VYstavovatelé, které můžete POTKAT!

POZOR!! Změna termínu festivalu. NOVÝ TERMÍN: 12. ZÁŘÍ 2020!!

Vzhledem ke změně termínu dozná seznam vystavovatelů asi menší změny, i když většina z nich prozatím nový termín potvrzuje. Takže to vypadá nadějně 🙂

Všechny vstupenky zakoupené na původní termín 14. března 2020 jsou samozřejmě platné pro nové datum 12. září 2020!

PARTNEŘI AKCE

ŠátkoMánie

S příchodem dětí na svět se nám změnil život. A mění se neustále 🙂 Díky dceři, která bez šátku byla velmi uplakané miminko jsme objevili kouzlo šátkování a přirozeného nošení dětí a založili jsme e-shop www.satkomanie.cz, abychom jej zprostředkovali co nejvíce rodičkům. V naší nabídce najdete šátky, nosítka, nosící oblečení i další doplňky. Dále poskytujeme kurzy nošení, poradenství s výběrem vhodného šátku i nosítka a máme i půjčovnu, kde si můžete vše dopředu vyzkoušet i doma, abyste nekupovali zajíce v pytli.

Naším cílem je pomáhat rozvoji šátkování a tím rodičům posilovat důvěru ve své rodičovské schopnosti a podporovat kontaktní rodičovství, jako nejpřirozenější formu péče o dítě. V roce 2017 jsme navíc otevřeli naši první kamennou prodejnu v Týnci nad Sázavou (cca 20 minut od Prahy), kde si kromě jiného můžete zakoupit i barefoot obuv. Prodejna je vybavena dětským koutkem a přebalovacím pultem.

Na stánku bude možné platit pouze hotově. 

www.satkomanie.cz, FB: ŠátkoMánie.cz, IG: satkomanie.cz

Rischino

 
Cílem firmy bylo přinést na trh poctivý domácí produkt, který bude promyšlený do posledního detailu. Velký důraz kladou na všechny použité materiály a komponenty. Soustředí se především na ty komponenty, které si dávají na míru vyrobit u slovenských a českých dodavatelů. Dohlíží na jejich výrobní procesy. Na nosítkách používají výhradně certifikované komponenty a materiály nejvyšší kvality. Na konci roku 2019 představili zbrusu novou kolekci elegantního nosícího oblečení! 

Na stánku bude možné platit pouze kartou.
 

www.rischino.skwww.rischino-nositka.cz, FB: Rischino-nositka.cz, IG: rischino_skcz

ZkusNosítko

ZkusNosítko.cz je největší půjčovna nosítek v ČR. Kromě půjčovny funguje i jako e-shop s kamennou prodejnou v Praze, kde mimo nosítek nabízí i široký sortiment doplňků k nošení, jako nosící oblečení, dětské merino, capáčky a mnoho dalšího.

Na stánku bude možné platit hotově i kartou.

www.zkusnositko.cz, FB: ZkusNosítko.cz, IG: zkusnositko.cz

Dance4Mom

Dance4mom® umožňuje maminkám sportovat a vrátit se zpět do formy, kterou měly před porodem. Mohou být stále v kontaktu se svým děťátkem „tělo na tělo“, což je obzvlášť v prvních třech měsících dítěte velmi důležité. 

Fitness taneční program Dance4mom založila Lucka Trubačová, která je maminkou tří dětí a nadšenou sportovkyní.

S Luckou jsme pro Vás vloni připravily první ročník Letní taneční výzvu a letos se můžete těšit na další kolo

Soutěž bude vyhlášena začátkem března. 

www.dance4mom.cz , FB: Dance4mom – když dvě srdce tančí, IG: dance4momcz

Nosící Česko - Slovensko

Nová nosící celorepubliková skupina Nosící Česko Slovensko nedávno otevřela své brány všem, kterým je blízké téma nošení dětí, kontaktního rodičovství, kojení či barefoot.

Využili novinky, kterou poskytuje facebook a zařadili tzv. LEKCE, které jsou zaměřeny vždy tématicky a najdete v nich mnoho zajímavých informací, nejen o nošení dětí!

Proto pokud hledáte fajn skupinu, kde je přátelská atmosféra a najdete v ní radu a pomoc kdykoli, víte, kam se obrátit 👍🏻👌🏻

FB: Nosící Česko Slovensko

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

ProMaminky.cz

ProMaminky.cz je skupinka nadšených maminek, které rády obletují své děti, ale občas také potřebují s něčím bodnout. Proto vytvořily ProMaminky.cz – komunitní web se zdravými názory na mateřství a děti, kde mohou všechny nastávající i stávající maminky sdílet své zkušenosti.

Na webu najdete přehledně seřazeny články a rozhovory, různé diskuse, poradnu, hodnocení a testy, tipy na akce a výlety, recepty, e-shop, věrnostní klub, pravidelné soutěže a mnohem více! 

U stánku je možné platit hotově i kartou.

www.promaminky.cz, FB: ProMaminky.cz, IG: ProMaminky.cz

Happy Baby

Happy Baby je tu pro maminky už 27 let. Připravují těhotenské desky, jejichž součástí je i těhotenská průkazka a praktický průvodce těhotenstvím. Ke gynekologům a do porodnic dodává dárkové balíčky a kufříky, aby si každá maminka otestovala a vybrala to nejlepší pro sebe a své dítě. Každá z členek týmu si prošla krásným, ale i náročným obdobím mateřství – díky tomu je celý projekt velmi osobní. Jejich interní heslo zní Maminky maminkám s láskou – a toho se drží.

Tým z Happy Baby bude mít pro Vás na festivalu připravené balíčky s různými dárečky a vzorky, tak se můžete těšit 🙂 

www.happybaby.cz, FB: Happy Baby, IG: happybabycz

VYSTAVOVATELÉ

Platební možnosti

U modře označených vystavovatelů je možná platba kartou i hotově.

U zeleně označených vystatovatelů je možná platba pouze kartou.

U barevně neoznačených vystatovatelů platba pouze hotově

Angel Wings

Baby Signs

BarefootMánie

Be Lenka (Slovensko)

BellyBoo

Creatula

Didymos

Drobčekovia (SR; Love Radius, FR)

Duomamas

Emur

For Mummy 

Gaga´s pleny

Happy Baby

Ilustras

Jožánek

Kibi

Kouzlo přírodních esencí

La Tulia

Lenire

 

LennyLamb

Made by Zuz

Mamalatté

MoniLu

Moyo

Muumi Baby

NEBO korále 

Nedoklubko

Neposedky

Pavla Lhotáková – šátková doktorka, Nejlevnější šátky a nosítka

Plnitelné kapsičky Domky

ProMaminky.cz

Renate´s Puppenstube (Německo)

Rischino (Slovensko)

Sari Sling (Polsko)

ŠátkoMánie

VeKa nosítko

Weleda

Woollies (Slovensko)

ZkusNosítko 

Angel Wings

Firma Angel wings vznikla v roce 2010 v malebném jihočeském Táboře.  Nejdřív to byl jen takový naivní nápad, zcela podnikáním nepolíbené mladé maminky na mateřské dovolené.

Dnes již máme vlastní šicí dílnu a tvoříme nádherné oblečení, plné elegance a barev, které prodáváme po celém světě. Ukazujeme ostatním maminkám, že se s dítětem v šátku nemusí oblékat do pytlů a beztvarých mikin po manželovi. Mohou být krásné a cítit s skvěle, jako ženy, podtržené kouzelnou esencí mateřství.

Tvoří nádherné oblečení, plné elegance a barev. Ukazují ostatním maminkám, že se s dítětem v šátku nemusí oblékat do pytlů a beztvarých mikin po manželovi. Mohou být krásné a cítit s skvěle, jako ženy, podtržené kouzelnou esencí mateřství.

Příběh Rehany, majitelky firmy, začal z její vlastní potřeby a obrovské touhy pomáhat. Ukázat, že si může užívat každého dne se svými dětmi. Že se nemusí vzdávat svých aktivit a snů. Může sportovat, chodit na procházky, jezdit na výlety, cestovat. Být aktivní a ještě se při tom cítit skvěle. Ukázat, že s dětmi život právě začíná. V celé jeho kráse, aktivitě a celistvosti.

 Na stánku bude možné platit hotově i kartou.

www.angel-wings.cz, FB: Angel Wings, IG: angelwingscz

Baby Signs

Inspirují k výchově s láskou i rozumem. Pomáhají rodičům, najít cestu, jak být pro dítě průvodcem každodenního poznávání okolního světa. Zaměřují se na rozvoj komunikace v mateřštině i angličtině a přirozený rozvoj dítěte vlivem připraveného emočního i fyzického prostředí. Souzní s Montessori pedagogikou a inovativními přístupy ke vzdělávání podporujícími přirozený rozvoj.

Na stánku bude možné platit pouze hotově.

www.babysigns.cz, FB: Baby Signs

BarefootMánie

Rodinná firma nabízející širokou nabídku barefoot obuvi pro děti a dospělé. Kromě eshopu www.barefootmanie.cz májí i kamennou prodejnu v Týnci nad Sázavou (cca 20 minut od Prahy). V kamenné prodejně mají i dětský koutek, takže zatímco si děti si budou hrát, vy si nabídku bot pro děti i dospělé v klidu prohlédnete či vyzkoušíte.

Inspiraci na založení obchodu jim dala jejich dcera, která když začala „vylézat” z šátku a prozkoumávat svět po svých, úplně odmítala klasické boty a raději všude chodila bosa. Byla schopná si sundat boty za každého počasí. Dlouhodobě by to tak samozřejmě nešlo, a tak potřebovali přijít na způsob, který by to změnil. Objevili barefoot boty, které si dcerka (a posléze všichni) úplně zamilovala!  Rozhodli se tedy zprostředkovat radost z přirozené chůze a kontaktu se zemí i dalším dětem a dospělým.

Na stánku bude možné platit pouze hotově. 

www.barefootmanie.cz, FB: BarefootMánie.cz, IG: barefootmanie.cz

Be Lenka

Spoločnosť Be Lenka vyrába špičkové hand-made, certifikované detské ergonomické nosiče a ďalšie produkty
 
Lenka Cenigová, bývalá slovenská paralympionička, založila značku Be Lenka, ktorá vyrába na Slovensku detské ergonomické nosiče s medzinárodným certifikátom bezpečnosti. Nosiče sú vyrábané ručne z vysokokvalitnej šatkoviny v mnohých vzoroch. 
 
Okrem spomínaných ergonomických nosičov má Be Lenka v ponuke šatky na nosenie, kojo oblečenie, mikiny a bundy na nosenie detí. Portfólio produktov dopĺňa prémiová barefoot obuv, ručne vyrábaná v Česku a na Slovensku.  
 
Produkty Be Lenka sa za veľmi krátku dobu udomácnili na svetovom trhu a preto sa jej produkty predávajú v niekoľkých desiatkach krajín prostredníctvom siete partnerov a zároveň prostredníctvom 4 vlastných eshopov. Spoločnosť si zakladá na kvalitnom zákazníckom servise, čo sa odzrkadľuje v komunikácii cez rôzne komunikáčné kanály a sociálne siete.

Be Lenka bude na akci Kouzlo nošení zastoupena na stánku ZkusNosítko.cz 

Na stánku bude možné platit hotově i kartou.

BellyBoo

BellyBoo je česká rostoucí firma a zaměřuje se na doplňky k oblečení pro těhotné ženy a maminky, které nosí své děti v šátku či ergonomickém nosítku. To nejlepší na jejich příběhu je, že je opravdu pravdivý. Přejí si, aby zákazníci pocítili stejné nadšení jako oni, když si poprvé vyzkoušeli naší vsadku BellyBoo® a toto nadšení předávali dál. Proč jsme založili firmu BellyBoo®? První myšlenka byla taková, že jim těhotenské a nosící bundy přišly příliš drahé a proto hledali nápad, jak potíže s rostoucím bříškem vyřešit. Nápad našli a začali šít praktické a stylové vsadky BellyBoo®, které mají za zlomek hodnoty těhotenské bundy mnohem širší využití.

Na stánku bude možné platit hotově i kartou.

www.bellyboo.cz, FB: BellyBoo.cz – Váš partner pro těhotenství a nošení dětí, IG: bellyboo.cz

Creatula

Creatula je výrobce nosícího oblečení, jehož dílnu najdete v srdci Slovácka v Uherském Hradišti. Holky z Creatuly jsou nadšenkyně nošení dětí, které chtěly svými nápady trochu oživit nosící módu, a proto vznikl nápad šít vlastní oblečení. Creatula je nováčkem v nosícím světě, na trhu je od roku 2019.
 
Oblečení z jejich dílny by se dalo definovat jako městská móda. Modely jsou elegantní, ale zároveň funkční s velkým smyslem pro detail. Výrobce klade důraz zejména na preciznost provedení a kvalitu materiálu. Veškerá výroba je ruční práce, proto je každý kus tak trochu originál.
 
Na stánku bude možné platit hotově i kartou.
 

Didymos

Pokud nosíte své dítě, určitě znáte firmu DIDYMOS, která v roce 1972 vrátila nošení dětí do Evropy a přišla s dnes tak typickými šátky a úvazy, které umožňují rodičům sladit každodenní péči o dítě s potřebami moderního života. Od roku 2008 najdete v nabídce DIDYMOS také skvělá nosítka a stále přibývají nové typy. Na veletrhu Vám kromě šátků na nošení dětí a nosítek DidyTai, DidyKlick a Onbuhimo DidyGo představíme také úplně nové plně přezkové rostoucí nosítko DidySnap pro kojence a batolata. U DIDYMOSU se můžete vždy spolehnout na kvalitu, protože všechny šátky a nosítka jsou vyráběné v Německu, Rakousku a České republice, výhradně z materiálů v bio-kvalitě. Na stánku se na Vás těší Daniela, školitelka lektorských kurzů Trageschule DIDYMOS, a Milan, certifikovaný lektor nošení dětí DIDYMOS.

Na stánku bude možné platit pouze kartou.
 

www.didymos.cz, FB: Didymos.cz, IG: didymos.cz

Drobčekovia - Love Radius

Firma 3 A plus s. r. o. prináša od roku 2012 na slovenský a český trh exkluzívne fyziologické nosiče a šatky z Paríža značky Love Radius (pred tým Je Porte Mon Bébé). Po úspešnej hybridnej šatke Original firma Love Radius vyvinula ďalšie celosvetovo oceňované produkty – bezuzlovú obojstrannú šatku Little baby wrap without a knot, jedinečný fyziologický nosič PhysioCarrier, nasledovali lacnejšie varianty obľúbenej hybridnej šatky – šatky Basic a Basic Tattoo. Ako zatiaľ posledný pribudol do ponuky štýlový fyziologický nosič HoodieCarrier. 

Všetky výrobky Love Radius sú uznané medzinárodným inštitútom International Hip-Displasia Institute (IHDI) ako vhodné pre zdravý vývoj bedrových kĺbov bábätiek. Firma Love Radius kladie dôraz na bezpečnosť, originalitu a dizajn svojich výrobkov, ktoré sú vyrábané výlučne v Európe. Ich výrobky sú ocenené mnohými prestížnymi svetovými oceneniami. Majitelia firmy 3 A plus s. r. o. – v prvom rade rodičia, majú všetky produkty značky Love Radius odskúšané a otestované na svojich synoch 🙂

Na stánku bude možné platit pouze hotově.

www.drobcekovia.sk, FB: drobcekovia.sk, FB: Love Radius Slovensko a Česko, IG: drobcekovia

Duomamas

Firma duomamas je rodinnou firmou. Specializuje se na funkční oblečení pro děti a jejich rodiče. Používá certifikované materiály nejvyšší kvality, především merino vlnu a bambusové tkaniny. Vše včetně materiálů je vyrobeno v České republice. Firma usiluje o respektování principů fair trade.

Na stánku bude možné platit hotově i kartou.

www.duomamas.cz, FB: Duomamas, IG: duomamas

Emur

EmuR je mladá značka z Moravskoslezského kraje. Spojuje v sobě nadšení, lásku k nošení a módě. V nabídce naleznete nosicí (mikiny, bundy, kabáty) a kojicí (trička, šaty) oblečení, oblečení pro děti (čepice, nákrčníky, tepláčky, sofshell soupravy) a doplňky (nákrčníky, nosítka na nošení hraček). EmuR využívá ty nejkvalitnější látky a šátky na nošení dětí. Díky zpětné vazbě jsou kousky opravdu vychytané. Za značkou stojí dvě nosící kamarádky, které mají dohromady pět dětí. Dvě z nich – Emily a Rút daly vzniknout jeho názvu.

Na stánku bude možné platit hotově i kartou.

www.emur.cz, FB: Emur, IG: emur

For Mummy

For Mummy..to je maminka dvou malých raubířů, která s láskou tvoří stylové kojící oblečení pro možnost diskrétního a pohodlného kojení kdykoliv a kdekoliv je to potřeba. Na přání také sety oblečení Mami+mimi, čepičky, tepláčky, hnízdečka, mantinely, plyšáčky… Zkrátka cokoliv, co udělá maminkám a jejich dětem radost.

Na stánku bude možné platit pouze hotově. 

www.formummy.cz, FB: For mummy, IG: formummy.cz 

Gaga´s pleny

Značka GaGa’s pleny se pustila do výroby látkových plen a dalších potřeb pro látkování a ekologickou domácnost. Na trhu jsou již řadu let a většinu jejich výrobků navrhují ve spolupráci s maminkami, díky kterým vznikne finální podoba produktu. Mimo látkové pleny u nich naleznete široký výběr přebalovacích podložek, plavek pro kojence, dámských vložek, nepromokavých pytlů apod. Pokud potřebujete poradit s výbavou či ji doplnit o další krásné a praktické kousky, neváhejte se na jejich stánku zastavit.

Na stánku bude možné platit hotově i kartou.

www.gagapleny.cz, FB: Gaga´s pleny, IG: gagas_pleny

Ilustras

Za Ilustras se ukrývá jedna tvůrčí duše, která Vám nabídne své ilustrace – originály a tisky různých formátů. Ručně malované vaky na záda ze 100% bavlny, jejichž praktičnost sama velmi oceňuje při častém nošení svého syna. Dále ručně malované hrnečky, trička s autorskými ilustracemi a třeba i něco dalšího ♥ . Vše je malované s láskou, čistou myslí a radostí.

Stánek bude také kontaktním místem Úsměvu mámy, neziskové organizace, která šíří osvětu a pomáhá maminkám, u kterých se projevily psychické obtíže v raném mateřství (poporodní deprese, poporodní psychóza, úzkosti) nebo v těhotenství.

Na stánku bude možné platit pouze hotově. 

www.ilustras.cz, FB: Ilustras – Ilustrace, Adéla Sedláková, IG: ilustras_adelasedlakova

Jožánek

Firma Jožánek se bohužel z rodinných důvodů týden před festivalem omluvila. Ale bude možné v tester zóně vyzkoušet jejich zbrusu nové nosítko Jonáš New a do neděle 15.3. májí akci na dopravu zdarma (kód 2800-7038-7898-3234 ).

Jožánek, česká firma s dlouholetou tradicí, která vyrábí oblečení a doplňky prvotřídní kvality pro těhotné a kojící ženy, dětské a kojenecké oblečení, nosítka a v neposlední řadě nosící oblečení pro ženy i muže.

Z našeho sortimentu si vybere každý, protože máme široký výběr zboží pro rodiče a děti a klademe obrovský důraz na výběr látek a kvalitu zpracování.Svou působností se stavíme do pozice průkopníka na trhu, kde sbíráme úspěchy již od roku 2008 nejen v České republice, ale i v zahraničí. Slyšíme na přání našich spokojených zákazníků, stále přicházíme s novými nápady a připravujeme pro vás řadu novinek, máte se na co těšit!

Na stánku bude možné platit hotově i kartou.

www.jozanek.cz, FB: Jožánek, IG: jozanek.cz

Kibi

KiBi patří k předním českým výrobcům rostoucího ergonomického nosítka. Jeho střih a patentovaná konstrukce umožňují plynulý růst do výšky i do šířky. KiBi bylo navrženo tak, aby sedělo co nejširší škále postav rodičů a velikosti dětí od miminek až po batolata.

Nosítka pro vás šijeme již osm let a celou tu dobu je vylepšujeme, aby byla ještě komfortnější. Bezpečnost při nošení dětí je pro nás prioritou, nosítko je certifikované dle aktuální evropské normy EN 13209-2:2015. Každá látka je navíc testována na splnění požadavků české vyhlášky č. 84/2001 Sb. na výrobky pro děti do tří let.

Nosítka jsou ručně šitá v naší šicí dílně ze 100% bavlněného plátna a v rámci spolupráce s českou značkou šátků na nošení dětí Lenire vznikají i velmi oblíbená kombinovaná nosítka s šátkovinou.

V nabídce naleznete také doplňky k nošení jako slintáčky, tašku 3v1, kapsičku na bederní pás a zateplovací kapsu na nošení dětí, která stejně jako nosítko roste spolu s dítětem od miminka až do 3 let.

Novinkou je pak šití nosítka KiBi na zakázku z vámi dodaného šátku. Díky našim zručným švadlenkám jsme schopni poskytnout opravdu rychlý servis. Přijďte se podívat, osahat, vyzkoušet, nebo se jen poradit ohledně nastavení 🙂

Na stánku bude možné platit pouze kartou.

www.kibi.cz, FB: Nosítko Kibi, IG: kibi_nositko

Kouzlo přírodních esencí

Máte rádi esenciální oleje nebo nad nimi přemýšlíte? 

Esenciální oleje neslouží pouze k provonění domova. Dá se s nimi skutečně kouzlit! Jak již napovídá název, který je podobný festivalu, bude tento stánek naplněn esenciálními olejíčky a dalšími super věcičkami od zakladatelky festivalu Kouzlo nošení Míši Novákové, která esencím skutečně propadla a už si bez nich svůj život neumí představit. Dají se totiž používat k řešení různých situací, ať už je to hlava před explozí, rýmičky, budování dlouhodobé imunity, rozlámané tělo a hlavně různé formy emocionálního napětí.  

Budete mít možnost si prohlédnout krásné difuzéry, očichat úžasné esenciální oleje a okouknout další výrobky jak z řady kosmetiky, tak drogerie.  Vše 100 % přírodní a skvělé kvality. 

Jelikož Míša jako organizátorka bude během dne dohlížet i na chod akce, může se stát, že na stánku na chvilku nebude. Ale cokoli tam bude vystaveno, bude k dispozici a neváhejte si to prohlédnout! 🙂 

FB: Kouzlo přírodních esencí, IG: kouzloprirodnichesenci

La Tulia

Jsme malá česká firma, zastánci poctivé české výroby a precizního ručního zpracování. Velcí nadšenci nošení dětí a kontaktního rodičovství. Používáme jen nejkvalitnější materiály pocházející z Česka nebo zemí EU.

Pečlivě vybíráme vzory s důrazem na styl a jedinečnost. Snažíme se vnést eleganci do nosícího světa. Naše práce nás baví a největší odměnou jsou pro nás spokojení zákazníci, kteří se k nám vracejí.

Neděláme kompromisy. Věříme, že oblečení může být elegantní a funkční zároveň. Naší tvorbou pomáháme ženám cítit se krásně a žensky, mužům být spokojenými a hrdými otci a dětem užít si vřelou náruč svých rodičů za každého počasí.

Na stánku bude možné platit hotově i kartou. 

www.latulia.cz , www.latulia.com, FB: La Tulia, IG: la_tulia

Lenire

LENIRE je malý rodinný český výrobce poctivých žakárových šátků na nošení dětí. Slovo “Lenire” znamená v latině uklidňovat, konejšit. A tkáme šátky tak, aby tohle hravě zvládly! Výborně se s nimi váže, jsou vhodné i pro začátečníky, bezúdržbové, jsou tak akorát pružné, tak akorát v úvazu drží a hlavně, jsou opravdu pohodlné. Celá výroba od tkaní, přes šití až po prodej probíhá tady u nás v ČR. Ve spolupráci s českým výrobcem nosítek KiBi pak vznikají z naší šátkoviny rostoucí ergonomická nosítka KiBi. Výborných vlastností šátkoviny si tedy můžete užít i v nosítkové formě.

Na stánku bude možné platit pouze kartou. 

www.lenire.cz, FB: Lenire, IG: lenire

LennyLamb

Bude doplněno.

Na stánku bude možné platit: bude doplněno

www.lennylamb.com, FB: LennyLamb, IG: lennylamb

Mamalatté

Mamalatté je malinká lokální značka šátků a nosítek na nošení miminek a batolat, a celým svým srdcem se snaží nošení ukázat co nejvíce lidem. Vyrábí jednoduché, ale pracovité šátky, které rodičům prostě píchnou. Jednoduše vybrat, koupit a nosit – není to žádná věda přece!

Založila ji před čtyřmi lety Denisa Písaříková, která se o ni svědomitě každý den stará za velké podpory svého muže a dneska už dvou dětí.

Denisa je lektorkou nošení německé Die Tragechule a české Z břicha na břicho a současně působí jako laktační poradkyně.

V roce 2017 vyšla kniha pro novopečené maminky Mámě, jejíž je Denisa spoluautorkou. Pravidelně publikuje články na mamalatte.cz.

Na stánku bude možné platit kartou i hotově.

www.mamalatte.cz FB: Mamalatté, IG: mamalatte_cz

MoniLu

Firma MoniLu patří mezi leadery výrobců ergonomických nosítek.

Nosítka MoniLu se pyšní především precizním zpracováním a použitými nejkvalitnějšími materiály, včetně výplní, které skvěle roznesou váhu i těžších dětí. Spolu s evropskou certifikací, kterou si nese každé nosítko, zajišťují tu nejvyšší bezpečnost při nošení dětí. V nabídce naleznete nosítka rostoucí, vhodná pro děti již od narození až po věk 3 let. Nosítka jsou šitá výhradně ze šátků určených pro nošení dětí, pružnost šátku spolu s důkladně promyšleným střihem nosítka tak tvoří maximální oporu dítěte ve všech směrech.

Na stánku bude možné platit hotově i kartou. 

www.monilu.czFB: Monilu – dětská nosítka, IG: nositkamonilu

Moyo

Moyo je malá lokálna firma, ktorá už vyše 3 rokov prináša medzi nosiacich rodičov vlastné, na Slovensku šité Moyo nosiče, vhodné už od narodenia bábätka. Okrem ergonomických nosičov ponúka aj štýlové oblečenie na nosenie a doplnky k noseniu detí. Pri vývoji Moyo nosičov sa sústredili najmä na kvalitu, precíznosť šitia a maximálne pohodlie. Zohľadnili požiadavky mnohých nosiacich rodičov. Nosiče sú vyrobené v limitovanom množstve, zo šatkoviny, ktorej dizajn si sami navrhujú. Moyo je značka, do ktorej vložili svoje srdce. Preto radi hovoria: Moyo – vyrobené s láskou na Slovensku.

Na stánku bude možné platit hotově i kartou. 

www.moyobaby.com, FB: Moyo – slovenské nosiče, IG: moyocarrier 

Muumi

Muumi Baby – značka přinášející na trh eco pleny a plenkové kalhotky v certifikované kvalitě mezinárodní úrovně ECO Swan label, vyrábějí se ve Finsku v rodinné firmě, již 40 let. Zdravotní nezávadnost materiálu a provedená kontrola Asociací pro astmatiky a alergiky zaručuje bezproblémové projití plenkovacím obdobím miminka. Použité materiály zaručují rozložitelnost produktů do 4 let.

Na stánku bude možné platit pouze hotově. 

www.muumibaby.cz, FB: Muumi Baby CZ/SK, IG: muumi_baby.cz

NEBO korále

Ručně vyráběné stylové a praktické silikonové šperky, které ozdobí maminku a zabaví miminko. Zdravotně nezávadné a hypoalergenní  kojicí korále, kousátka či náramky.

Protiskluzové capáčky Slipstop se dají nosit  po celý rok v jakémkoli vnitřním prostoru, ale především jsou skvělé do bazénů, na koupaliště, na pláž či do moře.

Snadno se nazouvají a vyzouvají, jsou vyrobeny z prodyšného materiálu, který velmi rychle schne. Pro všechny věkové kategorie ve spoustě designů.  

Na stánku bude možné platit hotově i kartou.

www.neboshop.cz, FB: Neboshop Kojící šperky /nejen/ pro maminky, kojící korále, IG: nebo.cz

Nedoklubko

Nedoklubko spolupracuje se všemi perinatologickými centry v ČR, je jedním z 65 aktivních členů mezinárodní organizace EFCNI, spolupracuje s Českou neonatologickou společností ČSL JEP a nově se podílí i na odborném výzkumu.

Nedoklubko realizuje několik projektů, které významně podporují rodiče předčasně narozených dětí i perinatologická centra.

Na akci Kouzlo nošení si pro Vás Nedolubko a paní ředitelka Lucie Žáčková přichystají kreativní dílničky pro děti, zapečetěnou kasičku, kam můžete finančně přispět na podporu Nedoklubka a zároveň získat jeden z úžasných darů od sponzorů akce nebo si můžete zakoupit krásné výrobky

Na stánku bude možné platit pouze hotově. 

www.nedoklubko.cz, FB: Nedoklubko, IG: nedoklubko

Neposedky

Neposedky jsou začínající český projekt s dětským oblečením a doplňky ve skandinávském stylu. Tvořivá maminka a ještě šikovnější babička se rozhodly vyrábět vše, co se jim líbí a na českém trhu chybí. Vymýšlí si střihy, tvary, hledají originální látky a materiály, podporují české výrobce. Cílem je tvořit Bezezbytkově! proto je většina kolekcí limitovaná.

Pokud už nebudete oblečení, košíky, batůžky a vše ostatní používat, máte možnost zboží vrátit. Poté Vám bude poskytnuta výrazná sleva na nový nákup a výrobek poputuje do Neposedkového Bazárku, kde za hubičku udělá radost dál.

Na stánku bude možné platit pouze hotově. 

FB: Neposedky, IG: neposedky

Pavla Lhotáková - šátková doktorka, Nejlevnější šátky a nosítka

“Je to možné. Pohodlné nosítko a padnoucí šátek ani 2hodiny necítíte.” E-shop a informace zde: www.noseni.online

Lektorské kurzy vázání do šátku a nastavení nosítka Praha, Beroun, Kladno atd.
Nosítka, šátky, kojící oblečení a dětské oblečení
Prodej nosítek a šátků, soukromé testování, konzultace zdarma.
Generální partner: Everyslings PL,
Partner: ROAR Wraps PL (Wild Slings, DISO, ROAR)
Poradenství péče o šátek, nosítko.
Posuzování závad šátků a nosítek.
Služby v péči o šátky a nosítka (praní, čištění skvrn..) a především Originální wellness.
Skupinová testování pro Prahu a Střední Čechy.
Největší půjčovna šátků a nosítek Praha.
Jediná půjčovna luxusních nosítek a šátků například na svatby v Česku.

Nosítko na míru 
Spolupracuji s Aloe, Andala, Donkey, Monilu, Zumbucca a mnoho dalších. U každého výrobce k dispozici plné sety nosítek.
K dispozici velké množství scrapů šátků na šití nosítek pro tyto i jiné výrobce.
Konzultace šití Ring Slingu na míru.
Konzultace šití Onbuhimo na míru.

Scrapy na šití Ring Slingů a outlet nových a bazar zanošených, ověřených šátků a nosítek do 2500Kc.
E-shop a informace zde:
www.nejlevnejsisatkyanositka.cz

Na stánku bude možné platit pouze hotově.

FB: Nosítko na míruNejlevnější šátky a nosítka, IG: nositkonamiru

Plnitelné kapsičky DOMKY

Na začátku byl roční Dominik a jeho máma, která hledala, kde by našla něco jako vymyvatelné kapsičky. Aby si je naplnila, čím chce, synovi je dala venku na procházce a potom jí nemusela vyhazovat, ale umyla a znovu použila.

A proto vznikly plnitelné kapsičky „Domky”.Kapsičky, které můžete naplnit přesnídávkou, jogurtem nebo rozmixovaným pyré připraveným doma nebo koupeným v obchodě. Tak dáte svým dětem přesně to, co chcete, aby jedli, víte, že jedí zdravě a dobře, a to způsobem, který se jim líbí a baví je!

Na stánku bude možné platit hotově i kartou.

www.plnitelnekapsicky.cz, FB: Plnitelné kapsičky pro děti DOMKY, IG: plnitelne_kapsicky

Renate´s Puppenstube

Renate Vám přiveze nabídnout demonstrační panenky, nejenom na nošení a nácviky úvazů, ale také nácviky kojení, masáže a jiné manipulaci s dětmi. Panenky mají svými vlastnostmi imitovat skutečná miminka svojí velikostí, váhou, vzhledem i pohyblivostí. Na výběr bude z mnoha druhů, velikostí, váhových kategorií, barev pleti a mimiky (je možné zvlášť vybírat tělíčko a hlavičku). 

V České republice momentálně v žádném obchodě obdobné manipulační panenky k dostání nejsou, takže pokud o podobné uvažujete, doporučuji Renate navštívit a ušetříte tak na poštovném z Německa. 

Na stánku bude možné platit: bude doplněno.

www.renates-puppenstube.de

Sari Sling

Sari Sling je výrobcem šátků. V jejich nabídce najdete několik nádherných šátků. Firma se primárně soustředí na kvalitu a bezpečnost materiálů, ze kterých jsou tyto produkty určené dětem vyráběné. V naší nabídce brzy najdete i nosítka a další doplňky pro nosící rodiče.

Na festivalu se můžete těšit na až 30% slevy!

Na stánku bude možné platit v hotovosti i kartou. 

FB: Sari sling, IG: sari_sling

VeKa nosítko

VeKa nosítko je malá rodinná firmička, která se zabývá šitím ergonomických nosítek a spoustu dalších věcí pro maminky a děti.

Věra a Katka dbají na prvotřídní materiály a rodinný přístup i k jejich zákazníkům 🙂

Na stánku bude možné platit hotově i kartou.

www.vekanositko.cz, FB: VeKa nosítko, IG: vekanositko

Weleda

V souladu s přírodou a lidskými bytostmi.

Přední světový výrobce holistické přírodní kosmetiky a léčiv pro antroposofickou terapii. 

Na stánku bude možné platit: bude doplněno.  

www.weleda.cz, FB: Weleda, IG: weledacz

Woollies

Nie sme mamičky, ktoré začali na materskej šiť oblečenie svojim deťom a neprinášame ani lacný textil pochybného pôvodu z Ázie.

Sme dve rodiny so štyrmi deťmi ktoré radi trávia voľný čas vonku. My rodičia používame funkčné športové oblečenie z merino vlny a poznajúc plusy tohto jedinečného materiálu sme sa rozhodli rovnaký komfort dopriať aj našim deťom. A to nielen pri športe, ale aj pri cestovaní v autosedačke či v kočíku, pri hraní či pri spaní. Oblečenie z merino vlny má toľko výnimočných vlastností, že by bola škoda používať ho len pri športe. Našim deťom i deťom rodičov, ktorí prednosti merino vlny vedia oceniť sme sa rozhodli priniesť detské bodyčká z merino vlny a aj z bio bavlny.

Na stánku bude možné platit pouze hotově.  

www.woollies.sk, FB: Woollies – slovenské rastúce oblečenie z merino vlny a bio bavlny, IG: woollies.sk