VYstavovatelé, které můžete POTKAT!

PARTNEŘI AKCE - facebookové nosící skupiny

Moderní nosičky

Moderní nosičky je celorepubliková nosící skupina a je velmi aktivní. Byla založena před 6 lety a momentálně čítá téměř 8 tisíc členů. V rámci skupiny najdete jak podporu při nošení, tak v otázkách běžného maminkovského života. Atmosféra ve skupině je velmi přátelská a vždy dostanete radu i podporu. Pokud hledáte spřízněné nosící duše, tak je to zcela jistě v Moderních nosičkách! Skupina nabízí i četná testování šátků, nosítek, nosícího oblečení, srazy, akce a mnoho dalšího.

www.moderninosicky.cz, FB: Moderní nosičky, IG: moderninosicky.cz

Nosím na srdci

Nosím na srdci je celorepubliková facebooková skupina primárně zaměřená na nošení dětí. Založily jí dvě maminky z Prahy v říjnu 2018 a aktuálně má skupina přes 3 tisíce členek. Maminky zde aktivně řeší i další aktuální témata spojená s mateřstvím, jako například: kontaktní rodičovství, výchovu a vzdělávání podle Marie Montessori, barefoot, zerowaste či non toxic, stejně jako i čistě ženská témata. Na všechna z nich naleznete ve skupině porozumění a odpovědi, které vás zajímají.

Součástí admin týmu jsou ženy, které různým způsobem obohacují a vedou skupinu odbornými znalostmi a snaží se tak členkám poskytovat nejenom novinky ze světa nošení, ale i z dalších oblastí.
Skupina si velmi zakládá na respektujícím přístupu nejen ke členkám, ale taktéž i mezi nimi ve všech diskuzích.

Dále nabízí skupina svým členkám na vyzkoušení a půjčení nemalé množství šátků, nosítek a dalších pomůcek v rámci své testování a také vlastní “knihovny”, kterou najdete jako přidruženou stránku “Nosím na srdci Wrap Library”.

Toto všechno a ještě mnohem více můžete na vlastní kůži zažít offline na srazech, které se pořádají více či méně často (s ohledem na aktuální nařízení), v různých lokalitách v Praze.

FB: Nosím na srdci ❤️, Nosím na srdci wrap library

Nosící Česko - Slovensko

Nová nosící celorepubliková skupina Nosící Česko Slovensko nedávno otevřela své brány všem, kterým je blízké téma nošení dětí, kontaktního rodičovství, kojení či barefoot.

Využili novinky, kterou poskytuje facebook a zařadili tzv. LEKCE, které jsou zaměřeny vždy tématicky a najdete v nich mnoho zajímavých informací, nejen o nošení dětí!

Proto pokud hledáte fajn skupinu, kde je přátelská atmosféra a najdete v ní radu a pomoc kdykoli, víte, kam se obrátit 👍🏻👌🏻

FB: Nosící Česko Slovensko

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

ProMaminky.cz

ProMaminky.cz je skupinka nadšených maminek, které rády obletují své děti, ale občas také potřebují s něčím bodnout. Proto vytvořily ProMaminky.cz – komunitní web se zdravými názory na mateřství a děti, kde mohou všechny nastávající i stávající maminky sdílet své zkušenosti.

Na webu najdete přehledně seřazeny články a rozhovory, různé diskuse, poradnu, hodnocení a testy, tipy na akce a výlety, recepty, e-shop, věrnostní klub, pravidelné soutěže a mnohem více! 

U stánku je možné platit hotově i kartou.

www.promaminky.cz, FB: ProMaminky.cz, IG: ProMaminky.cz

Happy Baby

Happy Baby je tu pro maminky už 27 let. Připravují těhotenské desky, jejichž součástí je i těhotenská průkazka a praktický průvodce těhotenstvím. Ke gynekologům a do porodnic dodává dárkové balíčky a kufříky, aby si každá maminka otestovala a vybrala to nejlepší pro sebe a své dítě. Každá z členek týmu si prošla krásným, ale i náročným obdobím mateřství – díky tomu je celý projekt velmi osobní. Jejich interní heslo zní Maminky maminkám s láskou – a toho se drží.

Tým z Happy Baby bude mít pro Vás na festivalu připravené balíčky s různými dárečky a vzorky, tak se můžete těšit 🙂 

www.happybaby.cz, FB: Happy Baby, IG: happybabycz

Kudy z nudy

VYSTAVOVATELÉ

Vystavovatelé - dle abecedy

Platební možnosti - budou doplněny postupně

U oranžově označených vystavovatelů je možná platba kartou i hotově.

U modře označených vystatovatelů platba pouze hotově

U zeleně označených vystatovatelů je možná platba pouze kartou.

Angel Wings

BellyBoo

Caresse Bra

Duomamas 

EduCorn

Emiimio

Eli Handmade

Gaga´s pleny

Happy Baby

 

iŠátky.cz 

Jatarové korálky 

Kavalu

Komio

Krásná mamka

La Tulia

Little Angel

Loktu She

MartyS nosítka

Minimol.cz

Moisha

MoniLu

Moyo

nanitce

Natálčino macrame

Nebo

Nedoklubko

Nosím Tě

 

Nošení online

Oriclo 

Plnitelné kapsičky Domky

ProMaminky.cz

Sestrice

Sovick

VeKa nosítko

Woollies

Zumbucca, Zuzika Bdesign 

Angel Wings

Angel wings vznikla v roce 2010 v malebném jihočeském Táboře pod vedením Rehany Ježkové. O deset let později se přestěhovala do podhůří Orlických hor, kde má vlastní šicí dílnu a tvoří nádherné nejen nosící oblečení, plné elegance a barev, které prodává po celém světě. 

Angel Wings chce i nadále ukazovat všem maminkám, že se s dítětem v šátku či nosítku mohou cítit krásně a pohodlně. Že je možné užívat si každého dne s našimi dětmi, aniž bychom se vzdávali svých aktivit a snů. Můžeme sportovat, chodit na procházky, jezdit na výlety, cestovat. Být aktivní a ještě se při tom cítit skvěle. Pojďte se nechat hýčkat našimi andělskými křídly. Pusťte z hlavy nepohodlí, nedostatek sebevědomí nebo ženskosti. Jste to stále Vy, jen o děti bohatší… 

Na stánku bude možné platit hotově i kartou.

 www.angel-wings.cz, FB: Angel Wings, IG: angelwingscz

BellyBoo

BellyBoo je česká rostoucí firma a zaměřuje se na doplňky k oblečení pro těhotné ženy a maminky, které nosí své děti v šátku či ergonomickém nosítku. To nejlepší na jejich příběhu je, že je opravdu pravdivý. Přejí si, aby zákazníci pocítili stejné nadšení jako oni, když si poprvé vyzkoušeli naší vsadku BellyBoo® a toto nadšení předávali dál. Proč jsme založili firmu BellyBoo®? První myšlenka byla taková, že jim těhotenské a nosící bundy přišly příliš drahé a proto hledali nápad, jak potíže s rostoucím bříškem vyřešit. Nápad našli a začali šít praktické a stylové vsadky BellyBoo®, které mají za zlomek hodnoty těhotenské bundy mnohem širší využití.

Na stánku bude možné platit hotově i kartou.

www.bellyboo.cz, FB: BellyBoo.cz – Váš partner pro těhotenství a nošení dětí, IG: bellyboo.cz

Caresse Bra

Caresse BraExpert je specializovaný obchod s dámským prádlem, který vznikl z jednoduché potřeby. Konečně si obléci podprsenku, která plní účel, ke kterému bylo spodní prádlo stvořeno! Prádlo, které nejen dobře vypadá, ale je pohodlné pro celodenní nošení, poskytuje ňadrům dostatečnou oporu a každá žena se v něm cítí půvabně. Momentálně má Caresse BraExpert 4 kamenné prodejny (3 v Praze a 1v Brně) a e-shop.

Majitelka Klára Hrušková se si s týmem úžasných brafitterek vybudovala příznivkyně napříč celou společností, poradenství využily už tisíce spokojených zákaznic. Caresse BraExpert pravidelně pořádá přednášky, akce, přehlídky spodního prádla, oblíbené jsou také tzv. “prádlové večírky”. Patří mezi první obchody v České republice, které se začaly zabývat odborným brafittingem a vyvracet nepravdivé mýty o nepohodlnosti spodního prádla. V Caresse BraExpert vyberou dokonalé spodní prádlo pro veškeré dámy jakékoliv postavy, figury či věk či se speciálními potřebami. Nabízí prádlo pro jakoukoliv příležitost – obvody 60 – 110, košíčky A-K, podprsenky klasické, luxusní, sportovní, mateřské, dále sortiment prádlových doplňků, plavek a mnoho dalšího. Tato firma také dovezla do České republiky ochranu proti odírání stehen – “bandelettes”. 

Caresse BraExpert se také úspěšně snaží o osvětu v otázkách konfekčního prodeje, ženského sebevědomí, slowfashion a bojuje proti tabuizování některých aspektů mateřství. Svůj přístup zakládáme na ohleduplnosti, přátelském a rovném přístupu a samozřejmě vysoké profesionalitě a perfektní znalostech.

Na stánku bude možné platit hotově i kartou.

www.caresse.cz, FB: Caressebra, IG: caressebra

Duomamas

Firma duomamas je rodinnou firmou. Specializuje se na funkční oblečení pro děti a jejich rodiče. Používá certifikované materiály nejvyšší kvality, především merino vlnu a bambusové tkaniny. Vše včetně materiálů je vyrobeno v České republice. Firma usiluje o respektování principů fair trade.

Na stánku bude možné platit hotově i kartou.

www.duomamas.cz, FB: Duomamas, IG: duomamas

EduCorn

Bude doplněno

Eli Handmade

Značka Elihandmade již osmým rokem vyrábí ergonomická nosítka, k nimž se v průběhu let přidaly různé doplňky a barefoot balerínky. V posledních měsících Eli přišla s vlastní kolekcí autorských látek a také šátků na nošení dětí.

Na stánku bude možné platit hotově i kartou.

FB: elihandmade.cz, IG: elihandmade.cz

Gaga´s pleny

Rodinná firma vyrábí pod značkou GaGa’s pleny již deset let látkové pleny a dalších potřeby pro látkování a ekologickou domácnost. Většinu jejich výrobků navrhují ve spolupráci s maminkami, díky kterým vznikne finální podoba produktu. Kvalita prověřená maminkami je tedy zaručena. 

Mimo látkové pleny u nich naleznete široký výběr přebalovacích podložek, plavek pro kojence, dámských vložek, nepromokavých pytlů či čtvercových plen z bambusu a BIO bavlny. 

Novinkou jsou i kalhotky pro inkontinenční pejsky či hárací fenky. Pokud potřebujete poradit s výbavou či ji doplnit o další krásné a praktické kousky, neváhejte se na jejich stánku zastavit, kde na Vás k nákupu bude čekat i milý dárek.

Na stánku bude možné platit hotově i kartou.

www.gagapleny.cz, FB: Gaga´s pleny, IG: gagas_pleny

iŠátky.cz

Bude doplněno

Jantarové korálky

Bude doplněno

Kavalu

Bude doplněno

Komio

Bude doplněno

Krásná mamka

Krásná mamka je značka malé rodinné firmy zabývající se PRECIZNĚ ZPRACOVANOU módou pro KOJÍCÍ MAMINKY. 

Kojicí trička a šaty vznikají z vybraných úpletů nejvyšší kvality. Výroba je česká, lokální a umožní maminkám nakojit miminko opravdu kdekoliv a kdykoliv. 

Díky materiálům a nadčasovým střihům lze v jednom tričku sportovat a zároveň ho vzít na slavnostní setkání s rodinou. Autorkou projektu je Pavla Šťastná, maminka a vystudovaná „textilačka“. Kojení je podle ní základ pro zdravé a sebevědomé miminko i spokojenou maminku a funguje stoprocentně jen ve chvíli, kdy ho nic neomezuje. 

Posláním značky je podpořit maminky v jejich aktivitách s miminkem tak, aby miminko už nikdy nikde nemuselo na kojení čekat a aby se stalo samozřejmou součástí společného života.…při sportu, na procházce, v ordinaci pediatra, na návštěvě u babičky, v parku nebo v bance. 

Jednoduše jakákoliv činnost. 

Dalším cílem projektu je podpora maminek v získání energie z aktivit, na které byly doposud zvyklé a které je naplňují. 

Pod mottem: 

JSEM MÁMA, ALE POŘÁD JSEM TO JÁ 

v sedle koně nebo motorky, na tanečním tréninku nebo na horolezecké stěně, se štětcem v ruce nebo ponořená do kytek.. I žena máma se může věnovat tomu, co jí dobíjí baterky a nemusí se vzdávat své identity. Vždyť jen pokud energii máme, můžeme ji dále předávat a učit děti stejnému přístupu – mít rádo samo sebe. Ano, miminko je na prvním místě, ale nezapomínejme na vlastní já! S kojicím oblečením Krásná mamka si prostě můžete plánovat program s miminkem svobodně a volně.

Na stánku bude možné platit pouze kartou.

www.krasnamamka.cz, FB: Krásná mamka, IG: krasnamamka

La Tulia

Jsme malá česká firma, zastánci poctivé české výroby a precizního ručního zpracování. Velcí nadšenci nošení dětí a kontaktního rodičovství. Používáme jen nejkvalitnější materiály pocházející z Česka nebo zemí EU.

Pečlivě vybíráme vzory s důrazem na styl a jedinečnost. Snažíme se vnést eleganci do nosícího světa. Naše práce nás baví a největší odměnou jsou pro nás spokojení zákazníci, kteří se k nám vracejí.

Neděláme kompromisy. Věříme, že oblečení může být elegantní a funkční zároveň. Naší tvorbou pomáháme ženám cítit se krásně a žensky, mužům být spokojenými a hrdými otci a dětem užít si vřelou náruč svých rodičů za každého počasí.

Na stánku bude možné platit hotově i kartou. 

www.latulia.cz , www.latulia.com, FB: La Tulia, IG: la_tulia

Little Angel

Značka Little Angel je již 15 let známá výrobou originálního termoregulačního oblečení pro děti. Většina výrobků obsahuje termoregulační materiál Outlast®, který snižuje pocení až o 40%. Veškeré výrobky jsou ušité v České Republice, konkrétně v Táboře, kde oblečení šijí pod záštitou mateřské společnosti DITA v.d.i., která je na trhu již 65 let a zaměstnává zhruba 250 lidí, kdy více než polovina zaměstnanců je zdravotně znevýhodněna.

Nákupem u Little Angel pomáháte hned několikrát. Kupujete kvalitní výrobek, který vaše děti ocení, podporujete tradiční českou výrobu a navíc pomáháte zaměstnávat zdravotně znevýhodněné.

Na stánku bude možné platit hotově i kartou. 

FB: LittleAngel.cz, IG: little_angel_cz

 

Loktu She

Loktu She je česká firma, kterou založily matky nosící své děti. „Chtěly jsme nosit v kvalitních šátcích a oblékat se do oblečení, ve kterém se budeme i s dítětem cítit krásně a žensky“. Od svého založení v roce 2016 se společnost rozrostla a hodně věcí se změnilo, filosofie naší práce je stále stejná.

Vyrábíme krásné a funkční výrobky za férovou cenu. Je pro nás důležité, aby to, co děláme, vycházelo z nás. Vzory na šátky kreslíme sami, navrhujeme oblečení a vlastní střihy. Používáme kvalitní materiály, jejichž výroba je šetrná k přírodě.
Naše výrobky musí fungovat. Při vývoji využíváme vlastní zkušenosti s nošením dětí, spolupracujeme s lektorkami nošení dětí i se zkušenými nosícími rodiči. Novinky nejprve důkladně testujeme: teprve po vychytání všech připomínek můžou do světa!

V naší nabídce najdete šátky a ring slingy na nošení dětí, oblečení pro rodiče – softshellové kabáty a bundy, větrovky z funkčního hardsellu, merino svetry, zavinovací svetry a návleky. Naše oblečení Vám bude slušet s dítětem i bez dítěte.
Pro děti u nás najdete softshellové kalhoty, kombinézy a rukavice, merino kamaše a návlečky z bavlny i merina. Radost udělají dětem turkáčky a sukýnky ze šátkoviny.

Na stánku Loktu She vám jako prvním představíme naše nové rostoucí přezkové nosítko vhodné i pro novorozence.

Během festivalu platí sleva 10% na vše.

Na stánku bude možné platit hotově i kartou. 

www.loktushe.cz, FB: LoktuShe, IG: LoktuShe

MartyS nosítka

Bude doplněno

Minimol.cz

Nejširší nabídka oblečení z merina na českém trhu. Na Minimol.cz najdete ucelenou nabídku funkčního oblečení všech známých kvalitních světových i českých značek. Od ponožek přes kalhoty, body, trika, mikiny, kukly, rukavice, overaly. Na Minimol.cz nakoupíte vše pohodlně na jednom místě a za příjemné ceny. Velký výběr značek Joha, Janus, iobio, Manymonths, mpDenmark, Lasting, Mikk-line, Engel, Cosilana, Crawler, Surtex, Diba, Hust and Claire, Milker a další. Na místě rádi poradí s výběrem. Přijďte si vyzkoušet zimní merino kukly, osahat různé příměsi, nebo jen prohlédnout to nejlepší z funkčního oblečení pro děti i maminky.

Na stánku bude možné platit hotově i kartou. 

www.minimol.cz, FB: Minimol.cz, IG: Minimol.cz

Moisha

Bude doplněno

MoniLu

MoniLu patří mezi nejoblíbenější přední české výrobce ergonomických nosítek. Jejich nosítka se pyšní především precizním zpracováním a použitými nejkvalitnějšími materiály, včetně výplní, které skvěle roznesou váhu i těžších dětí. Nosítka jsou šitá výhradně ze šátků určených pro nošení dětí, pružnost šátku spolu s důkladně promyšleným střihem nosítka tak vytváří maximální oporu dítěte ve všech směrech. Spolu s evropskou certifikací, kterou si nese každé nosítko, zajišťují tu nejvyšší bezpečnost při nošení dětí. V nabídce naleznete nosítka rostoucí, vhodná pro děti již od narození. Tento rok představilo MoniLu dlouho očekávanou novinku – rostoucí nosítko pro děti až do věku 5ti let.

Na stánku bude možné platit hotově i kartou.

www.monilu.czFB: Monilu – dětská nosítka, IG: nositkamonilu

Moyo

Moyo je malá lokálna firma, ktorá už vyše 3 rokov prináša medzi nosiacich rodičov vlastné, na Slovensku šité Moyo nosiče, vhodné už od narodenia bábätka. Okrem ergonomických nosičov ponúka aj štýlové oblečenie na nosenie a doplnky k noseniu detí. Pri vývoji Moyo nosičov sa sústredili najmä na kvalitu, precíznosť šitia a maximálne pohodlie. Zohľadnili požiadavky mnohých nosiacich rodičov. Nosiče sú vyrobené v limitovanom množstve, zo šatkoviny, ktorej dizajn si sami navrhujú. Moyo je značka, do ktorej vložili svoje srdce. Preto radi hovoria: Moyo – vyrobené s láskou na Slovensku.

Na stánku bude možné platit hotově i kartou. 

www.moyobaby.com, FB: Moyo – slovenské nosiče, IG: moyocarrier 

Nanitce

Milujeme látky a vybíráme pro vás ty nejkvalitnější výrobce a nejhezčí vzory.

V naší kamenné prodejně NANITCE na Praze 6 – Břevnově, si můžete koupit jak metráž pro vlastní tvorbu, tak hotové výrobky, pro děti i maminky.

Našim nejoblíbenějším šitým produktem jsou mušelínové šátky ve dvou velikostech, které mají nesčetné využití, od modního doplňku, přes praktického pomocníka všech maminek. Využijete je jako lehkou deku, plenku, kojící či sluneční úkryt, osušku, či turban….

Velmi oblíbené jsou také naše rostoucí kahoty “baggy”, čepice a nákrčníky, vázací i korunkové čelenky nebo háčkované capáčky.

Do podvědomí jsme se zapsali taktéž výrobou dětských kufříků se jménem či obrázkem, které vyrábíme na objednávku již od roku 2015.

Náš sortiment doplňují produkty vybraných českých designerů, jejichž filozofie harmonizuje s našim vnímáním.
Ve všech směrech se snažíme o podporu české výroby, za férových podmínek, s důrazem na udržitelnost.

Na stánku bude možné platit hotově i kartou. 

www.nanitce.cz, FB: nanitce, IG: nanitce

Natálčino macrame

Pro podporu sbírky pro postiženou Natálku její maminka vyrábí macrame výrobky a Natálky dědeček vyrábí dřevené mísy z ovocných stromů na soustruhu 😊

Tyto výrobky si můžete na Kouzlu nošení zakoupit a Natálce tím ulehčíte její cestu za kvalitnějším životem 😊

Natálka se totiž narodila s těžkým handicapem – mozek se jí přestal vyvíjet v polovině těhotenství kvůli mononukleóze, kterou si s maminkou prošly. Natálka je velice usměvavá a intenzivní rehabilitační pobyty jí moc pomáhají (jsou to maličké krůčky, ale pro Natálčiny rodiče znamenají strašně moc 😊), bohužel jsou hodně drahé, a proto se snaží vyrábět různé výrobky, aby Natálce mohli dopřát potřebné pomůcky i pobyty 😊 Natálka je také velmi šťastná, když se nosí v šátku nebo nosítku – v tomto ohledu jsme si s maminkou prošly dlouhou cestu, na které ozkoušely vše možné, v prvním roce totiž nemohla být vůbec na rovné podložce, jinak ji chytaly záchvaty epilepsie, proto jim nošení velmi přirostlo k srdci 😊❤️

FB: Natálčino macrame

Nebo

Ručně vyráběné stylové a praktické silikonové šperky, které ozdobí maminku a zabaví miminko. Zdravotně nezávadné a hypoalergenní  kojicí korále, kousátka či náramky.

Protiskluzové capáčky Slipstop se dají nosit  po celý rok v jakémkoli vnitřním prostoru, ale především jsou skvělé do bazénů, na koupaliště, na pláž či do moře.

Snadno se nazouvají a vyzouvají, jsou vyrobeny z prodyšného materiálu, který velmi rychle schne. Pro všechny věkové kategorie ve spoustě designů.  

Na stánku bude možné platit hotově i kartou.

www.neboshop.cz, FB: Neboshop Kojící šperky /nejen/ pro maminky, kojící korále, IG: nebo.cz

Nedoklubko

Nedoklubko spolupracuje se všemi perinatologickými centry v ČR, je jedním z 65 aktivních členů mezinárodní organizace EFCNI, spolupracuje s Českou neonatologickou společností ČSL JEP a nově se podílí i na odborném výzkumu.

Nedoklubko realizuje několik projektů, které významně podporují rodiče předčasně narozených dětí i perinatologická centra.

Na festivalu Kouzlo nošení Vás za Nedoklubko přivítá paní ředitelka Lucie Žáčková. Do zapečetěné kasičky můžete finančně přispět na podporu Nedoklubka a zároveň získat jeden z úžasných darů od sponzorů akce nebo si můžete zakoupit krásné výrobky

Na stánku bude možné platit pouze hotově. 

www.nedoklubko.cz, FB: Nedoklubko, IG: nedoklubko

Nosím Tě

Poradenství, půjčovna, prodejna a nyní i nově vzniklý e-shop – to je Nosím tě. Vznikalo pozvolna, nejprve jako nosící poradenství poté, co Denisa v roce 2016 absolvovala první kurzy pro lektorky nošení u německé Die Trageschule. V roce 2017 pak přišla neplánovaně nabídka na převzetí úplně první české půjčovny šátků a nosítek – www.pujcovnasatku.cz – která tehdy v ČR existovala. Sebrala odvahu a šla do toho. Řešila totiž téměř denně, že pro správný výběr u ergonomických nosítek, je opravdu nejlepší si je osobně vyzkoušet. Bohužel ale nebylo v rámci regionu kde. Možnost si nosítko půjčit, získat pomoc s jeho výběrem, nastavením, odborné rady a povzbuzení…to zde chybělo. Když v roce 2018 Denisa uzavřela třídílnou sérii poradenských kurzů u německé Die Trageschule a stala se tak plně certifikovanou lektorkou nošení dětí, byl zájem rodičů již tak veliký, že přestěhovala svou poradenskou sbírku (tou dobou již cca stovku šátků a nosítek) do vlastních prostor a Nosím tě se stalo již reálným prostorem nejen pro poradenství, půjčovnu a prodej, ale i prostorem pro setkávání nosících rodičů a jejich dětí.

Na stánku bude možné platit hotově i kartou.

Nošení online

Nošení.online je půjčovna a rodinný e-shop pro nákup nosicích pomůcek a oblečení se sídlem v Praze.

Nosítka a onbuhima
nabízí s dodáním do druhého dne, na objednávku nebo na přání jako @nositkonamiru.
Učí rodiče, jak nosit zdravě a pečlivě se starají o vše, co kolem nošení prožívají a potřebují.
Stojí za vybranými výrobci ručně šitých nosítek a proto rodičům pomohou nejen ve výběru, ale i v designování modelu na míru a přání.
Šitá nosítka na přání dodavají handmade dílny: ALOE, Donkey, EverySlings, MartyS, MONILU, PEPE Porter, Skaldino, Vatanai a Zumbucca.
Oblíbenou specialitou jsou designová příměsová nosítka, která svými vlastnostmi a nenáročností těší další a další rodiče.

Podporují
– zdravé nošení rodičů,
– ergonomicky správné nošení miminek,
– tandemové nošení sourozenců a dvojčat,
– kojení v šátku a nosítku.

Vedou kurzy:
– Nošení
– Handling a cvičení pro zdraví s miminky
V rámci všech kurzů podporují rodiče v správné, jemné manipulaci s miminkem a rozvoji.

Potíže?

Můžete pořešit vaše těžkosti po nošení (obvyklé: bolest zad, pánve, chodidel atd.)
V nabídce na e-shopu mají doplňky k nosítkům zlepšující vaše pohodlí.

Šátky a Ring Slingy
Pro festival Kouzlo Nošení představí noseni.online k nákupu designové šátky výrobců: Wild Slings, Diso, Roar, Luluna a Lolly Wovens.

Doplňky
Podporují malé producenty šátkových doplňků jako jsou: Calmo, Tosh, Denika, Karoli Merino a Moonare. Udělají vám jistě radost drobnostmi ve výprodeji s krásnými slevami.

SLEVY
Výprodej testerů a outlet posledních kusů nosítek. Např.: KAVKA, MartyS, Andala… @nejlevnejsisatkyanositka

Jako žhanou novinku vám představí novou edici šátkových nosítek od narození.

Na stánku bude možné platit hotově i kartou.

www.noseni.online, FB: Nošení.online, Nejlevnější šátky a nosítka, Nosítko na míru, IG: noseni.online

Oriclo

Značka ORICLO je výrobcem těhotenského, kojicího a nosicího oblečení. Její specialitou je individuální přistup ke každému zákazníkovi – můžete mluvit do výsledného vzhledu výrobků a nechat si je ušít přímo na míru.

Na stánku bude možné platit pouze hotově. 

www.oriclo.cz, FB: oriclo.cz, IG: oriclo.cz

Plnitelné kapsičky DOMKY

Na začátku byl roční Dominik a jeho máma, která hledala, kde by našla něco jako vymyvatelné kapsičky. Aby si je naplnila, čím chce, synovi je dala venku na procházce a potom jí nemusela vyhazovat, ale umyla a znovu použila.

A proto vznikly plnitelné kapsičky „Domky”.Kapsičky, které můžete naplnit přesnídávkou, jogurtem nebo rozmixovaným pyré připraveným doma nebo koupeným v obchodě. Tak dáte svým dětem přesně to, co chcete, aby jedli, víte, že jedí zdravě a dobře, a to způsobem, který se jim líbí a baví je!

Na stánku bude možné platit hotově i kartou.

www.plnitelnekapsicky.cz, FB: Plnitelné kapsičky pro děti DOMKY, IG: plnitelne_kapsicky

Sestrice

Sestrice sú prvou slovenskou značkou šatiek na nosenie detí. No už dávno to u nich nie je len o šatkách. Nájdete u nich prepracované nosiče, vhodné už od narodenia, obľúbené tisíckami rodičov a detí. Pred časom do svojho portfólia pridali aj Smart Fashion – oblečenie na nosenie, vyrobené z funkčných materiálov Tecnowool, Tecnostretch a Softshell a ľanové šaty nohavice a sukne, ktoré ocenia nie len mamy.

Na stánku bude možné platit hotově i kartou.

www.sestrice.sk, FB: Sestrice, IG: sestrice_wraps

Sovick

Bude doplněno.

VeKa nosítko

VeKa nosítko je malá rodinná firmička, která se zabývá šitím ergonomických nosítek a spoustu dalších věcí pro maminky a děti.

Věra a Katka dbají na prvotřídní materiály a rodinný přístup i k jejich zákazníkům 🙂

Na stánku bude možné platit hotově i kartou.

www.vekanositko.cz, FB: VeKa nosítko, IG: vekanositko

Woollies

Renata a Gabo, Martina a Matúš woollies vytvořili v roce 2018 jako značku slovenského dětského oblečení z merina. Znali super vlastnosti merina, které využívali hlavně při sportu a v zimních měsících a chtěli ho dopřát i svým dětem. A to celoročně a při jakékoliv příležitosti. Doma či venku, při hraní, spánku, cestování, či při sportu. 

Woollies je nadčasové oblečení, které nepodléhá krátkodobým módním trendům, je jednoduše kombinovatelné a snadno se stane součástí kapsulového šatníku. 

Začali s „rostoucím” oblečením pro děti. Díky rukávům s nastavitelnou délkou a důmyslnému extenderu mezi nožičkama z něj dětičky tak rychle nevyrostou a své oblíbené body využijí ještě déle. Později přibyla trička, legíny a různé doplňky i pro větší děti. Volnočasovým oblečením (nejen) pro rodiče mysleli i na dospělé. 

Woollies upřímně záleží na tom, aby děti i dospělí dostávali to nejlepší. Merino je obnovitelným a udržitelným zdrojem. Je jednoduše a rychle rozložitelné, dokonce kompostovatelné. Vše, co se dá, dělají lokálně. Jsou zapojeni do iniciativy „Obleč sa doma”. Nabídkám krejčovských dílen mimo Slovenska či Česka nepodlehli. Pletárny a krejčovské dílny pravidelně navštěvují a vědí, že mají zajištěné přiměřené pracovní podmínky a odměňování. Za každým jedním kouskem oblečení si hrdě stojí.

Na stánku bude možné platit hotově i kartou.

www.woollies.sk, FB: Woollies – slovenské rastúce oblečenie z merino vlny a bio bavlny, IG: woollies.sk

Zumbucca, Zuzika Bdesign

ZUMBUCCA to sú originálne nosiče pre výnimočných rodičov. A čo to slovo znamená? ZU – čo znamená Zuzka a symbolizuje mňa ako autorku nosiča. Druhým slovným základom je pôvodne latinské slovo BUCCA – v preklade tvár, líce, ústa. Jeho použitie v názve symbolizuje jednu zo základných zásad ergonomického nosenia detí – nosenie „tvárou v tvár“. A písmeno M charakterizuje ergonomickú polohu nožičiek detí pri nosení. Obrazne povedané, ZUMBUCCA znamená – „Zuzka nosí tvárou v tvár!“, teda to, čo tvorím sú ergonosiče, pomôcka na nosenie detí pre tých, ktorí chcú mať svoje dieťatko stále blízko seba.

Na stánku bude možné platit pouze hotově.

www.zumbucca.com, FB: zumbucca, Zuzika Bdesign