VSTUPENKY
KOUZLO NOŠENÍ
17. 9. 2022

Čekáte miminko, máte mnoho otázek o nošení a nemáte čas hledat odpovědi? 

Máte novorozence, přemýšlíte o kontaktním rodičovství a nošení dětí, ale nevíte, jak začít? 

Již nosíte, ale znáte jen základy a chcete vědět více? 

Miminko Vám roste před očima a s každou novou fází jeho života přicházejí nové otázky, na které chcete znát odpověď?

 

Pak je pro Vás Kouzlo nošení – festival o kontaktním rodičovství a nošení dětí to pravé!

"Kouzlo nošení je úžasná akce nabitá informacemi pro nosící rodiče nebo ty, kteří o nošení teprve uvažují. Na jednom místě v jeden den máte jedinečnou možnost dozvědět se vše potřebné o nošení, kontaktním rodičovství, péči o miminko i o sebe. Jen více takových akcí. Děkuji moc organizátorce a už teď se těším na další ročník."
Petra Orságová
La Tulia
"Festival Kouzlo nošení se rozhodně vydařil! Zastoupení vystavovatelů i přednášejících bylo velmi rozmanité, takže si každý návštěvník určitě přišel na své. Z pozice firmy, která není přímo zaměřena na cílovou skupinu (výrobce látkových plen a potřeb pro ekologickou domácnost) mohu konstatovat, že i přesto to byla velmi příjemná akce. Pozitivní atmosféra, která pulzovala přes návštěvníky i další vystavovatele přímo k nám na stánek, nás nabíjela ještě po několik dalších dní."
Stáňa Musilová
Bamboolik
"Kouzlo nošení byla úžasná akce. Přednášky zaměřené na témata, které akce podobného zaměření často opomíjí, přesto jsou tak důležitá. Možnost na jednom místě osahat a vyzkoušet tolik šátků a nosítek byla k nezaplacení!"
Jana Horáčková
Transformace v matku
"Festival je skvělé místo hlavně k získání informací ohledně nošení dětí a vyzkoušení různých úvazů pod dohledem lektorek. Taky je super, když si můžu osahat a vyzkoušet různé šátky, nosítka, oblečení a nejrůznější doplňky k nošení od spousty výrobců a vybrat si to, co mi nejvíce vyhovuje. Je úžasné vidět jak ostatní maminky a tatínkové s nadšením a láskou nosí své děti. Opět jsem se ujistila v tom, že chci s dalším dítětem využívat výhody nošení a že manžel je tomu nakloněn stejně, jako já. Určitě bych se chtěla festivalu opět zúčastnit. :)"
Jana P.
Návštěvnice festivalu
"Kouzla nošení jsme se účastnila zejména kvůli sekci vystavovatelů. Chtěla jsem vyzkoušet nosící oblečení a toto byla jedinečná příležitost, jak osahat a vyzkoušet zboží více výrobců a značek najednou. Zvládla jsem to v pohodě i v doprovodu dvou dětí a jako bonus k nosění jsem koupila navíc silikonové znovuplnitelné kapsičky. Všichni byli milí, laskaví, tolerantní k dětem, na celém festivalu vládla přátelská atmosféra a jako bonus většina vystavovatelů poskytovala slevy, což u nosících věcí přijde vždy vhod :-)"
Martina P.
Návštěvnice festivalu
"Festival byl moc hezky zorganizovany. Nebyla chvilka, kdy by se clovek nudil. Pokud jsem zrovna nebyla na prednasce/workshopu, koukala jsem na nadherne veci od ruznych vystavovatelu, nechala jsem malou dceru uzivat si v detskem koutku, dala si dobry obed, aj.Take me nadchly erarni pleny a vlhke ubrousky v prebalovacim koutku. Skvely napad, ktery ocenuji, ackoli sve dite latkuji. 😀 Prostory byly akoratni na mnozstvi navstevniku. Moc jsem si festival uzila. Byl to krasne straveny den. Dekuji. :)"
Kristýna N.
Návštěvnice festivalu
"Festival byl super! Úžasná atmosféra - spousta nadšených rodičů s dětmi na srdci. Spousta různých značek nosítek, originálních šátků, nosícího oblečení a doplňků. Krásná tombola, která pomůže dobré věci. Přišli jsme s kočárkem a vlastním šátkem i nosítkem, které nám přímo výrobce zkontroloval a nechal vyzkoušet větší verzi. Bylo to super! Odnesla jsem si moc krásnou nosící mikinu, nějaké doplňky pro mého droběčka a spoustu zážitků."
Míša H.
Návštěvnice festivalu
"Festival Kouzlo nošení jsme navštívili poprvé a moc se nám líbí tento moderní nápad a směr, kterým se začíná ubírat čím dál více rodičů. Vystavovatelé jsou velice milí, jejich produkty jsou krásné a kvalitní, použitý materiál má mnoho vzorů a barev a dodržují potřebné bezpečnostní požadavky."
Natalia R.
Návštěvnice festivalu
"Kouzla nošení jsem se letos účastnila poprvé a ráda půjdu znovu! Atmosféra byla skvělá! Mrzí mě, že jsem si nemohla v klidu projít vystavovatele a zajít na přednášky a workshopy, případně do tester zóny. Nicméně i v dětském koutku bylo fajn. Tombola, jakožto prostředek pro příspěvek na Nedoklubko byl úžasný nápad. Sama jsem přispěla a domů si přivezla krásný šátek. Děkuji všem za skvělé strávený den! Doporučuji všem rodičům! Snad příští rok bude situace přívětivější a já nezakempim s dětmi v herně."
Kristína
Návštěvnice festivalu

CO OD VSTUPENKY MŮŽETE OČEKÁVAT?

VELETRŽNÍ VSTUPENKA

VYSTAVOVATELÉ

Výrobci i prodejci z různých koutů Čech i Slovenska vám přijedou představit své zboží.

NOVÉ FIRMY

Přijedou se vám představit firmy, které jste na festivalu ještě nepotkali. 

VELETRŽNÍ SLEVY

Většina vystavovatelů má pro vás připraveny speciální veletržní ceny!

MOŽNOST VYZKOUŠET

Firmy nabízející nosící zboží mají většinou pouze e-shop. Pro vyzkoušení zboží si je tedy musíte nechat zaslat domů a pokud nesedí, tak ho zase na své náklady poslat zpět. Navíc šátky, které musíte před prvním vyzkoušením/navázáním vyprat, je poté už těžké vrátit. Na festivalu si můžete vyzkoušet všechny testovací kusy, které budou mít vystavovatelé s sebou. A velmi rádi vám poradí, jak na to. 

VŠE NA JEDNOM MÍSTĚ

Pokud výrobce má kamenný obchod ve vaší blízkosti, můžete tam vyzkoušet pouze jejich značku. Na festivalu si můžete vyzkoušet zboží ode všech výrobců najednou.

ÚSPORA ČASU

Kolik času byste strávili tím, kdybyste objížděli místa, kde je možné si tolik značek vyzkoušet? Ať už mluvíme o prodejnách, známých či nosicích srazech. Zde máte příležitost trhat testovací rekordy, co se počtu kusů týká 🙂

SPOLEČNOST

Nikde jinde si nevytvoříte lepší kontakty, než při osobním setkání. A není nad to vyrazit mezi lidi se stejným naladěním. Zaručeně budete odcházet nabití pozitivní energií a inspirací. 

TOMBOLA

Čekat na vás budou lákavé ceny od našich sponzorů. Který z nich vyhrajete právě vy? 

DOBRÝ SKUTEK 

Na festivalu budete mít možnost přispět zakoupením lístku do tomboly do sbírky pro neziskovou organizaci Nedoklubko, která podporuje rodiny předčasně narozených miminek, pro které je blízký kontakt nesmírně důležitý!

BONUSY K VELETRŽNÍ VSTUPENCE ZDARMA!

JÍDELNÍ A RELAXAČNÍ ZÓNA

Pouze pro nás bude otevřené prostorné Café Empiria, kde na Vás bude čekat obědové menu a další pochoutky a nápoje za příznivé ceny! Zajděte si s kamarádkou mezi zkoušením popovídat u kávičky. 

DĚTSKÝ A KOJÍCÍ KOUTEK

Na festival o kontaktním rodičovství a nošení dětí je Vaší dítko ten nejlepší parťák! Ale určitě přijde chvíle, kdy si bude chtít taky pohrát podle svého. A pro tento případ bude připravena hernička, kde Vaši drobečci naberou novou energii. 

PŘEBALOVACÍ KOUTEK

Ten v žádném případě nesmí chybět!  

Chcete nejen zkoušet a nakupovat, ale i se vzdělávat?

Pak je pro Vás vhodná edukační vstupenka.

"Takovouto akci jsem navštívila poprvé. Líbila se mi kombinace přednášek, praktických workshopů a také osobního kontaktu s vystavovateli. Nosítko ani šátek jsem si nakonec nekoupila, ale za to jsem si odnesla jiné hezké věci a něco užitečného jsem se i dozvěděla."
Kateřina P.
Návštěvnice festivalu
"Bylo to skvělé, festival předčil má očekávání. Doslova za pár korun jsem se naučila vylepšit svoji vázací techniku, nastavila si nosítko a dozvěděla se zajímavé informace o komunikaci s dětmi. Všem festival doporučuju!"
Tereza V.
Návštěvnice festivalu
"Co by nezkušená a nerozhodná "nosička" jsem na festival vyrazila s tím, že si obhlédnu mnou, na základě recenzí na netu, vybraná nosítka a podle osobního dojmu si pak pořídím to pravé. Možnost vyzkoušet si je, dozvědět se spousty potřebných a zajímavých informací a navíc přiučit se na workshopech a přednáškách něčemu novému je bezvadné. Zázemí bylo úžasné, celkově atmosféra nepopsatelná. Jsem moc ráda, že jsem se zúčastnila."
Kateřina H.
Návštěvnice festivalu

EDUKAČNÍ VSTUPENKA

VŠE, CO NABÍZÍ VELETRŽNÍ VSTUPENKA, MÁTE S EDUKAČNÍ VSTUPENKOU ZDARMA

Tzn. vstup do veletržní části, jídelní a relaxační zónu, kojící, dětský a přebalovací koutek, …

PESTRÝ PROGRAM A ZKUŠENOSTI OBDORNIC

Přednášky se opět nebudou týkat pouze nošení! Letos máme pro vás znovu přichystanou nejpopulárnější přednášku loňského roku, kterou byla partnerská komunikace s dětmi. Také se podíváme na naslouchání dětem, domácímu a sebeřízenému vzdělávání a jak na montessori pro nejmenší. 

ODPOVĚDI NA OTÁZKY

Na internetu si zajisté můžete najít mnoho videí nebo článků na různá témata. Mít ale možnost se zeptat přímo odborníka a dostat odpověď, je k nezaplacení.

PRAKTICKÉ ZKUŠENOSTI

Teorie je jedna věc, ale nejlépe se člověk naučí tím, že si to vyzkouší. Proto se můžete během praktických workshopů za pomocí skvělých lektorek naučit právě ty úvazy, které Vás zajímají! I budoucí maminky a těhotné ženy jsou vítané! Naučit se vázat ještě předtím, než se vám narodím miminko, je totiž veliká výhoda. Letos mezi workshopy zařezujeme i hodinu, kde se budeme věnovat tomu, jak nastavit své tělo, aby při nošení nic nebolelo. 

INDIVIDUÁLNÍ PROGRAM

Je to jen na Vás, jaký program si sestavíte! Přednášky a workshopy budou probíhat ve dvou sálech a jsou časově sladěny tak, abyste v klidu stačili přejít z jednoho sálu do druhého. Můžete si tedy vybrat přednášky i workshopy dle vašich individuálních potřeb. Kde jinde vám toto nabídnou?

KOMPLEXNOST

Jste čerství rodiče nebo se na rodičovství teprve připravujete a ze všech informací vám jde hlava kolem? Nevíte, na co se soustředit a čemu věřit? Během jednoho dne se můžete dozvědět jak odborné informace, tak se poradit, vyzkoušet si, nakoupit a co je nejvíc? Můžete se potkat se skvělými lidmi, kteří to vše dělají s láskou!

"Nejvíce jsme ocenili možnost vyzkoušet si různé značky nosítek a uvazování šátků s miminkem na břiše a na zádech. Příjemná atmosféra, milé lektorky i pořadatelky."
Anna K.
Návštěvnice festivalu
"Na festivalu jsem byla poprvé jako nastávající maminka a určitě se ráda vydám i příští rok,protože jsem viděla,že festival nabízí pro každý věk něco zajímavého."
Tereza K.
Návštěvnice festivalu
"Krásný zážitek, byli jsme s manželem a největší poklona pro festival je to, že se on nenudil a dozvěděl se něco nového."
Veronika N.
Návštěvnice festivalu

Za kolik toto vše můžete získat?

Informace k jednotlivým vstupenkám a podmínky festivalu si prosím přečtěte zde.

Proč se vyplatí do vstupného investovat?

NEMUSÍTE PLATIT NĚKOLIKANÁSOBEK ZA JEDNOTLIVÉ KONZULTACE

Jedna lekce s lektorkou nošení stojí běžně kolem 600 – 1 800 Kč za 1 – 1,5 hodiny! Na festivalu se můžete s celodenní edukační vstupenkou za zlomek ceny naučit základy vázání na workshopech nebo absolvovat kterékoli přednášky po celý den bez omezení.  

NEMUSÍTE CHODIT NA JEDNOTLIVÉ KURZY

Využijte příležitosti, že můžete během dne vybrat z více přednášek a workshopů a navštívit kterýkoli z nich dle vašeho výběru! Bez nutnosti rezervace. A když dorazíte v páru, každý může jít na něco jiného a později dáte hlavy dohromady. Takže to je dvojnásobné množství informací a zkušeností. Navíc! Přednášky na vybraná témata stojí běžně od 400 Kč do 600 Kč za hodinu, takže s celodenní vstupenkou ušetříte velkou sumu peněz. 

VŠE NA JEDNOM MÍSTĚ A BĚHEM JEDNOHO DNE

Šetřete svůj čas hledáním a navštěvováním různých kurzů a i cestování!

PŘIPRAVÍTE SE NA RODIČOVSKÉ PATÁLIE VČAS

Nečekejte, až se objeví problém! Pak bude oříšek sehnat odbornici, která na vás bude mít čas dříve než za pár dní či dokonce týdnů!

STAČÍ KOUPIT JEDNU EDUKAČNÍ VSTUPENKU, ABYSTE ZÍSKALI VÝŠE NAPSANÉ