VYstavovatelé, které můžete POTKAT!

eBOOK 👇

eBook Průvodce světem nošení

Na podzim se můžete těšit na úžasný eBook, který bude elegantním a velmi vyčerpávajícím shrnutím firem, které se pohybují v nosícím světě u nás i v zahraničí! Už nikdy nebudete muset googlit, kde co koupit. Pokud o něm chcete dozvědět mezi prvními, zanechejte mi svůj email a já Vám napíšu hned, jak spatří světlo světa!

PARTNEŘI AKCE

ŠátkoMánie

S příchodem dětí na svět se nám změnil život. A mění se neustále 🙂 Díky dceři, která bez šátku byla velmi uplakané miminko jsme objevili kouzlo šátkování a přirozeného nošení dětí a založili jsme e-shop www.satkomanie.cz, abychom jej zprostředkovali co nejvíce rodičkům. V naší nabídce najdete šátky, nosítka, nosící oblečení i další doplňky. Dále poskytujeme kurzy nošení, poradenství s výběrem vhodného šátku i nosítka a máme i půjčovnu, kde si můžete vše dopředu vyzkoušet i doma, abyste nekupovali zajíce v pytli.

Naším cílem je pomáhat rozvoji šátkování a tím rodičům posilovat důvěru ve své rodičovské schopnosti a podporovat kontaktní rodičovství, jako nejpřirozenější formu péče o dítě. V roce 2017 jsme navíc otevřeli naši první kamennou prodejnu v Týnci nad Sázavou (cca 20 minut od Prahy), kde si kromě jiného můžete zakoupit i barefoot obuv. Prodejna je vybavena dětským koutkem a přebalovacím pultem.

Na stánku bude možné platit pouze hotově. 

www.satkomanie.cz, FB: ŠátkoMánie.cz, IG: satkomanie.cz

ZkusNosítko

ZkusNosítko.cz je největší půjčovna nosítek v ČR. Kromě půjčovny funguje i jako e-shop s kamennou prodejnou v Praze, kde mimo nosítek nabízí i široký sortiment doplňků k nošení, jako nosící oblečení, dětské merino, capáčky a mnoho dalšího.

Na stánku bude možné platit hotově i kartou.

www.zkusnositko.cz, FB: ZkusNosítko.cz, IG: zkusnositko.cz

Dance4Mom

Dance4mom® umožňuje maminkám sportovat a vrátit se zpět do formy, kterou měly před porodem. Mohou být stále v kontaktu se svým děťátkem „tělo na tělo“, což je obzvlášť v prvních třech měsících dítěte velmi důležité. 

Fitness taneční program Dance4mom založila Lucka Trubačová, která je maminkou tří dětí a nadšenou sportovkyní.

S Luckou jsme pro Vás vloni připravily první ročník Letní taneční výzvu a letos se můžete těšit na další kolo

Soutěž bude vyhlášena začátkem března. 

www.dance4mom.cz , FB: Dance4mom – když dvě srdce tančí, IG: dance4momcz

Nosící Česko - Slovensko

Nová nosící celorepubliková skupina Nosící Česko Slovensko nedávno otevřela své brány všem, kterým je blízké téma nošení dětí, kontaktního rodičovství, kojení či barefoot.

Využili novinky, kterou poskytuje facebook a zařadili tzv. LEKCE, které jsou zaměřeny vždy tématicky a najdete v nich mnoho zajímavých informací, nejen o nošení dětí!

Proto pokud hledáte fajn skupinu, kde je přátelská atmosféra a najdete v ní radu a pomoc kdykoli, víte, kam se obrátit 👍🏻👌🏻

FB: Nosící Česko Slovensko

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

ProMaminky.cz

ProMaminky.cz je skupinka nadšených maminek, které rády obletují své děti, ale občas také potřebují s něčím bodnout. Proto vytvořily ProMaminky.cz – komunitní web se zdravými názory na mateřství a děti, kde mohou všechny nastávající i stávající maminky sdílet své zkušenosti.

Na webu najdete přehledně seřazeny články a rozhovory, různé diskuse, poradnu, hodnocení a testy, tipy na akce a výlety, recepty, e-shop, věrnostní klub, pravidelné soutěže a mnohem více! 

U stánku je možné platit hotově i kartou.

www.promaminky.cz, FB: ProMaminky.cz, IG: ProMaminky.cz

Happy Baby

Happy Baby je tu pro maminky už 27 let. Připravují těhotenské desky, jejichž součástí je i těhotenská průkazka a praktický průvodce těhotenstvím. Ke gynekologům a do porodnic dodává dárkové balíčky a kufříky, aby si každá maminka otestovala a vybrala to nejlepší pro sebe a své dítě. Každá z členek týmu si prošla krásným, ale i náročným obdobím mateřství – díky tomu je celý projekt velmi osobní. Jejich interní heslo zní Maminky maminkám s láskou – a toho se drží.

Tým z Happy Baby bude mít pro Vás na festivalu připravené balíčky s různými dárečky a vzorky, tak se můžete těšit 🙂 

www.happybaby.cz, FB: Happy Baby, IG: happybabycz

VYSTAVOVATELÉ

Platební možnosti

U modře označených vystavovatelů je možná platba kartou i hotově.

U zeleně označených vystatovatelů je možná platba pouze kartou.

U barevně neoznačených vystatovatelů platba pouze hotově

Baby Signs

BarefootMánie

Be Lenka (Slovensko)

BellyBoo

Creatula

Crystal Baby (Baby Tula, Ergobaby)

Didymos

Drobčekovia (SR; Love Radius, FR)

Duomamas

Emur

Gaga´s pleny

Happy Baby

Ilustras

KayaDesign (Bulharsko)

Kibi

Kouzlo esencí

La Tulia,

Lenire 

MoniLu

Moyo

Muumi Baby

NEBO korále 

Nedoklubko

Neposedky

Nije (Slovensko)

Pavla Lhotáková – šátková doktorka, Nejlevnější šátky a nosítka

Plnitelné kapsičky Domky

ProMaminky.cz

ŠátkoMánie

VeKa nosítko

Weleda

Woollies (Slovensko)

ZkusNosítko 

Baby Signs

Inspirují k výchově s láskou i rozumem. Pomáhají rodičům, najít cestu, jak být pro dítě průvodcem každodenního poznávání okolního světa. Zaměřují se na rozvoj komunikace v mateřštině i angličtině a přirozený rozvoj dítěte vlivem připraveného emočního i fyzického prostředí. Souzní s Montessori pedagogikou a inovativními přístupy ke vzdělávání podporujícími přirozený rozvoj.

Na stánku bude možné platit pouze hotově.

www.babysigns.cz, FB: Baby Signs

BarefootMánie

Rodinná firma nabízející širokou nabídku barefoot obuvi pro děti a dospělé. Kromě eshopu www.barefootmanie.cz májí i kamennou prodejnu v Týnci nad Sázavou (cca 20 minut od Prahy). V kamenné prodejně mají i dětský koutek, takže zatímco si děti si budou hrát, vy si nabídku bot pro děti i dospělé v klidu prohlédnete či vyzkoušíte.

Inspiraci na založení obchodu jim dala jejich dcera, která když začala „vylézat” z šátku a prozkoumávat svět po svých, úplně odmítala klasické boty a raději všude chodila bosa. Byla schopná si sundat boty za každého počasí. Dlouhodobě by to tak samozřejmě nešlo, a tak potřebovali přijít na způsob, který by to změnil. Objevili barefoot boty, které si dcerka (a posléze všichni) úplně zamilovala!  Rozhodli se tedy zprostředkovat radost z přirozené chůze a kontaktu se zemí i dalším dětem a dospělým.

Na stánku bude možné platit pouze hotově. 

www.barefootmanie.cz, FB: BarefootMánie.cz, IG: barefootmanie.cz

Be Lenka

Spoločnosť Be Lenka vyrába špičkové hand-made, certifikované detské ergonomické nosiče a ďalšie produkty
 
Lenka Cenigová, bývalá slovenská paralympionička, založila značku Be Lenka, ktorá vyrába na Slovensku detské ergonomické nosiče s medzinárodným certifikátom bezpečnosti. Nosiče sú vyrábané ručne z vysokokvalitnej šatkoviny v mnohých vzoroch. 
 
Okrem spomínaných ergonomických nosičov má Be Lenka v ponuke šatky na nosenie, kojo oblečenie, mikiny a bundy na nosenie detí. Portfólio produktov dopĺňa prémiová barefoot obuv, ručne vyrábaná v Česku a na Slovensku.  
 
Produkty Be Lenka sa za veľmi krátku dobu udomácnili na svetovom trhu a preto sa jej produkty predávajú v niekoľkých desiatkach krajín prostredníctvom siete partnerov a zároveň prostredníctvom 4 vlastných eshopov. Spoločnosť si zakladá na kvalitnom zákazníckom servise, čo sa odzrkadľuje v komunikácii cez rôzne komunikáčné kanály a sociálne siete.

Be Lenka bude na akci Kouzlo nošení zastoupena na stánku ZkusNosítko.cz 

Na stánku bude možné platit hotově i kartou.

BellyBoo

BellyBoo je česká rostoucí firma a zaměřuje se na doplňky k oblečení pro těhotné ženy a maminky, které nosí své děti v šátku či ergonomickém nosítku. To nejlepší na jejich příběhu je, že je opravdu pravdivý. Přejí si, aby zákazníci pocítili stejné nadšení jako oni, když si poprvé vyzkoušeli naší vsadku BellyBoo® a toto nadšení předávali dál. Proč jsme založili firmu BellyBoo®? První myšlenka byla taková, že jim těhotenské a nosící bundy přišly příliš drahé a proto hledali nápad, jak potíže s rostoucím bříškem vyřešit. Nápad našli a začali šít praktické a stylové vsadky BellyBoo®, které mají za zlomek hodnoty těhotenské bundy mnohem širší využití.

Na stánku bude možné platit hotově i kartou.

www.bellyboo.cz, FB: BellyBoo.cz – Váš partner pro těhotenství a nošení dětí, IG: bellyboo.cz

Creatula

Creatula je výrobce nosícího oblečení, jehož dílnu najdete v srdci Slovácka v Uherském Hradišti. Holky z Creatuly jsou nadšenkyně nošení dětí, které chtěly svými nápady trochu oživit nosící módu, a proto vznikl nápad šít vlastní oblečení. Creatula je nováčkem v nosícím světě, na trhu je od roku 2019.
 
Oblečení z jejich dílny by se dalo definovat jako městská móda. Modely jsou elegantní, ale zároveň funkční s velkým smyslem pro detail. Výrobce klade důraz zejména na preciznost provedení a kvalitu materiálu. Veškerá výroba je ruční práce, proto je každý kus tak trochu originál.
 
Na stánku bude možné platit hotově i kartou.
 

Crystal baby (Baby Tula, ErgoBaby)

Didymos

Pokud nosíte své dítě, určitě znáte firmu DIDYMOS, která v roce 1972 vrátila nošení dětí do Evropy a přišla s dnes tak typickými šátky a úvazy, které umožňují rodičům sladit každodenní péči o dítě s potřebami moderního života. Od roku 2008 najdete v nabídce DIDYMOS také skvělá nosítka a stále přibývají nové typy. Na veletrhu Vám kromě šátků na nošení dětí a nosítek DidyTai, DidyKlick a Onbuhimo DidyGo představíme také úplně nové plně přezkové rostoucí nosítko DidySnap pro kojence a batolata. U DIDYMOSU se můžete vždy spolehnout na kvalitu, protože všechny šátky a nosítka jsou vyráběné v Německu, Rakousku a České republice, výhradně z materiálů v bio-kvalitě. Na stánku se na Vás těší Daniela, školitelka lektorských kurzů Trageschule DIDYMOS, a Milan, certifikovaný lektor nošení dětí DIDYMOS.

Na stánku bude možné platit pouze kartou.
 

www.didymos.cz, FB: Didymos.cz, IG: didymos.cz

Drobčekovia - Love Radius

Firma 3 A plus s. r. o. prináša od roku 2012 na slovenský a český trh exkluzívne fyziologické nosiče a šatky z Paríža značky Love Radius (pred tým Je Porte Mon Bébé). Po úspešnej hybridnej šatke Original firma Love Radius vyvinula ďalšie celosvetovo oceňované produkty – bezuzlovú obojstrannú šatku Little baby wrap without a knot, jedinečný fyziologický nosič PhysioCarrier, nasledovali lacnejšie varianty obľúbenej hybridnej šatky – šatky Basic a Basic Tattoo. Ako zatiaľ posledný pribudol do ponuky štýlový fyziologický nosič HoodieCarrier. 

Všetky výrobky Love Radius sú uznané medzinárodným inštitútom International Hip-Displasia Institute (IHDI) ako vhodné pre zdravý vývoj bedrových kĺbov bábätiek. Firma Love Radius kladie dôraz na bezpečnosť, originalitu a dizajn svojich výrobkov, ktoré sú vyrábané výlučne v Európe. Ich výrobky sú ocenené mnohými prestížnymi svetovými oceneniami. Majitelia firmy 3 A plus s. r. o. – v prvom rade rodičia, majú všetky produkty značky Love Radius odskúšané a otestované na svojich synoch 🙂

Na stánku bude možné platit pouze hotově.

www.drobcekovia.sk, FB: drobcekovia.sk, FB: Love Radius Slovensko a Česko, IG: drobcekovia

Duomamas

Firma duomamas je rodinnou firmou. Specializuje se na funkční oblečení pro děti a jejich rodiče. Používá certifikované materiály nejvyšší kvality, především merino vlnu a bambusové tkaniny. Vše včetně materiálů je vyrobeno v České republice. Firma usiluje o respektování principů fair trade.

Na stánku bude možné platit hotově i kartou.

www.duomamas.cz, FB: Duomamas, IG: duomamas

Emur

EmuR je mladá značka z Moravskoslezského kraje. Spojuje v sobě nadšení, lásku k nošení a módě. V nabídce naleznete nosicí (mikiny, bundy, kabáty) a kojicí (trička, šaty) oblečení, oblečení pro děti (čepice, nákrčníky, tepláčky, sofshell soupravy) a doplňky (nákrčníky, nosítka na nošení hraček). EmuR využívá ty nejkvalitnější látky a šátky na nošení dětí. Díky zpětné vazbě jsou kousky opravdu vychytané. Za značkou stojí dvě nosící kamarádky, které mají dohromady pět dětí. Dvě z nich – Emily a Rút daly vzniknout jeho názvu.

Na stánku bude možné platit hotově i kartou.

www.emur.cz, FB: Emur, IG: emur

Gaga´s pleny

Značka GaGa’s pleny se pustila do výroby látkových plen a dalších potřeb pro látkování a ekologickou domácnost. Na trhu jsou již řadu let a většinu jejich výrobků navrhují ve spolupráci s maminkami, díky kterým vznikne finální podoba produktu. Mimo látkové pleny u nich naleznete široký výběr přebalovacích podložek, plavek pro kojence, dámských vložek, nepromokavých pytlů apod. Pokud potřebujete poradit s výbavou či ji doplnit o další krásné a praktické kousky, neváhejte se na jejich stánku zastavit.

Na stánku bude možné platit hotově i kartou.

www.gagapleny.cz, FB: Gaga´s pleny, IG: gagas_pleny

Ilustras

Za Ilustras se ukrývá jedna tvůrčí duše, která Vám nabídne své ilustrace – originály a tisky různých formátů. Ručně malované vaky na záda ze 100% bavlny, jejichž praktičnost sama velmi oceňuje při častém nošení svého syna. Dále ručně malované hrnečky, trička s autorskými ilustracemi a třeba i něco dalšího ♥ . Vše je malované s láskou, čistou myslí a radostí.

Stánek bude také kontaktním místem Úsměvu mámy, neziskové organizace, která šíří osvětu a pomáhá maminkám, u kterých se projevily psychické obtíže v raném mateřství (poporodní deprese, poporodní psychóza, úzkosti) nebo v těhotenství.

Na stánku bude možné platit pouze hotově. 

www.ilustras.cz, FB: Ilustras – Ilustrace, Adéla Sedláková, IG: ilustras_adelasedlakova

KayaDesign

Firma Kayadesign Vás provede světem nošení, širokou nabídkou certifikovaných materiálů a barev a pomuže Vám s veškerými dotazy v rámci nošení naších ratolestí.

www.kayadesign.net, FB: KAYA – Baby Carriers and Wraps, IG: Kaya.design1

Kibi

KiBi patří k předním českým výrobcům rostoucího ergonomického nosítka. Jeho střih a patentovaná konstrukce umožňují plynulý růst do výšky i do šířky. KiBi bylo navrženo tak, aby sedělo co nejširší škále postav rodičů a velikosti dětí od miminek až po batolata.

Nosítka pro vás šijeme již osm let a celou tu dobu je vylepšujeme, aby byla ještě komfortnější. Bezpečnost při nošení dětí je pro nás prioritou, nosítko je certifikované dle aktuální evropské normy EN 13209-2:2015. Každá látka je navíc testována na splnění požadavků české vyhlášky č. 84/2001 Sb. na výrobky pro děti do tří let.

Nosítka jsou ručně šitá v naší šicí dílně ze 100% bavlněného plátna a v rámci spolupráce s českou značkou šátků na nošení dětí Lenire vznikají i velmi oblíbená kombinovaná nosítka s šátkovinou.

V nabídce naleznete také doplňky k nošení jako slintáčky, tašku 3v1, kapsičku na bederní pás a zateplovací kapsu na nošení dětí, která stejně jako nosítko roste spolu s dítětem od miminka až do 3 let.

Novinkou je pak šití nosítka KiBi na zakázku z vámi dodaného šátku. Díky našim zručným švadlenkám jsme schopni poskytnout opravdu rychlý servis. Přijďte se podívat, osahat, vyzkoušet, nebo se jen poradit ohledně nastavení 🙂

Na stánku bude možné platit pouze kartou.

www.kibi.cz, FB: Nosítko Kibi, IG: kibi_nositko

Kouzlo esencí

Řešíte problémy se spánkem, imunitou, emocemi či různě rozlámaným tělem? Chcete udělat detox své domácnosti? 

Esenciální oleje neslouží pouze k provonění domova! Dá se s nimi skutečně kouzlit, pokud se jedná o kvalitní esenciální oleje terapeutického typu! Jak již napovídá název, který je podobný festivalu, bude tento stánek naplněn esenciálními olejíčky a dalšími super věcičkami od zakladatelky festivalu Kouzlo nošení Míši Novákové, která esencím skutečně propadla a už si bez nich svůj život neumí představit. Dají se totiž používat k řešení různých situací, ať už je to podpora kvalitního spánku, hlava před explozí, rýmičky, budování dlouhodobé imunity, rozlámané tělo, pleť a hlavně různé formy emocionálního napětí. Mimo jiné se dají využít v domácnostech při uklízení, praní, mytí nádobí či jako nechemický osvěžovat vzduchu nebo dokonce jako přírodní parfém! 

Budete mít možnost si prohlédnout krásné difuzéry, očichat úžasné esenciální oleje a okouknout další výrobky jak z řady kosmetiky, tak drogerie.  Vše 100 % přírodní, bez kapky chemie a skvělé kvality. 

FB: Kouzlo esencí, IG: kouzloesenci

La Tulia

Jsme malá česká firma, zastánci poctivé české výroby a precizního ručního zpracování. Velcí nadšenci nošení dětí a kontaktního rodičovství. Používáme jen nejkvalitnější materiály pocházející z Česka nebo zemí EU.

Pečlivě vybíráme vzory s důrazem na styl a jedinečnost. Snažíme se vnést eleganci do nosícího světa. Naše práce nás baví a největší odměnou jsou pro nás spokojení zákazníci, kteří se k nám vracejí.

Neděláme kompromisy. Věříme, že oblečení může být elegantní a funkční zároveň. Naší tvorbou pomáháme ženám cítit se krásně a žensky, mužům být spokojenými a hrdými otci a dětem užít si vřelou náruč svých rodičů za každého počasí.

Na stánku bude možné platit hotově i kartou. 

www.latulia.cz , www.latulia.com, FB: La Tulia, IG: la_tulia

Lenire

LENIRE je malý rodinný český výrobce poctivých žakárových šátků na nošení dětí. Slovo “Lenire” znamená v latině uklidňovat, konejšit. A tkáme šátky tak, aby tohle hravě zvládly! Výborně se s nimi váže, jsou vhodné i pro začátečníky, bezúdržbové, jsou tak akorát pružné, tak akorát v úvazu drží a hlavně, jsou opravdu pohodlné. Celá výroba od tkaní, přes šití až po prodej probíhá tady u nás v ČR. Ve spolupráci s českým výrobcem nosítek KiBi pak vznikají z naší šátkoviny rostoucí ergonomická nosítka KiBi. Výborných vlastností šátkoviny si tedy můžete užít i v nosítkové formě.

Na stánku bude možné platit pouze kartou. 

www.lenire.cz, FB: Lenire, IG: lenire

MoniLu

Firma MoniLu patří mezi leadery výrobců ergonomických nosítek.

Nosítka MoniLu se pyšní především precizním zpracováním a použitými nejkvalitnějšími materiály, včetně výplní, které skvěle roznesou váhu i těžších dětí. Spolu s evropskou certifikací, kterou si nese každé nosítko, zajišťují tu nejvyšší bezpečnost při nošení dětí. V nabídce naleznete nosítka rostoucí, vhodná pro děti již od narození až po věk 3 let. Nosítka jsou šitá výhradně ze šátků určených pro nošení dětí, pružnost šátku spolu s důkladně promyšleným střihem nosítka tak tvoří maximální oporu dítěte ve všech směrech.

Na stánku bude možné platit hotově i kartou. 

www.monilu.czFB: Monilu – dětská nosítka, IG: nositkamonilu

Moyo

Moyo je malá lokálna firma, ktorá už vyše 3 rokov prináša medzi nosiacich rodičov vlastné, na Slovensku šité Moyo nosiče, vhodné už od narodenia bábätka. Okrem ergonomických nosičov ponúka aj štýlové oblečenie na nosenie a doplnky k noseniu detí. Pri vývoji Moyo nosičov sa sústredili najmä na kvalitu, precíznosť šitia a maximálne pohodlie. Zohľadnili požiadavky mnohých nosiacich rodičov. Nosiče sú vyrobené v limitovanom množstve, zo šatkoviny, ktorej dizajn si sami navrhujú. Moyo je značka, do ktorej vložili svoje srdce. Preto radi hovoria: Moyo – vyrobené s láskou na Slovensku.

Na stánku bude možné platit hotově i kartou. 

www.moyobaby.com, FB: Moyo – slovenské nosiče, IG: moyocarrier 

Muumi

Muumi Baby – značka přinášející na trh eco pleny a plenkové kalhotky v certifikované kvalitě mezinárodní úrovně ECO Swan label, vyrábějí se ve Finsku v rodinné firmě, již 40 let. Zdravotní nezávadnost materiálu a provedená kontrola Asociací pro astmatiky a alergiky zaručuje bezproblémové projití plenkovacím obdobím miminka. Použité materiály zaručují rozložitelnost produktů do 4 let.

Na stánku bude možné platit pouze hotově. 

www.muumibaby.cz, FB: Muumi Baby CZ/SK, IG: muumi_baby.cz

NEBO korále

Ručně vyráběné stylové a praktické silikonové šperky, které ozdobí maminku a zabaví miminko. Zdravotně nezávadné a hypoalergenní  kojicí korále, kousátka či náramky.

Protiskluzové capáčky Slipstop se dají nosit  po celý rok v jakémkoli vnitřním prostoru, ale především jsou skvělé do bazénů, na koupaliště, na pláž či do moře.

Snadno se nazouvají a vyzouvají, jsou vyrobeny z prodyšného materiálu, který velmi rychle schne. Pro všechny věkové kategorie ve spoustě designů.  

Na stánku bude možné platit hotově i kartou.

www.neboshop.cz, FB: Neboshop Kojící šperky /nejen/ pro maminky, kojící korále, IG: nebo.cz

Nedoklubko

Nedoklubko spolupracuje se všemi perinatologickými centry v ČR, je jedním z 65 aktivních členů mezinárodní organizace EFCNI, spolupracuje s Českou neonatologickou společností ČSL JEP a nově se podílí i na odborném výzkumu.

Nedoklubko realizuje několik projektů, které významně podporují rodiče předčasně narozených dětí i perinatologická centra.

Na akci Kouzlo nošení si pro Vás Nedolubko a paní ředitelka Lucie Žáčková přichystají kreativní dílničky pro děti, zapečetěnou kasičku, kam můžete finančně přispět na podporu Nedoklubka a zároveň získat jeden z úžasných darů od sponzorů akce nebo si můžete zakoupit krásné výrobky

Na stánku bude možné platit pouze hotově. 

www.nedoklubko.cz, FB: Nedoklubko, IG: nedoklubko

Neposedky

Neposedky jsou začínající český projekt s dětským oblečením a doplňky ve skandinávském stylu. Tvořivá maminka a ještě šikovnější babička se rozhodly vyrábět vše, co se jim líbí a na českém trhu chybí. Vymýšlí si střihy, tvary, hledají originální látky a materiály, podporují české výrobce. Cílem je tvořit Bezezbytkově! proto je většina kolekcí limitovaná.

Pokud už nebudete oblečení, košíky, batůžky a vše ostatní používat, máte možnost zboží vrátit. Poté Vám bude poskytnuta výrazná sleva na nový nákup a výrobek poputuje do Neposedkového Bazárku, kde za hubičku udělá radost dál.

Na stánku bude možné platit pouze hotově. 

FB: Neposedky, IG: neposedky

Nije

Nije, další firma ze Slovenska, se bude účastnit české nosící akce úplně poprvé! 

Nije vyrábí skvělé a hlavně krásné designové nosící kapsy, aby se miminko mohlo pohodlně nosit i během zimy! A jelikož je akce Kouzlo nošení před zimní sezónou, určitě se Vám bude jejich nabídka hodit pro doplnění zimního šatníku. Umí dokonce i kapsy pro dvojčátka! Vyrazte do mrazivé zimy stylově!

Na stánku bude možné platit hotově i kartou.

www.nije.sk, FB: Nije, IG: nije.sk

Pavla Lhotáková - šátková doktorka, Nejlevnější šátky a nosítka

Pavla Lhotáková – šátková doktorka

Nejlevnější šátky a nosítka

Nízké ceny do 2500 Kč: Bazar a outlet zanošených šátků a nosítek. Výkup šátků do 2000 Kč.

Nosítko na míru

Šijeme nosítka na míru a přání rodičů podle pravidel fyzioterapie s předními českými a slovenskými handmade výrobci, záruční a pozáruční servis samozřejmostí. Mimo to šijeme Ring Slingy, Onbuhima, doplňky s rychlým dodáním, na míru.

Nosítka: Aloe, Eli Handmade, EverySlings, Donkey, Kavka, MartyS, MONILU, PePe Porter, Roobaby, Skaldino, VeKa, Zumbucca

Individuální testování, skupinové srazy v Praze a Středočeském kraji na přání nosících skupin i jinde.

Prodej šátků (Wild Slings, Luluna, Diso, Roar, We are Wovens, ručně tkané šátky Zuzika Bdesign, EverySlings, Yaro, atd.)

Prodej nosítek zahraničí: (Keiko Hug, Everyslings, Wrap’n’cut, Kavka, Zumbucca, Madame Goo Goo)

Prodej nosítek skladem: Donkey, Andala, Zumbucca, Zuzika Bdesign by Zumbucca, MartyS, Aloe, Monilu, VEKA, PePe Porter.

Půjčovna Ring Slingů a šátků: svatební, slavnostní a testování značek Wild Slings, Solnce, Sling Studio, Sjala, Artipoppe, Minako, Baie, Woven Wings, atd. včetně ručně tkaných šátků Anna Tká, Bloom, Blueberry, Zuzika BDesign. 

Veletržní slevy.

Na stánku bude možné platit hotově i kartou.

FB: Nosítko na míruNejlevnější šátky a nosítka, IG: nositkonamiru

Plnitelné kapsičky DOMKY

Na začátku byl roční Dominik a jeho máma, která hledala, kde by našla něco jako vymyvatelné kapsičky. Aby si je naplnila, čím chce, synovi je dala venku na procházce a potom jí nemusela vyhazovat, ale umyla a znovu použila.

A proto vznikly plnitelné kapsičky „Domky”.Kapsičky, které můžete naplnit přesnídávkou, jogurtem nebo rozmixovaným pyré připraveným doma nebo koupeným v obchodě. Tak dáte svým dětem přesně to, co chcete, aby jedli, víte, že jedí zdravě a dobře, a to způsobem, který se jim líbí a baví je!

Na stánku bude možné platit hotově i kartou.

www.plnitelnekapsicky.cz, FB: Plnitelné kapsičky pro děti DOMKY, IG: plnitelne_kapsicky

Sari Sling

Sari Sling je výrobcem šátků. V jejich nabídce najdete několik nádherných šátků. Firma se primárně soustředí na kvalitu a bezpečnost materiálů, ze kterých jsou tyto produkty určené dětem vyráběné. V naší nabídce brzy najdete i nosítka a další doplňky pro nosící rodiče.

Na festivalu se můžete těšit na až 30% slevy!

Na stánku bude možné platit v hotovosti i kartou. 

FB: Sari sling, IG: sari_sling

VeKa nosítko

VeKa nosítko je malá rodinná firmička, která se zabývá šitím ergonomických nosítek a spoustu dalších věcí pro maminky a děti.

Věra a Katka dbají na prvotřídní materiály a rodinný přístup i k jejich zákazníkům 🙂

Na stánku bude možné platit hotově i kartou.

www.vekanositko.cz, FB: VeKa nosítko, IG: vekanositko

Weleda

V souladu s přírodou a lidskými bytostmi.

Přední světový výrobce holistické přírodní kosmetiky a léčiv pro antroposofickou terapii. 

Pouze prezentační stánek se vzorky. 

www.weleda.cz, FB: Weleda, IG: weledacz

Woollies

Nie sme mamičky, ktoré začali na materskej šiť oblečenie svojim deťom a neprinášame ani lacný textil pochybného pôvodu z Ázie.

Sme dve rodiny so štyrmi deťmi ktoré radi trávia voľný čas vonku. My rodičia používame funkčné športové oblečenie z merino vlny a poznajúc plusy tohto jedinečného materiálu sme sa rozhodli rovnaký komfort dopriať aj našim deťom. A to nielen pri športe, ale aj pri cestovaní v autosedačke či v kočíku, pri hraní či pri spaní. Oblečenie z merino vlny má toľko výnimočných vlastností, že by bola škoda používať ho len pri športe. Našim deťom i deťom rodičov, ktorí prednosti merino vlny vedia oceniť sme sa rozhodli priniesť detské bodyčká z merino vlny a aj z bio bavlny.

Na stánku bude možné platit pouze hotově.  

www.woollies.sk, FB: Woollies – slovenské rastúce oblečenie z merino vlny a bio bavlny, IG: woollies.sk