PROGRAM

Změna programu vyhrazena. 

ZMĚNA VCHODU DO KONFEREČNÍHO CENTRA!

Bohužel kvůli výstavbě metra D není možné jít do Konferenčního centra přímo (viz přeškrtaná červená trasa na mapce). Je potřeba obejít komplex domů, ve kterých se Konferenční centrum City nachází. Viz zelená trasa. Bezbariérový výstup výtahem ze stanice metra C je ale stále funkční! 

PŘEDNÁŠKY A WORKSHOPY

Přijďte se i letos dozvědět nové informace na přednášky o aktuálních tématech a naučit se různé úvazy na praktické workshopy! Pro vstup na edukační část je nutné mít zakoupenu edukační vstupenku.

Na přednášky je vstup dětí samozřejmě povolen, ale zvažte prosím Vaše možnosti, jestli si nepřivést doprovod, který by děti případně během přednášky pohlídal někde mimo. Bude to tak pohodlnější jak pro Vás, tak pro ostatní návštěvníky přednášek.  

Workshopy jsou primárně o praktickém vyzkoušení a naučení se. Lektorky tam budou pro Vás, proto se ptejte na všechno, co Vás zajímá! 🙂 Těhulky jsou vítány! Přítomnost Vašich miminek na zkoušení úvazů je na workshopech výhodou, ale není podmínkou. (Poradíme si i bez miminek) Přítomnost staršího “nenosícího” sourozence zvažte dle Vašich možností s přihlédnutím na ostatní návštěvníky workshopu.

Kapacita sálů je omezena. Na přednášky ani workshopy není možné udělat rezervaci, doporučuji tedy v případě zájmu dorazit s patřičným předstihem. 

Představení jednotlivých přednášejících a lektorek bude brzy k dispozici. 

Více o přednáškách

Více o workshopech