UBYTOVÁNÍ V HOTELU INTERNATIONAL - sleva pro rezervace do 15. 8. 2019

Pro ty z Vás, kteří nejsou z Prahy, ale chtějí si tu udělat třeba pěkný víkend, je připraveno ubytování přímo v krásném 4* hotelu International Prague, kde se akce koná!

Lepší cena pro návštěvníky akce: pro jedno i dvoulůžkový pokoj Standard 2600 Kč /noc (102Eur). Sleva je možná pouze u rezervací přes tlačítko “Chci rezervaci” viz níže. Pozor, sleva je platná pouze pro rezervace do 15. srpna 2019! Poté budou platit již klasické ceny hotelu (kolem 139Eur). 

Je možné přidat i děti. Cena je uvedena za hotelový pokoj na jednu noc, včetně servisního poplatku a 15% DPH. V ceně je dále zahrnuta snídaně formou bufetu a vstup do hotelového fitness. Cena zahrnuje městské poplatky. 

Důležité! Nepoužívejte prosím při rezervaci funkci automatického překladu do českého jazyka v Chrome, dělá to pak neplechu s kalendářem. Pokud používáte Chrom a jdete na stránky hotelu, zrušte funkci automatického překladu vpravo nahoře na liště (v řádku, kde zadáváte adresu www) a vyberte český jazyk v menu hotelu (na jejich stránkách vpravo nahoře).

 

STORNO PODMÍNKY INDIVIDUÁLNÍCH REZERVACÍ

1. Rezervace zrušené 7 dní před příjezdem – storno podmínky nebudou uplatněné

2. Rezervace zrušené po 7 dní – storno poplatek ve výši ceny 1 noci

TYPY POKOJŮ A VYBAVENÍ:

Pokoje kategorie Standart jsou vybaveny velkou postelí typu ’queen’ nebo ’king’ nebo dvěma oddělenými postelemi, k dispozici je vysokorychlostní připojení na internet, mini bar/lednice a trezor.

Užívání pokoje není zaručeno před 15 hodinou dne příjezdu. Hotel vyvine maximální snahu dříve přijíždějící hosty ubytovat. Pokoje musí být vyklizeny nejpozději v poledne v den odjezdu (12.00 hodin).