dortík v Costa Coffee či Starbucks 
 • 4 jízdenky MHD na 90 minut 
 • poštovné tam a zpět, pokud si koupíte zboží, které se rozhodnete vrátit 
 • 3 kg jablek či banánů 
 • 1 malý balík plenek
 • jedno obyčejné body pro miminko
 • méně jež jednodenní vstupné do Zoo Praha pro dítě 

 HODNOTA CELODENNÍ EDUKAČNÍ VSTUPENKY V PŘEDPRODEJI JE PODOBNÁ JAKO NAPŘÍKLAD:

 • jedna večeře pro dva v obyčejné restauraci
 • sushi pro 2 s dovozem domů
 • Mc Menu pro 2 dospělé a 2 děti
 • 40 minut vaničkování či plavání ve slaném bazénu
 • 2 vstupenky do kina a jedna cola k tomu 
 • 2 krabice umělého mléka
 • vstupenka pro 1 dítě a 1 dospělého do zábavního parku o víkendu
 • vstupenka pro 2 dospělé a 1 dítě do Světa medůz v Arkádách (délka prohlídky cca hodina) nebo do Zoo Praha

NEVÁHEJTE VSTUPENKU KOUPIT VČAS, PROTOŽE NA MÍSTĚ BUDOU VSTUPENKY DRAŽŠÍ!