VSTUPENKY
KOUZLO NOŠENÍ
4. 9. 2021

Čekáte miminko, máte mnoho otázek o nošení a nemáte čas hledat odpovědi? 

Máte novorozence, přemýšlíte o kontaktním rodičovství a nošení dětí, ale nevíte, jak začít? 

Již nosíte, ale znáte jen základy a chcete vědět více? 

Miminko Vám roste před očima a s každou novou fází jeho života přicházejí nové otázky, na které chcete znát odpověď?

 

Pak je pro Vás Kouzlo nošení – festival kontaktního rodičovství a nošení dětí to pravé!

Pro vstup na festival bude potřeba na místě podepsat pouze čestné prohlášení o bezinfekčnosti a použít jakoukoli roušku.

 (kdo bude chtít, může se místo čestného prohlášení prokázat očkováním, prodělanou nemocí či testem)

"Kouzlo nošení je úžasná akce nabitá informacemi pro nosící rodiče nebo ty, kteří o nošení teprve uvažují. Na jednom místě v jeden den máte jedinečnou možnost dozvědět se vše potřebné o nošení, kontaktním rodičovství, péči o miminko i o sebe. Jen více takových akcí. Děkuji moc organizátorce a už teď se těším na další ročník."
Petra Orságová
La Tulia
"První ročník akce Kouzlo nošení se rozhodně vydařil! Zastoupení vystavovatelů i přednášejících bylo velmi rozmanité, takže si každý návštěvník určitě přišel na své. Z pozice firmy, která není přímo zaměřena na cílovou skupinu (výrobce látkových plen a potřeb pro ekologickou domácnost) mohu konstatovat, že i přesto to byla velmi příjemná akce. Pozitivní atmosféra, která pulzovala přes návštěvníky i další vystavovatele přímo k nám na stánek, nás nabíjela ještě po několik dalších dní."
Stáňa Musilová
Bamboolik
"První ročník Kouzla nošení byla úžasná akce. Přednášky zaměřené na témata, které akce podobného zaměření často opomíjí, přesto jsou tak důležitá. Možnost na jednom místě osahat a vyzkoušet tolik šátků a nosítek byla k nezaplacení!"
Jana Horáčková
Transformace v matku

CO OD VSTUPENKY MŮŽETE OČEKÁVAT?

VELETRŽNÍ VSTUPENKA

VYSTAVOVATELÉ

Výrobci i prodejci z různých koutů Čech i Slovenska Vám přijedou představit své zboží.

NOVÉ FIRMY

Přijedou se Vám představit firmy, které se ještě obdobných akcí neúčastnily. 

VELETRŽNÍ SLEVY

Většina vystavovatelů má pro Vás připraveny speciální veletržní ceny!

MOŽNOST VYZKOUŠET

Firmy nabízející nosící zboží mají většinou pouze e-shop. Pro vyzkoušení zboží si je tedy musíte nechat zaslat domů a pokud nesedí, tak ho zase na své náklady poslat zpět. Navíc šátky, které musíte před prvním vyzkoušením/navázáním vyprat, je poté už těžké vrátit. Na festivalu si můžete vyzkoušet všechny testovací kusy, které budou mít vystavovatelé s sebou. A velmi rádi Vám poradí, jak na to. 

VŠE NA JEDNOM MÍSTĚ

Pokud výrobce má kamenný obchod ve Vaší blízkosti, můžete tam vyzkoušet pouze jejich značku. Na festivalu si můžete vyzkoušet zboží ode všech výrobců najednou.

ÚSPORA ČASU

Kolik času byste strávili tím, kdybyste objížděli místa, kde je možné si tolik značek vyzkoušet? Ať už mluvíme o prodejnách, známých či nosících srazech. Zde máte příležitost trhat testovací rekordy, co se počtu kusů týká 🙂

SPOLEČNOST

Nikde jinde si nevytvoříte lepší kontakty, než při osobním setkání. A není nad to vyrazit mezi lidi se stejným naladěním. Zaručeně budete odcházet nabití pozitivní energií a inspirací. 

TOMBOLA

Čekat na Vás budou lákavé ceny od našich sponzorů. Který z nich vyhrajete právě Vy? 

DOBRÝ SKUTEK 

Na festivalu budete mít možnost přispět do sbírky pro neziskovou organizaci Nedoklubko, která podporuje rodiny předčasně narozených miminek, pro které je blízký kontakt nesmírně důležitý!

BONUSY K VELETRŽNÍ VSTUPENCE ZDARMA!

TESTER ZÓNA

Přijďte vyzkoušet různá nosítka a šátky do tester zóny, kterou pro Vás letos připravuje Denisa z Nosím Tě! Při zkoušení se Vám budou věnovat naše úžasné lektorky nošení. 

NASTAVENÍ NOSÍTKA

Už máte nosítko, ale nedaří se Vám ho správně nastavit? Lektorky v tester zóně Vám budou během dne zdarma k dispozici, aby Vám s tím pomohly. Nebojte se je oslovit. 

JÍDELNÍ A RELAXAČNÍ ZÓNA

Pouze pro nás bude otevřené prostorné Café Empiria, kde na Vás bude čekat obědové menu a další pochoutky a nápoje za příznivé ceny! Zajděte si s kamarádkou mezi zkoušením popovídat u kávičky. 

DĚTSKÝ A KOJÍCÍ KOUTEK

Na festival o kontaktním rodičovství a nošení dětí je Vaší dítko ten nejlepší parťák! Ale určitě přijde chvíle, kdy si bude chtít taky pohrát podle svého. A pro tento případ bude připravena hernička, kde Vaši drobečci naberou novou energii. 

PŘEBALOVACÍ KOUTEK

Ten v žádném případě nesmí chybět! Můžete se těšit i na vzorky ekologických jednorázových plenek a vzorek přírodní kosmetiky na prdelku. 

Chcete nejen zkoušet a nakupovat, ale i se vzdělávat?

Pak je pro Vás vhodná edukační vstupenka.

EDUKAČNÍ VSTUPENKA

VŠE, CO NABÍZÍ VELETRŽNÍ VSTUPENKA, MÁTE S EDUKAČNÍ VSTUPENKOU ZDARMA

Tzn. vstup do veletržní části, tester zónu, nastavování nosítek, jídelní a relaxační zónu, kojící, dětský a přebalovací koutek, …

PESTRÝ PROGRAM A ZKUŠENOSTI OBDORNIC

Přednášky se nebudou týkat pouze nošení! Letos se zaměříme i na velmi aktuální téma, a to komunikaci s dětmi! Protože posledních pár měsíců bylo pro všechny rodiny poměrně namáhavých a nikdo neví, co nás ještě čeká. 

ODPOVĚDI NA OTÁZKY

Na internetu si zajisté můžete najít mnoho videí nebo článků na různá témata. Mít ale možnost se zeptat přímo odborníka a dostat odpověď, je k nezaplacení.

PRAKTICKÉ ZKUŠENOSTI

Teorie je jedna věc, ale nejlépe se člověk naučí tím, že si to vyzkouší. Proto se můžete během praktických workshopů za pomocí skvělých lektorek naučit právě ty úvazy, které Vás zajímají! I budoucí maminky a těhulky jsou vítané! 

INDIVIDUÁLNÍ PROGRAM

Je to jen na Vás, jaký program si sestavíte! Přednášky a workshopy budou probíhat ve dvou sálech a jsou časově sladěny tak, abyste v klidu stačili přejít z jednoho sálu do druhého. Můžete si tedy vybrat přednášky i workshopy dle Vašich individuálních potřeb. Kde jinde Vám toto nabídnou?

KOMPLEXNOST

Jste čerství rodiče nebo se na rodičovství teprve připravujete a ze všech informací Vám jde hlava kolem? Nevíte, na co se soustředit a čemu věřit? Během jednoho dne se můžete dozvědět jak odborné informace, tak se poradit, vyzkoušet si, nakoupit a co je nejvíc? Můžete se potkat se skvělými lidmi, kteří to vše dělají s láskou!

Za kolik toto vše můžete získat?

Informace k jednotlivým vstupenkám si prosím přečtěte zde

Proč se vyplatí do vstupného investovat?

NEMUSÍTE PLATIT NĚKOLIKANÁSOBEK ZA JEDNOTLIVÉ KONZULTACE

Jedna lekce s lektorkou nošení stojí běžně kolem 600 – 1 300 Kč za 1 – 1,5 hodiny! Na festivalu se v rámci celodenního veletržního vstupného můžete za zlomek ceny poradit v tester zóně či s celodenní edukační vstupenkou v hodnotě jedné individuální konzultace absolvovat kterékoli přednášky a praktické vázací workshopy po celý den bez omezení.  

NEMUSÍTE CHODIT NA JEDNOTLIVÉ KURZY

Využijte příležitosti, že můžete během dne vybrat z více přednášek a workshopů a navštívit kterýkoli z nich dle Vašeho výběru! Bez nutnosti rezervace. A když dorazíte v páru, každý může jít na něco jiného a později dáte hlavy dohromady. Takže to je dvojnásobné množství informací a zkušeností. Navíc! Přednášky na vybraná témata stojí běžně od 200 Kč do 600 Kč za hodinu, takže s celodenní vstupenkou ušetříte velkou sumu peněz. 

VŠE NA JEDNOM MÍSTĚ A BĚHEM JEDNOHO DNE

Šetřete svůj čas hledáním a navštěvováním různých kurzů a i cestování!

PŘIPRAVÍTE SE NA RODIČOVSKÉ PATÁLIE VČAS

Nečekejte, až se objeví problém! Pak bude oříšek sehnat odbornici, která na Vás bude mít čas dříve než za pár dní či dokonce týdnů!

STAČÍ KOUPIT JEDNU VSTUPENKU DLE VAŠEHO VÝBĚRU, ABYSTE ZÍSKALI VÝŠE NAPSANÉ