KONZULTAČNÍ ZÓNA

V konzultační zóně jsou pro Vás letos připraveny dvě témata:

Tereza s Vámi probere správný postoj při nošení a dá Vám doporučení, na co si dá pozor, co zlepšit nebo jak cvičit, aby Vás nebolela záda. Také se na nošení i kojení můžete podívat z pohledu mindfulness. A Hanka Vás provede taji živé péči o vlasy, konkrétně pro naše nejmenší

www.mompoweryoga.com

E-mail: mompoweryoga@gmail.com

TEREZA HODAČOVÁ, Mom Power Yoga, 11:00 - 15:00 hodin

Tereza vás naučí jak zdravě nastavit své tělo při nošení tak, aby nejen nebolelo, ale i aktivně posilovalo a ozdravilo střed těla, pánevní dno, bránici při běžných denních aktivitách s miminkem. Také vám předá tipy na mindfulness (meditační) praxi, díky které při nošení, kojení či vaření budete efektivně odpočívat a obnovovat své zdroje.

Tereza je lektorkou jógy se zaměřením na gravid jógu a jógu po porodu. Vede ženy k nalezení fyzické síly a vnitřního klidu, protože se sama přesvědčila, jak důležité je psychické rozpoložení maminky v souvislosti s (ne)klidem miminka. Po narození (dnes 3letého) syna jí praxe jógy pomohla od poporodní deprese a společně se šátkováním ke přerodu úzkostlivé mámy a miminka trpící kolikami v pohodové duo :-).

Vede kurzy Do formy po porodu a zastává názor, že těhotenství a porod jsou pouze zátěžovou zkouškou, která prověřila stav těla před porodem. Projevily se disbalance, které ve vašem těle existovaly před těhotenstvím.

Vědomým, komplexním cvičením propojeným s péčí o své mentální zdraví můžeme zajistit prevenci a efektivní a udržitelné odstranění potíží jako je bolest zad, diastáza, problémy s pánevním dnem či nestabilní psychické rozpoložení.

HANA MONEAM, NATUBEA, 13:30-11:00 a 15:00-15:30 hodin

Víte, co to je živá péče o vlasy? 

Pokud ne a zajímá Vás přírodní péče o vlasy a pokožku bez chemie vhodná pro děti, tak určitě dorazte do konzultační zóny za Hanou Moneam, která Vám vše vysvětlí! Zabývá se poradenstvím a vzděláváním žen v oblasti správné péče o vlasy v podobě workshopů, seminářů, online kurzů a obsáhlých e-booků, kde jsou všechny cenné informace na jednom místě.

Pokud vás cokoliv o tzv. živé péči zajímá, přijďte se zeptat osobně. Hanka má připravené krátké povídání o péči o vlasy a pokožku pro děti, a to v časech: 10:30 – 11:00 a 15:00-15:30.

www.natubea.cz, FB: NATUBEA – živá péče o vlasy i pokožku, IG: natubea.cz