NEJVĚTŠÍ FESTIVAL KONTAKTNÍHO RODIČOVSTVÍ
A NOŠENÍ DĚTÍ V ČR

KOUZLO NOŠENÍ 2021 - TŘETÍ ROČNÍK

Pojďte s námi podlehnout kouzlu nošení!

KDY:  4. 9. 202110 – 18 hodin  

KDE: Konferenční centrum City, Na Strži 65/1702, Praha 4, 140 00

 Akce je určena nejen všem nadšencům a podporovatelům nošení dětí, ale i pro ty, kteří nošení neznají a chtěli by se o něm něco dozvědět! Cílem je šířit povědomí o kontaktním rodičovství, a to zejména o ergonomickém nošení dětí, jeho přirozenosti a pozitivech.

Jedná se o jedinečnou možnost pro návštěvníky dozvědět se komplexní informace nejen o nošení dětí v šátcích a nosítkách, ale i o dalších velmi aktuálních tématech pro rodiče. Opět pro Vás bude připravena řada přednášek a praktických workshopů! 

Výrobci a prodejci šátků, nosítek, nosícího oblečení, doplňků a dalšího zboží Vám nabídnou možnost si prohlédnout, vyzkoušet a případně nakoupit jejich produkty. 

I letos opět podpoříme NEDOKLUBKO a díky našim skvělým sponzorům se můžete těšit na skvělé ceny v TOMBOLE!

V rámci veletržní vstupenky bude pro Vás navíc ZDARMA připraveno: 

  • TESTER  ZÓNA od Nosím Tě – chcete si vyzkoušet různé značky v klidu a za pomoci lektorek nošení? V rámci tester zóny budete mít tu příležitost! K dispozici bude řada šátků, nosítek a nosícího oblečení, které si můžete zdarma vyzkoušet a případně zakoupit.
  • KONZULTAČNÍ ZÓNA – letos se podíváme hlouběji na téma živé péče o vlasy a pokožku dětí a jak na správný postoj při nošení 
  • NASTAVOVÁNÍ NOSÍTEK – máte nosítko a neumíte ho nastavit nebo si jeho nastavením nejste jisti? Nebo plánujete pořídit nosítko, ale nejdříve byste si ho rádi vyzkoušeli? Opět stačí dorazit do Tester zóny a se vším Vám naše milé lektorky zdarma pomohou!