KONZULTAČNÍ ZÓNA

Aktualizovaný program

 

V konzultační zóně se můžete zdarma poradit s následujícími odbornicemi: 

  JménoObor konzultaceČas
   A-centrumTěhotenství, porod a šestinedělí10:00 – 17:00
  Alžběta Samková, porodní asistentkaTěhotenství, porod, šestinedělí13:00 – 15:00
  Adriana Nováková, Akademie rodičovstvíDětská psychologie11:00 – 14:00
 Veronika Kubrichtová, Úsměv mámyPoporodní deprese a úzkosti15:30 – 16:30
   Aneta Dupont, Petr Drozen, HarmoLifeZdravá výživa a prevence zdraví10:00 – 17:00
  Elena Fišerová, Jana Němečková, Jana Uher, Viola Jedličková, 
  Česká  asociace dul 
Dula, poporodní dula, laktační poradkyně10:00 – 17:00
  Adéla Lančová, Institut HypnoPorodu®Dula, hypnoporod10:00 – 15: 30
  MUDr. Barbora PetrováPrvní pomoc u dětí – život zachraňující úkony16:30 – 17:00
   Volné místo 10:00 – 13:00
 * Změny v programu vyhrazeny  

ACENTRUM, 10:00 - 17:00 hodin

Konzultace v oblasti těhotenství, porodu, šestinedělí – příprava a doporučné pohybové aktivity. Jak a proč bezpečně cvičit v těhotenství a po porodu. Poradíme, v čem vám může být prospěšná porodní asistentka, dula a poporodní dula. Tipy z praxe kontaktního rodičovství – kojení, nošení, látkování, bezplenkovka, aj… Nápady na společné hraní s dětmi v duchu Montessori, které rozvíjí soustředění, slovní zásobu, jemnou i hrubou motoriku. 

Tel.: 605 253 345

Email: info@acentrum.eu

ALŽBĚTA SAMKOVÁ, porodní asistentka, 13:00 - 15:00 hodin

Určitě bude velký zájem o to si popovídat s Alžbětou na témata těhotenství, porod a šestinedělí. Samozřejmě se můžete ptát na vše, co Vás zajímá o práci porodní asistentky.

Pokud ještě nemáte knihu Vulvou porodní asistentky, která v době festivalu bude stále ve svém “šestinedělí” po čerstvém uvedení na trh, můžete ji zde získat a nebo si s tou svojí přijít pro autogram! 

FB: Buldem záchranáře a vulvou porodní asistentky

LENKA DANIELOVÁ, S láskou k dětem i sobě, 14:00 - 17:00 hodin

Lenka nabízí konzultace pro rodiče a jejich děti, zejména ohledně spánku a jeho poruch. Máte pocit, že vaše dítě špatně spí? Nejste si jistí vaším přístupem? Chcete podpořit? Přijďte za Lenkou.
 
Zajímají Vás bachovy květové esence?  Lenka vám poradí, jestli by na vaše potíže pomohla krizová esence nebo jestli už je třeba směs na míru. Pokud bude čas, můžeme sestavit vaši směs.
 
Dále máte možnost hovořit o tkáňových solích, nechat si udělat základní diagnostiku podle vašich zdravotních potíží a obličeje.
Budu se těšit.
 

Web: S láskou k dětem i sobě

FB: S láskou k dětem i sobě – Lenka Danielová

Bc. ADRIANA NOVÁKOVÁ, IVA KYSELÁ, Akademie rodičovství, 11:00 - 14:00 hodin

Rodičovská poradna – vše co vás zajímá či trápí ve spojení s výchovou a zdravým vývojem vašich dětí.
Ať už hledáte inspiraci, rozšíření rodičovských obzorů nebo řešení konkrétního problému s vašimi dětmi, jsme tu pro vás od 11 do 14 hodin. Přijďte za Adrianou a Ivou z Akademie rodičovství, kde najdete pomocnou ruku, ať už řešíte ve výchově nebo rodinných vztazích cokoliv. Iva je spoluzakladatelka rodinné poradny, systemická terapeutka, odpovídá na rodičovskou poradnu na Novinky.cz a hlavně je taky máma s 20 letou praxí v mateřské škole. Adriana je lektorka Akademie rodičovství, specializuje se na psychologii rodiny a studuje psychologii. Její přednášku “Objevte kouzlo zvládání dětských emocí i VY” si můžete poslechnout v 15:30 hodin.
 

Web: www.akademierodicovstvi.cz

FB: Akademie rodičovství

VERONIKA KUBRICHTOVÁ, Úsměv mámy, 15:30 - 16:30 hodin

Veronika sama prošla poporodními úzkostmi a ví moc dobře, jak je toto téma citlivé. Právě proto založila neziskovou organizaci Úsměv mámy, z.s., která podporuje šťastné mateřství a ženy, kterým do života vstoupily psychické obtíže v těhotenství a v období po porodu.

Pokud máte pochybnosti nebo Vás něco trápí, nebojte se dorazit za Veronikou si o tom popovídat, pomůže Vám se nasměrovat tak, aby Vám to co nejvíce pomohlo! 

Web: www.usmevmamy.cz

FB: Úsměv mámy

ANETA DUPONT, PETR DROZEN, HarmoLife, 10:00 - 17:00 hodin

Toužíte po pevném zdraví a imunitě pro sebe i své blízké? Přijďte si popovídat s Anetou a Petrem, kteří se specializují na prevenci našeho zdraví. Dozvíte se, jak důležitou roli hraje náš střevní mikrobiom, jak o něj správně pečovat a jak dodat dostatek živin do těla. Protože život se má žít v harmonii. A o to tady jde. 

Email: dupont.aneta@gmail.com

Tel.: 723 100 786

Web: https://anetadupont.wixsite.com/anetasidupe 

ČESKÁ ASOCIACE DUL, 10:00 - 17:00 hodin

Chcete si praktiky vyzkoušet a naučit se, jak nejlépe vyčistit zoubky Vašim dětem? Pak dorazte za U stánku Curaprox budete mít tu příležitost, tak se určitě zastavte 🙂 

Web: www.duly.cz

FB: Česká asociace dul

ELENA FIŠEROVÁ, poporodní dula

Elena je poporodní dula. Věnuje se ženám v šestinedělí.
Poporodní dula poskytuje nové mamince a vlastně celé rodině nejen psychickou podporu v začátcích mateřství ale i praktickou pomoc v domácnosti, nebo třeba pomoc s péčí o miminko.
Chcete se dozvědět více o tom, jak vám může být poporodní dula nápomocná? Přijďte se informovat nebo si rovnou domluvit schůzku. 

Web: www.novamama.cz

FB: Nová máma – Poporodní dula Elena

Bc. JANA NĚMEČKOVÁ, laktační poradkyně a poporodní dula

Jsem maminkou dvou dětem. Povoláním jsem zdravotní sestra. Během mateřství si mě zavolala práce Laktační poradkyně, která mě naprosto pohltila a stala se mým posláním a postupně se propojila s prací poporodní duly.

Web: www.poporodnidula.czwww.jananemeckova.com

FB: Jana Němečková Poporodní dula / Laktační poradkyně

JANA UHER, poporodní dula, lektorka cvičení pro děti

Jsem Jana, maminka dvou báječných holčiček, poporodní dula a lektorka cvičení pro děti. 
Věřím, že dobrý začátek je klíčem k spokojenému životu. A protože štěstí přeje připraveným, nabízím kromě praktické pomoci po porodu také kurzy přípravy na šestinedělí, kojení a péči o miminko… protože PORODEM TO TEPRVE ZAČÍNÁ.
 
Te.: (+420) 721 945 139, email: uher.jana@gmail.com

www.momsandbabies.cz

Mgr. VIOLA JEDLIČKOVÁ, dula, laktační porodkyně, ženská bylinná napářka

Jsem průvodkyní a podporou pro ženy v nádherném a výjimečném procesu těhotenství a porodu. Nabízím ženám předporodní setkávání a konzultace, předporodní přípravu pro maminky, páry i skupinky, doprovod k porodu v porodnici nebo doma za asistence porodní asistentky, pomoc a podporu v šestinedělí – kojení, péče o miminko, masáže, cvičení po porodu i psychickou oporu. Jsem laktační poradkyně a poskytovatelka ženské bylinné napářky. Anglicky mluvícím maminkám a jejich rodinám nabízím veškeré služby duly a laktační poradenství v angličtině. 
 
Tel.: 603 463 088, email: info@dulaviola.cz

Mgr. ADÉLA LANČOVÁ, Institut HypnoPorodu®, dula, 10:00 - 15:30 hodin

Certifikovaná dula České asociace dul, 
Certifikovaná lektorka Institutu HypnoPorodu® 
 
Připravujeme ženy na laskavý porod, prožitý v plné síle. Nabízíme kurzy a následný doprovod k porodu. 
Používáme původní metodu HypnoPorodu® tak, jak ji vytvořila zakladatelka Marie Mongan. Pracujeme se ženami i jejich partnery, pokud si to tak oba partneři přejí.