VÍTEJTE NA PRVNÍM ČESKÉM

ONLINE NOSÍCÍM FESTIVALU!

Proč ONLINE FESTIVAL

Protože se nechceme nechat porazit nějakým koronavirem! 🙂 

Protože milujeme nošení a chceme Vám i tak nabídnout to nejlepší. 

Protože Vám chceme zkrátit čekání na září.

Protože víme, že pro některé z Vás je září prostě pozdě… Protože si potřebujete pořídit šátek nebo nosítko teď. Protože budete za chvíli rodit a miminko na září nepočká. Protože jste se tak těšili, že už to prostě nevydržíte! 🙂 

Je to to nejlepší, co se mi podařilo za 2 dny spáchat! Berme překážky jako výzvu. Příště bude třeba online festival LIVE 😀  To jsem tentokráte nedala 😀 

A OSOBNĚ SE UVIDÍME 12. ZÁŘÍ 2020 V KONFERENČNÍM CENTRU CITY NA PRAZE 4!

můžete se vzdělávat

Videa, přednášky, návody, články… 

Stačí rolovat dolu po stránce.

můžete nakupovat

Nabídky vystavovatelů, slevy, výhody, … 

Stačí rolovat dolu po stránce.

Přednášky Kouzlo nošení 2019

Na prvním ročníku Kouzla nošení, 14. září 2019, byl též skvělý edukační program! Přednášky byly natáčeny a nyní jsou pro Vás k dispozici. Skvělá příležitost pro ty z Vás, kteří se chtějí vzdělávat již teď! A nebojte se, program je z valné většiny jiný, než na Vás čeká v září, takže se na druhém ročníku Kouzla nošení určitě pak nudit nebudete.

Základy nošení – Iva Gondeková, Škola nošení Die Trageschule®

Co jste nevěděli o nosítkách – Denisa Bel Hadjsalah, Nosím Tě 

Jak nosit naše zlatíčka bez přetížení a bolestí zad – Mgr. Nika Konečná, Ambulantní fyzioterapie Fyziotipy 

Nošení miminka v reálném životě – Denisa Písaříková, Mamalatté 

Jak vybrat šátek, příměsi a jejich vlastnosti, péče o něj – Monika Campodonico (Smětalová), ŠátkoMánie 

Nebojte se cvičení v těhotenství a po porodu – Mgr. Lucie Trubačová, Dance4mom

Seznamte se s BLW – Mgr. Lucie Ernstová, Čas pro rodinu 

Počátky kojení – kojení v raném poporodním období – Jana Barrera, laktační poradkyně, Přirozené mateřství 

Barefoot boty – Markéta Kočí, BarefootMánie 

Hypnoporod, bonding a šestinedělí – Andrea Kapitánová, Váš porod, Jemné zrození 

Látkování – Stáňa Musilová, látková poradkyně, Bamboolik

Recyklované šátky AYU – pomoc napříč kontinenty – Denisa Polanská, Esence Spojení

Další zajímavé články, videa, návody, recenze

Přednášející, lektorky i vystavovatelé poskytly materiály ze svých zdrojů, které by mohly být pro nosící rodiče zajímavé: 

Jaké jsou typy šátků a nosítek

Pokud se nevyznáte v šátcích a nosítkách, mrkněte na blog Kouzla nošení do článku od Denisy Písaříkové alias Mamalatté, kde se dozvíte základní rozdělení šátků a nosítek.

Test novorozeneckých nosítek

Teprve čekáte miminko a cítíte, že šátek nebude to pravé a raději byste nosítko? Přečtěte si zajímavý článek o testu novorozeneckých nosítek na stránkách ZkusNosítko.cz!  Pak již nebudete muset váhat, které značky vyzkoušet 🙂 

Jak vybrat šátek a nosítko pro novorozence

Další článek, kde najdete informace o tom, jak vybrat šátek či nosítko pro novorozece, je na blogu značky Emur

Rozhovor se známou slovenskou fyzioterapeutkou Editkou Vlkovičovou na téma nošení

V rozhovoru, který najdete na blogu Moyo Baby, si můžete přečíst názor známé slovenské fyzioterapeutky Edity Vlkovičové na 10 nejčastějších otázek ohledně nošení, které trápí rodiče “začátečníky”. 

Moc ukolébavek

Na blogu MUDr. Lenky Danielové, která se zabývá dětským spánkem, můžete najít zajímavý článek o ukolébavkách.

Webinář Baby Signs o znakování

Vnímavý rodič většinou dokáže rozšifrovat, co nemluvně potřebuje. Ale když přijde na sdílení pocitů, vzpomínek nebo jiných myšlenek, na to intuice nestačí. Shlédněte webinář zdarma, kde se dozvíte, co vám může znakování přinést a zda je pro vás vhodné.

Online konzultace s Janou Urbánkovou - Bylinkovou dulou, laktační poradkyní

Potřebujete poradit s péčí o bříško po porodu, v těhotenství i u něj s pomocí šátku? Ulevit bedrům, zmírnit tvrdnutí bříška, ulevit si u porodu, pomoci děťátku u porodu dostat se do optimální polohy, pomoci tělu po porodu s obnovou, zmírnit diastázu a získat zpět ploché bříško aj.

Jako certifikovaná specialistka zavinování bříška nabízím pomoc klientkám po celém světě i online. Laktační poradenství vám může pomoci překonat potíže s kojením jako je bolest u kojení, nespokojenost miminka, pláč, potřeba odbourat kloboučky, vyřešit dostatečně přibírání a podobně.

Spolupracuji také s porodnicemi a věnuji se zlepšování podpory kojení v rámci spolku Harmonické Rodičovství z.s. Dlouhodobě poskytují poradenství v online formátu klientkám v ČR i zahraničí s velmi dobrými výsledky, i když osobní poradenství nic nenahradí. Certifikovaná laktační poradkyně MAMILA o.z. 

Jana Urbánková

www.janaurbankova.cz
Objednávky na mail@janaurbankova.cz nebo SMS 704460095

Jana Barrera - laktační poradkyně on-line

Jana Barrera, trojnásobná maminka, laktační poradkyně a studující dula, která podporuje ženy v přirozeném porodu (i) po předchozím císařském řezu, v kojení, v raném poporodním období a v empatickém vnímání dětské duše a napomáhá ženám prožívat mateřství s radostí a pochopením, bude odpovídat na vaše dotazy v on-line laktační poradně – https://janabarrera.cz/laktacni-poradna/.

Jana pořádá kurzy přípravy na kojení a vy si můžete zakoupit díky festivalu Kouzlo nošení jeho záznam za speciální cenu. Jako bonus získáte oblíbený e-book Můj porodní plán – průvodce porodním přáním.
https://janabarrera.cz/webinar-online-kurz-kojeni-kouzlo/

Jana se před lety stala zlatnicí a dnes se věnuje kromě laktačního poradenství a podpoře žen v mateřství také výrobě kloboučků z ryzího stříbra, které využívají antibakteriálních účinků stříbra při hojení prasklin a ragád prsních bradavek kojících žen.
Stříbrné kloboučky si můžete zakoupit s krásnou 20% slevou v předprodeji https://janabarrera.cz/stribrne-kojeni/stribrne-kojeni-objednavka-predobjednavka/

Slevový kupon „Kouzlo“ vykouzlí 20% slevu z původních cen.

Online poradenství - Navrcovi v šátku

Potřebujete se naučit vázat do šátku, probrat nový úvaz nebo dodat odvahy, že nošení zvládne opravdu každý? Běžně člověk využije možnost navštívit kurz nebo workshop nošení, případně si pozve lektora domů a má vyřešeno. Aktuálně to ale takto jednoduše vyřešit nejde. Navrcovi v šátku vám proto v těchto časech nabízí online poradenství přes Skype nebo Messenger. S kódem “KNONLINE” můžete využít 25% slevu z celkové částky za online poradenství. Sleva platí jen pro ty, kteří si online poradenství objednají do 15. 3. 2020. Samotné online poradenství proběhne tehdy, kdy se vám to bude hodit. Těšíme se! Verča a Kuba

www.navrcovivsatku.cz

Návody na vázání KsK (kříž s kapsou uvnitř) a Ring sling šátku

Denisa Písaříková alias Mamalatté Vás v následujících videích naučí vázat základní úvaz kříž s kapsou a ring sling šátek! 

Návody na nastavení nosítek Kibi

Zde najdete několik návodů, jak nastavit nosítko Kibi, jak použít doplňky, jak odložit dítě či jak nejskladněji nosítko složit!

 

Hedwych alias Wrap you in love

Hedwych je ikonou evropského nošení. Je známou bloggerkou a zkušenou certifikovanou lektorkou nošení. Žije v Nizozemí, má 4 děti a nošení se věnuje naplno. Její nejmladší syn je přezdíván Mr. Sunshine, protože má stále dobrou náladu.

Duha je pro její oblečení a účet typická, takže jí často lidé označují i jako Rainbow lady. Její videa rozhodně stojí za shlédnutí! 

YouTube: Wrapyouinlove

Kniha Miminka v rovnováze - nošení dětí z pohledu fyzioterapie

Pokud se o nošení chcete opravdu dozvědět detaily, a to od odborníků, jistě pro Vás bude zajímavá první odborná kniha o nošení:  Miminka v rovnováze – nošení dětí z pohledu fyzioterapie. Tuto knížku si může zakoupit celý týden, tzn. do 22. 3. 2020, za zlevněnou cenu 350 Kč u Ivy Gondekové na webových stránkách Nošení v šátku, do poznámky stačí napsat “Kouzlo nošení 350 Kč“.

Křest knížky, na kterém se účastnily i dvě ze tří autorek této německé odborné publikace, Ulrike Höwer a Birget Kienzle-Müller, je zachycen níže. První je upoutávka, druhé video je záznam celého křtu a třetí je úryvek, co si myslí autorky knihy o nošení dětí čelem do nosící osoby. 

KOUZLO PŘÍRODNÍCH ESENCÍ

Máte rádi esenciální oleje nebo nad nimi přemýšlíte? 

Esenciální oleje neslouží pouze k provonění domova. Dá se s nimi skutečně kouzlit! Jak již napovídá název, který je podobný festivalu, esenciální oleje a další super věcičky patří zakladatelce festivalu Kouzlo nošení Míši Novákové, která esencím skutečně propadla a už si bez nich svůj život neumí představit. Dají se totiž používat k řešení různých situací, ať už je to hlava před explozí, rýmičky, budování dlouhodobé imunity, rozlámané tělo a hlavně různé formy emocionálního napětí.  Vše 100 % přírodní a skvělé kvality.

Nic neprodávám, ale nabízím sdílení vlastních zkušeností, pokud to někoho zajímá, případně vzoreček roll-onu pro zklidnění mysli unavených maminek. 🙂 

V případě zájmu piště na kouzloprirodnichesenci@gmail.com.  

Duomamas - o funkčních materiálech

Majitelka firmy Duomamas Vám v následujícím videu řekne podstatné informace o funkčních materiálech!

NAKUPOVÁNÍ

MOC DOBŘE VÍME, JAK JSTE SE TĚŠILI! MY TAKÉ! 

Víme, že osobní možnost vyzkoušet nic nenahradí, tak alespoň malá kompenzace formou nabídek, slev, výhod, konzultací a dalšího od některých vystavovatelů, kteří se měli účastnit Kouzla nošení 14. 3. 2020! Doufáme, že Vám to alespoň trochu zkrátí čekání na září a pomůže vyřešit Vaši situaci, pokud si chcete pořídit nové nosítko, šátek, nosící oblečení a další!  Slevy jsou nabízeny různě, většinou od 11. 3. – 22. 3. 2020.

ŠÁTKOMÁNIE

Vzhledem k tomu, že se akce kvůli nařízení vlády nekoná, tak u nás můžete nakupit alespoň on-line. Protože jsme se na akci dobře zásobili, tak je opravdu z čeho vybírat. 🙂

Navíc, až do nedělní půlnoci, můžete vybírat s 12% slevou: stačí zadat kód “KouzloNoseni”. Akce se vztahuje na skladové i neskladové zásoby, ale není možné ji kombinovat s dalšími slevami. 🙂 Pokud si výběrem nebudete vědět rady, kontaktuje nás i během víkendu na info@satkomanie.cz a klidně pošlete i telefonní číslo pro snadnější konzultaci. Budeme celý víkend k dispozici – napíšeme, zavoláme a rádi poradíme. 🙂

www.satkomanie.cz

RISCHINO

Pro fanoušky festivalu Kouzlo nošení jsme připravili speciální slevu 15% na nákup nosítek v našem eshopu. Po zadání kódu: kouzlonoseni15 v košíku na eshopu se Vám odečte sleva 15%.

www.rischino-nositka.cz

ZKUSNOSÍTKO.CZ

Sleva 10% na celý sortiment s výjimkou již zlevněných produktů + malý dárek ke každému nákupu. V sobotu 14.3. bude celý den (9-18) otevřená naše prodejna a přichystáno mnoho akcí, bližší informace na Facebookových stránkách.

www.zkusnositko.cz

JOŽÁNEK

Veletržní sleva 15% na celý sortiment zn. Jožánek. Nosící bundy a mikiny, certifikovaná nosítka, těhotenské i dětské oblečení.

Aktuálně představujeme žhavou novinku, rostoucí nosítko Jonáš NEW, vhodné pro děti od 1 měsíce do 3 let, testované na váhu 20kg.

Slevový kód 1910-8996-1827-5113.

www.jozanek.cz

ANGEL WINGS

Pokud při online nákupu zadáte kód “veletrh15”, dostanete 15% slevu, kteár platí do neděle 15. 3. 2020

www.angel-wings.cz 

LENIRE

Sleva 10% na české šátky LENIRE

Na Kouzlu nošení si tento víkend naše šátky a nosítka a další nosící doplňky z naší šátkoviny ušité prohlédnout osahat a vyzkoušet bohužel nebudete moci, uvidíme se až na podzim. Je to opravdu škoda, Lenire je sice jen malinký rodinný projekt, ale naše šátky nám dělají velkou radost, jsou komplet tkané a šité u nás v ČR a nosí se s nimi skvěle 🙂

Na výstavu jsme pro vás měli připravené malé překvapení: SLEVU 10% NA VŠECHNY ŠÁTKY LENIRE. O ni určitě nemusíte přijít! Stačí si vybrat šátek na našem e-shopu a v košíku zadat slevový kód Kouzlo2020, sleva se vám automaticky odpočítá. Kupón je platný do pondělí 6. března. Vyzkoušejte LENIRE a zažijte kouzlo nošení!

www.lenire.cz

KIBI

KiBi ve své nabídce produktů nabízí certifikované rostoucí nosítko od 4 měsíců do 20 kg (cca 3 let) v látkové verzi ze 100% bavlněného plátna a také v kombinované verzi, kde zádová opěrka je spolu s kapuckou šitá ze 100% česané bavlny (šátkovina české značky šátků na nošení dětí Lenire).

Nosítko si můžete také nechat ušít na zakázku z vámi dodaného šátku!

Kromě toho je možné k nosítku dokoupit další doplňky jako jsou tzv. slintáčky, kapsičky na bederní pás a tašky 3v1. Z drobnějších doplňků lze pořídit prodloužení polstrování bederního pásu, chrániče bederního pásu a vyměnitelný hrudní pásek.

Pro nošení v chladnějším období nabízíme nosící zateplovací kapsy ve fleecovém a softshellovém provedení, které lze pomocí patentků spojit a získat tak ještě hřejivější kapsu 2v1, která poroste s vaším děťátkem od miminka až do 3 let 🙂

Nově je naše nabídka rozšířena o možnost výběru typu výplně bederního pásu. Můžete si zvolit standardní měkkou výplň modelu EVO nebo výplň pevnou.

Pokud si nejste jistí, zda a jaká verze KiBi vám sedne nejlépe, můžete využít služby naší nově spuštěné půjčovny.

A protože jde o Kouzlo nošení, tak tento víkend (14. – 15. 3. 2020) lze pořídit všechny produkty ze současné nabídky s kouzelnou 10% slevou! 🙂

www.kibi.cz

MAMALATTÉ

Vyberte si od Mamalatté svůj šátek, zvolte výdejnu Zásilkovny a máte dopravu gratis. Akce platí od 14. do 21. 3.

www.mamalatte.cz

VEKA NOSÍTKA

Sleva 10% jako kompenzace pro zákazníky s heslem KOUZLO.

Jako malá rodinná firma nabízíme s rodinným přístupem a láskou ušité výrobky pro vás a vaše děti. Od nosítek, nosícího oblečení až po doplňky 🙂

www.vekanositko.cz

LA TULIA

Online festival v ✨La Tulii ✨.

Po celý víkend pro vás máme na www.latulia.cz vše za festivalové ceny – 10%.  Kód: Kouzlo nošení

Stylové těhotenské a kojící oblečení, nosící mikiny i bundy. Jarní novinkou jsou 2 nejoblíbenější barvy designu s ptáčky 🐦🐦, které pro vás mám našité v limitce. Festivalová cena platí i na ně🤫.

Jen do neděle 15.3. a jen pár kusů od velikosti.

EMUR

EmuR tento víkend, 14. – 15. 3. 2020, nabízí nosící mikiny, nosící kabáty a něco málo pro děti (čepičky, kukličky) se slevou 10 %. Platí také pro objednávky mikin na míru (možno i z vlastního scrapu). 

Doprava s doručením na adresu za 49 Kč (2 €) na adresy v České i Slovenské republice!

www.emur.cz

CREATULA

Máme pro vás “kompenzační” slevy 15% na VŠECHNY výrobky na e-shopu. Přidáme i novinky❗️ 🥳 Akce trvá 13. – 15.3.

www.creatula.cz

MOYO

V rámci akce Kouzlo nošení, Vám nabízíme výjimečnou slevu 14% až do 20. 3. 2020 s použitím kódu: KOUZLONOSENI

Jsme jedny z Vás, matky, které milují své děti, které si chtějí ulehčit život a užít si ho co nejvíce, jak to jen půjde. To vše nám umožňují naše Moyo nosiče, do jejichž vývoje jsme dali všechny naše zkušenosti, získané díky našim dětem. 

Podpořte naši malou dílnu ze Slovenska a zároveň noste jedinečný kousek. Nosiče šijeme ze šátkoviny s vlastním dizajnem v limitovaném množství. Pokud máte milovaný šátek, ušijeme Vám z něj Váš vysněný nosič. Šijeme také mikiny na nošení dětí, které jsou uzpůsobené pro nošení vpředu i vzadu. 

Moyo nosič je ergonomický certifikovaný nosič, ve kterém můžete nosit novorozence bezpečně a pohodlně, jako v šátku. Rostoucí nosič Moyo Classa First size poroste společně s Vaším miminkem od narození až do 1,5 roku. 

Pokud hledáte dokonalý nosič pro Vaše citlivá ramena a bolavá záda, tak pro Vás máme pohodlný nosič s křížením ramenních popruhů – Moyo Cross. Víme že i velké děti se rády ponosí, a proto jsme vyvinuli anatomicky tvarovaný bederní pás, který dokonale odlehčí Vaše ramena a umožní pohodlně nosit i těžší děti. Moyo maxi size Vám vydrží až do 4 let (velikosti 110). 

S příchodem jara určitě oceníte naše teploučké a huňaté warmkeeper mikiny na nošení dětí, které jsou ušité pro přední i zadní nošení. Jsou vhodné do chladnějšího počasí, před kterým Vás ochrání měkký warmkeeper, který hřeje a zároveň je neskutečně příjemný na dotyk. Vrchní vrstvu tvoří elastická teplákovina a spodní jemný fleece, Mikinu můžeme doplnit i těhotenskou vsadkou. 

www.moyobaby.com

WOOLLIES

Rastúce merino oblečko pre deti a už aj niečo pre dospelých. Na všetko zľava 10% a doprava zdarma o víkendu 14. – 15. 3. 2020.

www.woollies.sk

BABY SIGNS

Online kurz pomocí metody Baby Signs

Při objednávce přes e-shop stačí zadat slevový kód “kouzlo”, který Vám zajistí 15% slevu na online znakování a angličtinu.

Vše, co potřebujete vědět, abyste mohli úspěšně začít znakovat. Ještě dnes. Rozumíte vašemu miminku nebo batoleti většinu toho, co potřebuje, ale cítíte, že by vám toho chtělo říct mnohem víc? Váš pocit je správný, když rodiče nabídnou dítěti možnost vyjádřit se ještě před tím, než to dovede pomocí slov, zjistí, jak pestrý a obdivuhodný je svět jejich dítěte, a že s vámi chce komunikovat nejen o tom, co potřebuje, ale i tom jak se cítí a co ho teď zaujalo.

Co je součástí online kurzu Baby Signs verze Basic: videoseminář, podpora zkušeného lektora, videoslovník se 100 znaky, pracovní listy ke stažení.

Kompletní online angličtina pro miminka a batolata. Učte se spolu anglicky při videích a písničkách speciálně vytvořených pro rozvoj komunikace s miminky a batolaty. Celkem obsahuje 9 videí, 28 písniček, 2 zpěvníčky a znaky ke stažení.

GAGA´S PLENY

Sleva 15% na celý nákup při zadání kódu KOUZLONOSENI. Kód bude platný do 22.3.2020 na eshopu www.gagapleny.cz. Akci nelze slučovat s jinými nabídkami a akcemi. Pokud nejste příznivci látkování i tak si u GaGa’s plen vyberete. Ženy mohou vyzkoušet taje látkování přímo u sebe díky široké nabídce dámských vložek, pro děti určitě využijete rostoucí plavky či bryndáčky s rukávy.

KORKII

Pod značkou Korkii prinášame na trh edukačné hračky, akými sú korkové stavebnice, korálky na navliekanie, podložky na stravovanie pre malých papkáčov a rôzne spoločenské hry. Všetky naše výrobky sú čisto prírodné, vyrobené z antibakteriálneho materiálu akým je práve korok.

Chcete získať zľavu 15% na naše výrobky? Zadajte vo svojej objednávke kód poukážky kouzlonoseni a zľava Vám bude automaticky odpočítaná z Vašej objednávky. Táto akcia platí iba do 17/3, tak neváhajte.

Jaké jsou výhody navlékacích korálků pro děti najdete na blogu.

www.korkii.cz

DUOMAMAS

Limitované edice – letní novinky. Sukně, šaty, kraťasy, trika s kapsičkou.

Letošní horké novinky! Dívčí šaty z biobavlny a limitovaná edice bambusových šatiček!

www.duomamas.cz

MUDr. LENKA DANIELOVÁ - S láskou k dětem i sobě

Pro účastníky festivalu nabízím slevu na hotové esence na podporu nejen dětského spánku a harmonizaci emocí rodičů

Cena bude 150,- za lahvičku. Poštovné při posílání Českou poštou 65,-. Lze odeslat i Zásilkovnou. Běžně míchám do sterilních bralenek, při míchání do skla účtuji příplatek 50,- a při odeslání poštou 150,- s příplatkem křehké. 

Základní informace: NABÍDKA HOTOVÝCH BACHOVÝCH ESENCÍ PRO PODPORU SPÁNKU. Přes 4 roky se do hloubky zabývám dětským spánkem, míchám bachovy květové esence, které spaní zlepšují. Téma spánku je velmi časté a zjistila jsem, že se určitá směs esencí u nespavých dětí objevuje velmi často. Proto Vám nabízím už hotovou směs pro zlepšení spánku vás i vašich dětí. Pokud se najdete v příznacích, mohla by vám být směs nápomocná. Přesto musím upozornit, že nemusí vždy fungovat, při terapii nespavosti je vhodné řešit i emoce pečující osoby, která je na dítě napojená a emoce si s ním vyměňuje. Berte toto jako první pomoc. Pokud cítíte, že jsou vaše potíže hlubší a propojené, doporučuji spíše směs na míru. Do objednávky pište Vaši adresu a případné doplňující požadavky. Odesílám 2x týdně po uhrazení faktury. Součástí zásilky je i návod k užívání.

Při zájmu pište do zprávy heslo festival. Akce platí týden.
 

Objednávky na emailu lenka.daniel777@gmail.com

http://lenkadaniel.blogspot.com/, FB: S láskou k dětem i sobě – Lenka Danielová

PAVLA LHOTÁKOVÁ - ŠÁTKOVÁ DOKTORKA

Pro rodiče vybírám ta nejpohodlnější nosítka na trhu. Spolupracuji s mnoha výrobci a proto je nejčastěji výsledkem rychloušité NOSÍTKO NA MÍRU do 14dnů*. Co se týče střihu i barevnosti jsou přání klientů na prvním místě.

Individuální testování velkého počtu nosítek doma ušetří hodně času a financí, ale především mají rodiče plné pohodlí a klid na výběr.

Jako první E-shop v Česku přináším Nosítko na splátky a nebo šátek protiúčtem za nosítko.

Pro nenáročné klienty přináším pestrou kolekci zanošených šátků v 100% kvalitě a stavu, dále nosítka outletová a krátce nošená.

Kompletní péče znamená také ruční praní, “originální šátkový wellness” nebo opravy přetržených nitek či jiných vad. Po dobu opravy nebo dovolené je vám k dispozici půjčovna a několik “sběrných” míst po Praze po dohodě.

Jako jediná půjčovna v České Republice půjčuji české ručně tkané šátky a Ring Slingy, britské, holandské. švédské a ruské překrásné luxusní šátky, nádherná nosítka a onbuhima z ručně tkaných a luxusních šátků na speciální události jako je focení, svatby nebo na dovolenou atd.

E-shopy s ergonomickými nosítky, šátky, scrapy, doplňky a oblečením s výhodou osobního odběru Praha 5 Největší půjčovna nosítek a šátků v Praze Levná nosítka, zanošené šátky, outlet nosítek Šátková doktorka – specialista na odborné opravy, péče o nosítka a “šátkové wellness” Nákup šátku a nosítka s výhodou vyzkoušení a otestování.

Pomoc s nákupem a šitím nosítka na míru oběma rodičům. Prodej doplňků na míru a oblečení na míru.

www.noseni.online

www.nejlevnejsisatkyanositka.cz, Fb/Instagram: Nosítko na míru, Nejlevnější šátky a nosítka, Šátková doktorka

Email: pavlalhotakova@gmail.com, Telefon: 778023332

Ilustras - Adéla Sedláková

Krásné malby si můžete prohlédnout a zakoupit zde

Harmonie ženy

Sleva 10 % na sortiment Harmonie Ženy a slevu 100 Kč na e-knihu Bylinky pro těhotenství, porod a šestinedělí.

www.harmoniezeny.cz a e-kniha www.janaurbankova.cz/ebook