VYstavovatelé, které můžete POTKAT!

Pro vstup na festival bude potřeba na místě podepsat pouze čestné prohlášení o bezinfekčnosti a použít jakoukoli roušku

 (kdo bude chtít, může se místo čestného prohlášení prokázat očkováním, prodělanou nemocí či testem)

PARTNEŘI AKCE - facebookové nosící skupiny

Moderní nosičky

Moderní nosičky je celorepubliková nosící skupina a je velmi aktivní. Byla založena před 6 lety a momentálně čítá téměř 8 tisíc členů. V rámci skupiny najdete jak podporu při nošení, tak v otázkách běžného maminkovského života. Atmosféra ve skupině je velmi přátelská a vždy dostanete radu i podporu. Pokud hledáte spřízněné nosící duše, tak je to zcela jistě v Moderních nosičkách! Skupina nabízí i četná testování šátků, nosítek, nosícího oblečení, srazy, akce a mnoho dalšího.

www.moderninosicky.cz, FB: Moderní nosičky, IG: moderninosicky.cz

Nosím na srdci

Nosím na srdci je celorepubliková facebooková skupina primárně zaměřená na nošení dětí. Založily jí dvě maminky z Prahy v říjnu 2018 a aktuálně má skupina přes 3 tisíce členek. Maminky zde aktivně řeší i další aktuální témata spojená s mateřstvím, jako například: kontaktní rodičovství, výchovu a vzdělávání podle Marie Montessori, barefoot, zerowaste či non toxic, stejně jako i čistě ženská témata. Na všechna z nich naleznete ve skupině porozumění a odpovědi, které vás zajímají.

Součástí admin týmu jsou ženy, které různým způsobem obohacují a vedou skupinu odbornými znalostmi a snaží se tak členkám poskytovat nejenom novinky ze světa nošení, ale i z dalších oblastí.
Skupina si velmi zakládá na respektujícím přístupu nejen ke členkám, ale taktéž i mezi nimi ve všech diskuzích.

Dále nabízí skupina svým členkám na vyzkoušení a půjčení nemalé množství šátků, nosítek a dalších pomůcek v rámci své testování a také vlastní “knihovny”, kterou najdete jako přidruženou stránku “Nosím na srdci Wrap Library”.

Toto všechno a ještě mnohem více můžete na vlastní kůži zažít offline na srazech, které se pořádají více či méně často (s ohledem na aktuální nařízení), v různých lokalitách v Praze.

FB: Nosím na srdci ❤️, Nosím na srdci wrap library

Nosící Česko - Slovensko

Nová nosící celorepubliková skupina Nosící Česko Slovensko nedávno otevřela své brány všem, kterým je blízké téma nošení dětí, kontaktního rodičovství, kojení či barefoot.

Využili novinky, kterou poskytuje facebook a zařadili tzv. LEKCE, které jsou zaměřeny vždy tématicky a najdete v nich mnoho zajímavých informací, nejen o nošení dětí!

Proto pokud hledáte fajn skupinu, kde je přátelská atmosféra a najdete v ní radu a pomoc kdykoli, víte, kam se obrátit 👍🏻👌🏻

FB: Nosící Česko Slovensko

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

ProMaminky.cz

ProMaminky.cz je skupinka nadšených maminek, které rády obletují své děti, ale občas také potřebují s něčím bodnout. Proto vytvořily ProMaminky.cz – komunitní web se zdravými názory na mateřství a děti, kde mohou všechny nastávající i stávající maminky sdílet své zkušenosti.

Na webu najdete přehledně seřazeny články a rozhovory, různé diskuse, poradnu, hodnocení a testy, tipy na akce a výlety, recepty, e-shop, věrnostní klub, pravidelné soutěže a mnohem více! 

U stánku je možné platit hotově i kartou.

www.promaminky.cz, FB: ProMaminky.cz, IG: ProMaminky.cz

Happy Baby

Happy Baby je tu pro maminky už 27 let. Připravují těhotenské desky, jejichž součástí je i těhotenská průkazka a praktický průvodce těhotenstvím. Ke gynekologům a do porodnic dodává dárkové balíčky a kufříky, aby si každá maminka otestovala a vybrala to nejlepší pro sebe a své dítě. Každá z členek týmu si prošla krásným, ale i náročným obdobím mateřství – díky tomu je celý projekt velmi osobní. Jejich interní heslo zní Maminky maminkám s láskou – a toho se drží.

Tým z Happy Baby bude mít pro Vás na festivalu připravené balíčky s různými dárečky a vzorky, tak se můžete těšit 🙂 

www.happybaby.cz, FB: Happy Baby, IG: happybabycz

Kudy z nudy

VYSTAVOVATELÉ

Vystavovatelé - dle abecedy

Platební možnosti - jsou postupně doplňovány

U černě označených vystavovatelů je možná platba kartou i hotově.

U modře označených vystatovatelů platba pouze hotově

U zeleně označených vystatovatelů je možná platba pouze kartou.

 

Aloe nosítka

Angel Wings

BeLenka

Breberky

By MIRI

Creatula

Eli Handmade

Gaga´s pleny

Happy baby

Chytrá židle Sedees

Jáma

Kibi

Krásná mamka

La Tulia

Loktu She

Mamalatté

Minimol.cz

MoniLu

Mother to mother by Misttake

Moyo

NANITCE

NATUBEA

Nebo

Nedoklubko

Nosím Tě – tester zóna

NošeníDětí.cz

Nošení online

Plnitelné kapsičky Domky

ProMaminky.cz

Rischino

Teddyho svět

VeKa nosítko

ZkusMerino.cz

Zumbucca, Zuzika Bdesign 

Aloe Nosítka

AloeNosítka jsou dvě mámy a obě chtěly své děti nosit. Bylo velmi těžké, najít nosítko, které by splňovalo vše, co by si přály. Pohodlnost, neotřelý vzhled a hlavně, aby bylo cenově přijatelné. Pak se to ale stalo a našly AloeNositka.

AloeNositka jsou důmyslně vyrobena tak, aby zajistila ergonomické nošení dítěte ve správné poloze (nohy pokrčené v kolenou a doširoka roztažené od sebe, do tvaru písmene M). Významnou předností AloeNosítek je jedinečný patentovaný bederní pás, který zajišťuje rovnoměrné rozložení váhy na zádech, bedrech a pasu rodiče během nošení.

Během té doby, co se festivalu nezúčastnily, přišly na trh s novinkou Aloe NewBorn, kterou si budete moci na festivalu konečně vyzkoušet.

Ve své nabídce mají i ladící doplňky k nosítkům – slintáčky, taštičky, batohy.

Je pro ně velice důležité, poskytnout svým zákazníkům veškeré potřebné informace a jsou rády za každé osobní setkání, kde si můžou maminky, ale i tatínkové všechno prohlédnout, osahat a také vyzkoušet.

Na stánku bude možné platit hotově i kartou.

www.aloenositka.cz, FB: AloeNositka, IG: aloenositka

Angel Wings

Angel wings vznikla v roce 2010 v malebném jihočeském Táboře pod vedením Rehany Ježkové. O deset let později se přestěhovala do podhůří Orlických hor, kde má vlastní šicí dílnu a tvoří nádherné nejen nosící oblečení, plné elegance a barev, které prodává po celém světě. 

Angel Wings chce i nadále ukazovat všem maminkám, že se s dítětem v šátku či nosítku mohou cítit krásně a pohodlně. Že je možné užívat si každého dne s našimi dětmi, aniž bychom se vzdávali svých aktivit a snů. Můžeme sportovat, chodit na procházky, jezdit na výlety, cestovat. Být aktivní a ještě se při tom cítit skvěle. Pojďte se nechat hýčkat našimi andělskými křídly. Pusťte z hlavy nepohodlí, nedostatek sebevědomí nebo ženskosti. Jste to stále Vy, jen o děti bohatší… 

Na stánku bude možné platit hotově i kartou.

 www.angel-wings.cz, FB: Angel Wings, IG: angelwingscz

Be Lenka

Spoločnosť Be Lenka vyrába špičkové hand-made, certifikované detské ergonomické nosiče a ďalšie produkty
 
Lenka Cenigová, bývalá slovenská paralympionička, založila značku Be Lenka, ktorá vyrába na Slovensku detské ergonomické nosiče s medzinárodným certifikátom bezpečnosti. Nosiče sú vyrábané ručne z vysokokvalitnej šatkoviny v mnohých vzoroch. 
 
Okrem spomínaných ergonomických nosičov má Be Lenka v ponuke šatky na nosenie, kojo oblečenie, mikiny a bundy na nosenie detí. Portfólio produktov dopĺňa prémiová barefoot obuv, ručne vyrábaná v Česku a na Slovensku.  
 
Produkty Be Lenka sa za veľmi krátku dobu udomácnili na svetovom trhu a preto sa jej produkty predávajú v niekoľkých desiatkach krajín prostredníctvom siete partnerov a zároveň prostredníctvom 4 vlastných eshopov. Spoločnosť si zakladá na kvalitnom zákazníckom servise, čo sa odzrkadľuje v komunikácii cez rôzne komunikáčné kanály a sociálne siete.

 

Na stánku bude možné platit hotově i kartou.

Breberky

V lázeňském městě Poděbrady vyrábíme s láskou a citem moderní látkové plenky, dámské hygienické potřeby a nevšední oblečení pro děti a jejich maminky. Pečlivě vybíráme lokální dodavatele přírodních materiálů, které jsou ohleduplné k životnímu prostředí. Dbáme na prvotřídní kvalitu a věříme, že všichni společně, malými krůčky, dokážeme velké věci. Naše firma pro nás není jen “práce”, je to životní styl, víra a přesvědčení, že žít v souladu s přírodou je přirozené. Kromě breberkovských výrobků u nás naleznete i kosmetiku, drogerii a zerowaste produkty, které jsou šetrné nejen k přírodě, ale i Vám a Vašim dětem.
 
Na stánku bude možné platit pouze hotově.
 

By MIRI

Firma vyrábí šaty ze scrapů šátků. Nově nabízí i sukně, mikiny a trička. Vše je možné ušít i v kolekci Easy, tedy bez scrapu šátků. Na Kouzlo nošení představíme novinku.

Creatula

Creatula je výrobce nosícího oblečení, jehož dílnu najdete v srdci Slovácka. Oblečení z dílny Creatula by se dalo definovat jako městská móda. Modely jsou elegantní, ale zároveň funkční s velkým smyslem pro detail. Výrobce klade důraz zejména na preciznost provedení a kvalitu materiálu. Veškerá výroba je ruční práce, proto je každý kus originál. Na veletrh Kouzlo nošení přiveze Creatula svou novinku pro rok 2021 v podobě kojícího oblečení.
 
Na stánku bude možné platit hotově i kartou.
 

Eli Handmade

Značka Elihandmade již osmým rokem vyrábí ergonomická nosítka, k nimž se v průběhu let přidaly různé doplňky a barefoot balerínky. V posledních měsících Eli přišla s vlastní kolekcí autorských látek a také šátků na nošení dětí.

Na stánku bude možné platit hotově i kartou.

FB: elihandmade.cz, IG: elihandmade.cz

Gaga´s pleny

Rodinná firma vyrábí pod značkou GaGa’s pleny již devět let látkové pleny a dalších potřeby pro látkování a ekologickou domácnost. Většinu jejich výrobků navrhují ve spolupráci s maminkami, díky kterým vznikne finální podoba produktu. Kvalita prověření maminkami je tedy zaručena. Mimo látkové pleny u nich naleznete široký výběr přebalovacích podložek, plavek pro kojence, dámských vložek, nepromokavých pytlů či čtvercových plen z bambusu a BIO bavlny. Novinkou jsou i kalhotky pro inkontinenční pejsky či hárající fenky. 

Pokud potřebujete poradit s výbavou či ji doplnit o další krásné a praktické kousky, neváhejte se na jejich stánku zastavit, kde na Vás k nákupu bude čekat i milý dárek.

Na stánku bude možné platit hotově i kartou.

www.gagapleny.cz, FB: Gaga´s pleny, IG: gagas_pleny

Chytrá židle Sedees

Chytrá židle Sedees – hravé a zdravé sezení pro mrňousky i velké školáky.

Máme rádi krásné a praktické věci, proto pro naše milé zákazníky už 10 let vyrábíme na Vysočině chytré židle Sedees.

Rostoucí židle Sedees je natolik variabilní, že jedním nákupem můžete vyřešit sezení na celé dětství. Pro nejmenší přidáte pultík, větším dětem nastavujete postupně výšku sedátka a podnožky tak, aby vždy seděly ve správné výšce vůči stolu a zároveň – a to je moc důležité – měly vždy opřené nožky o pevnou podložku.

Židličku Sedees ve variantě s pultíkem je možné začít používat pro samostatně sedící děti (cca od 9 měsíců), bez pultíku pak cca od 2 let. Horní věková a výšková hranice je neomezená, židle se dá nastavit až na dospělou výšku, unese minimálně 100 kg.

Je vhodná k jídelnímu a později také k psacímu stolu.

Naše židle umí být krásně barevné, nebo také elegantně neutrální. Doladit je můžete měkoučkými podsedáky.

Na stánku budeme mít pro vaše mrňousky i velké školáky připravené zábavné tvoření, při kterém si děti přirozeně vyzkouší, jak se jim na židli sedí. Každé si od nás odnese malý dárek.

Na místě si budete moci koupit podsedáky, náhradní potahy, kšíry a také silikonové jídelní sady s přísavkou, které krásně doplňují naši židličku s pultíkem.

Po dobu festivalu na místě a celý následující týden na našem e-shopu budete mít možnost nakoupit se speciální festivalovou slevou.

Na stánku bude možné platit pouze hotově. 

 

www.chytrazidle.cz, FB: Chytrá židle.cz, IG: chytrazidle.cz

Jáma

Jáma je nová česká značka, která šije hlavně dětské trenýrky. Dost často využívá zbytky látek jiných tvůrců.

FB: Jáma

Kibi

KiBi patří k předním českým výrobcům rostoucího ergonomického nosítka. Jeho střih a patentovaná konstrukce umožňují plynulý růst do výšky i do šířky. KiBi bylo navrženo tak, aby sedělo co nejširší škále postav rodičů a velikosti dětí od miminek až po batolata. 

KiBi šije nosítka již 9 let a do svých vylepšeních zpracovává podněty zákazníků, aby pro ně byla nosítka ještě komfortnější. Bezpečnost při nošení dětí je pro KiBi prioritou, nosítko je certifikované dle aktuální evropské normy EN 13209-2:2015. 

V nabídce naleznete také doplňky k nošení jako slintáčky, kapsičku na bederní pás a zateplovací kapsu na nošení dětí, která stejně jako nosítko roste spolu s dítětem. KiBi šije i na zakázku z Vámi dodaného šátku a díky zručným švadlenkám poskytují opravdu rychlý servis. Přijďte se podívat, osahat, vyzkoušet nebo se jen poradit ohledně nastavení 🙂

Na stánku bude možné platit pouze kartou.

www.kibi.cz, FB: Nosítko Kibi, IG: kibi_nositko

Krásná mamka

Krásná mamka je značka malé rodinné firmy zabývající se PRECIZNĚ ZPRACOVANOU módou pro KOJÍCÍ MAMINKY. 

Kojicí trička a šaty vznikají z vybraných úpletů nejvyšší kvality. Výroba je česká, lokální a umožní maminkám nakojit miminko opravdu kdekoliv a kdykoliv. 

Díky materiálům a nadčasovým střihům lze v jednom tričku sportovat a zároveň ho vzít na slavnostní setkání s rodinou. Autorkou projektu je Pavla Šťastná, maminka a vystudovaná „textilačka“. Kojení je podle ní základ pro zdravé a sebevědomé miminko i spokojenou maminku a funguje stoprocentně jen ve chvíli, kdy ho nic neomezuje. 

Posláním značky je podpořit maminky v jejich aktivitách s miminkem tak, aby miminko už nikdy nikde nemuselo na kojení čekat a aby se stalo samozřejmou součástí společného života.…při sportu, na procházce, v ordinaci pediatra, na návštěvě u babičky, v parku nebo v bance. 

Jednoduše jakákoliv činnost. 

Dalším cílem projektu je podpora maminek v získání energie z aktivit, na které byly doposud zvyklé a které je naplňují. 

Pod mottem: 

JSEM MÁMA, ALE POŘÁD JSEM TO JÁ 

v sedle koně nebo motorky, na tanečním tréninku nebo na horolezecké stěně, se štětcem v ruce nebo ponořená do kytek.. I žena máma se může věnovat tomu, co jí dobíjí baterky a nemusí se vzdávat své identity. Vždyť jen pokud energii máme, můžeme ji dále předávat a učit děti stejnému přístupu – mít rádo samo sebe. Ano, miminko je na prvním místě, ale nezapomínejme na vlastní já! S kojicím oblečením Krásná mamka si prostě můžete plánovat program s miminkem svobodně a volně.

Na stánku bude možné platit pouze kartou.

www.krasnamamka.cz, FB: Krásná mamka, IG: krasnamamka

La Tulia

Jsme malá česká firma, zastánci poctivé české výroby a precizního ručního zpracování. Velcí nadšenci nošení dětí a kontaktního rodičovství. Používáme jen nejkvalitnější materiály pocházející z Česka nebo zemí EU.

Pečlivě vybíráme vzory s důrazem na styl a jedinečnost. Snažíme se vnést eleganci do nosícího světa. Naše práce nás baví a největší odměnou jsou pro nás spokojení zákazníci, kteří se k nám vracejí.

Neděláme kompromisy. Věříme, že oblečení může být elegantní a funkční zároveň. Naší tvorbou pomáháme ženám cítit se krásně a žensky, mužům být spokojenými a hrdými otci a dětem užít si vřelou náruč svých rodičů za každého počasí.

Na stánku bude možné platit hotově i kartou. 

www.latulia.cz , www.latulia.com, FB: La Tulia, IG: la_tulia

Loktu She

Loktu She je česká firma, kterou založily matky nosící své děti. „Chtěly jsme nosit v kvalitních šátcích a oblékat se do oblečení, ve kterém se budeme i s dítětem cítit krásně a žensky“. Od svého založení v roce 2016 se společnost rozrostla a hodně věcí se změnilo, filosofie naší práce je stále stejná.

Vyrábíme krásné a funkční výrobky za férovou cenu. Je pro nás důležité, aby to, co děláme, vycházelo z nás. Vzory na šátky kreslíme sami, navrhujeme oblečení a vlastní střihy. Používáme kvalitní materiály, jejichž výroba je šetrná k přírodě.
Naše výrobky musí fungovat. Při vývoji využíváme vlastní zkušenosti s nošením dětí, spolupracujeme s lektorkami nošení dětí i se zkušenými nosícími rodiči. Novinky nejprve důkladně testujeme: teprve po vychytání všech připomínek můžou do světa!

V naší nabídce najdete šátky a ring slingy na nošení dětí, oblečení pro rodiče – softshellové kabáty a bundy, větrovky z funkčního hardsellu, merino svetry, zavinovací svetry a návleky. Naše oblečení Vám bude slušet s dítětem i bez dítěte.
Pro děti u nás najdete softshellové kalhoty, kombinézy a rukavice, merino kamaše a návlečky z bavlny i merina. Radost udělají dětem turkáčky a sukýnky ze šátkoviny.

Na stánku Loktu She vám jako prvním představíme naše nové rostoucí přezkové nosítko vhodné i pro novorozence.

Během festivalu platí sleva 10% na vše.

Na stánku bude možné platit hotově i kartou. 

www.loktushe.cz, FB: LoktuShe, IG: LoktuShe

Mamalatté

Mamalatté je malá značka šátků na nošení dětí. Jejím hlavním cílem je ukázat, že nošení není vědní obor a je pro každého. Zakládá si na jednoduchosti nabídky, pohodlnému používání a snadné údržbě šátků. Šátky jsou natkané i vyrobené v ČR.

Na stánku bude možné platit hotově i kartou.

www.mamalatte.cz, FG: Mamalatté, IG: mamalatté

Minimol.cz

Nejširší nabídka oblečení z merina na českém trhu. Na Minimol.cz najdete ucelenou nabídku funkčního oblečení všech známých kvalitních světových i českých značek. Od ponožek přes kalhoty, body, trika, mikiny, kukly, rukavice, overaly. Na Minimol.cz nakoupíte vše pohodlně na jednom místě a za příjemné ceny. Velký výběr značek Joha, Janus, iobio, Manymonths, mpDenmark, Lasting, Mikk-line, Engel, Cosilana, Crawler, Surtex, Diba, Hust and Claire, Milker a další. Na místě rádi poradí s výběrem. Přijďte si vyzkoušet zimní merino kukly, osahat různé příměsi, nebo jen prohlédnout to nejlepší z funkčního oblečení pro děti i maminky.

Na stánku bude možné platit hotově i kartou. 

www.minimol.cz, FB: Minimol.cz, IG: Minimol.cz

MoniLu

MoniLu patří mezi nejoblíbenější přední české výrobce ergonomických nosítek. Jejich nosítka se pyšní především precizním zpracováním a použitými nejkvalitnějšími materiály, včetně výplní, které skvěle roznesou váhu i těžších dětí. Nosítka jsou šitá výhradně ze šátků určených pro nošení dětí, pružnost šátku spolu s důkladně promyšleným střihem nosítka tak vytváří maximální oporu dítěte ve všech směrech. Spolu s evropskou certifikací, kterou si nese každé nosítko, zajišťují tu nejvyšší bezpečnost při nošení dětí. V nabídce naleznete nosítka rostoucí, vhodná pro děti již od narození. Tento rok představilo MoniLu dlouho očekávanou novinku – rostoucí nosítko pro děti až do věku 5ti let.

Na stánku bude možné platit hotově i kartou.

www.monilu.czFB: Monilu – dětská nosítka, IG: nositkamonilu

Mother to mother by Misttake

Mother To Mother jsou dva Čeští umělci, pár a partneři, kteří studovali Akademii umění v Haag a tam navrhli první šátky pro vás i vlastní miminko. Přináší šátky s odvážným a netradičním designem pro fajnšmekry, navrhované pro moderní páry, jak pro ženy, tak pro muže.
Šátky jsou současně uměleckým dílem v edici 90 kusů s velkým vzorem, opakujícím se po zhruba 1,5m – po donošení slouží jako krásná nástěnná tapiserie – oživují tak art & craft za dostupnou cenu.

Šátky jsou tkané a oboustranné, 72cm široké a hlavně vyráběné v České továrně z bavlny barvené u nás, splňující ekologickou a zdraví nezávadnou certifikaci OEKO-TEX-100. Podporují tak soběstačnost našeho trhu a práci za férové platy v dobrých podmínkách.

www.mothertomother.cz, FB: Mother to Mother by Misttake, IG: mother_to_mother_by_misttake

Moyo

Moyo je malá lokálna firma, ktorá už vyše 3 rokov prináša medzi nosiacich rodičov vlastné, na Slovensku šité Moyo nosiče, vhodné už od narodenia bábätka. Okrem ergonomických nosičov ponúka aj štýlové oblečenie na nosenie a doplnky k noseniu detí. Pri vývoji Moyo nosičov sa sústredili najmä na kvalitu, precíznosť šitia a maximálne pohodlie. Zohľadnili požiadavky mnohých nosiacich rodičov. Nosiče sú vyrobené v limitovanom množstve, zo šatkoviny, ktorej dizajn si sami navrhujú. Moyo je značka, do ktorej vložili svoje srdce. Preto radi hovoria: Moyo – vyrobené s láskou na Slovensku.

Na stánku bude možné platit hotově i kartou. 

www.moyobaby.com, FB: Moyo – slovenské nosiče, IG: moyocarrier 

Nanitce

Milujeme látky a vybíráme pro vás ty nejkvalitnější výrobce a nejhezčí vzory.

V naší kamenné prodejně NANITCE na Praze 6 – Břevnově, si můžete koupit jak metráž pro vlastní tvorbu, tak hotové výrobky, pro děti i maminky.

Našim nejoblíbenějším šitým produktem jsou mušelínové šátky ve dvou velikostech, které mají nesčetné využití, od modního doplňku, přes praktického pomocníka všech maminek. Využijete je jako lehkou deku, plenku, kojící či sluneční úkryt, osušku, či turban….

Velmi oblíbené jsou také naše rostoucí kahoty “baggy”, čepice a nákrčníky, vázací i korunkové čelenky nebo háčkované capáčky.

Do podvědomí jsme se zapsali taktéž výrobou dětských kufříků se jménem či obrázkem, které vyrábíme na objednávku již od roku 2015.

Náš sortiment doplňují produkty vybraných českých designerů, jejichž filozofie harmonizuje s našim vnímáním.
Ve všech směrech se snažíme o podporu české výroby, za férových podmínek, s důrazem na udržitelnost.

Na stánku bude možné platit hotově i kartou. 

www.nanitce.cz, FB: nanitce, IG: nanitce

NATUBEA

V NATUBEA se specializují především na no poo péči o vlasy pomocí indických i českých bylin. Na své si ale přijdou i ženy, které používají šampony, kondicionéry, masky nebo oleje na pleť a chtějí svému tělu dopřát šetrnější péči.
Na e-shopu NATUBEA najdete i spoustu produktů pro děti, jejichž citlivá pokožka vyžaduje obzvlášť jemné zacházení.

NATUBEA ale není jen o prodeji produktů. Zabývá se také poradenstvím a vzděláváním žen v oblasti správné péče o vlasy v podobě workshopů a seminářů a obsáhlých e-booků, kde jsou všechny cenné informace na jednom místě.
Pokud vás cokoliv o tzv. živé péči zajímá, přijďte se zeptat osobně. Na stánku najdete tým NATUBEA po celý den a navíc má pro vás Hanka připravené krátké povídání o živé péči pro děti, a to v časech: 10:30 – 11 a 15-15:30.

Kdo přípravky a kurzy od NATUBEA a Hanky Moneam znáte?

www.natubea.cz, FB: NATUBEA – živá péče o vlasy i pokožku, IG: natubea.cz

Nebo

Ručně vyráběné stylové a praktické silikonové šperky, které ozdobí maminku a zabaví miminko. Zdravotně nezávadné a hypoalergenní  kojicí korále, kousátka či náramky.

Protiskluzové capáčky Slipstop se dají nosit  po celý rok v jakémkoli vnitřním prostoru, ale především jsou skvělé do bazénů, na koupaliště, na pláž či do moře.

Snadno se nazouvají a vyzouvají, jsou vyrobeny z prodyšného materiálu, který velmi rychle schne. Pro všechny věkové kategorie ve spoustě designů.  

Na stánku bude možné platit hotově i kartou.

www.neboshop.cz, FB: Neboshop Kojící šperky /nejen/ pro maminky, kojící korále, IG: nebo.cz

Nedoklubko

Nedoklubko spolupracuje se všemi perinatologickými centry v ČR, je jedním z 65 aktivních členů mezinárodní organizace EFCNI, spolupracuje s Českou neonatologickou společností ČSL JEP a nově se podílí i na odborném výzkumu.

Nedoklubko realizuje několik projektů, které významně podporují rodiče předčasně narozených dětí i perinatologická centra.

Na festivalu Kouzlo nošení Vás za Nedoklubko přivítá paní ředitelka Lucie Žáčková. Do zapečetěné kasičky můžete finančně přispět na podporu Nedoklubka a zároveň získat jeden z úžasných darů od sponzorů akce nebo si můžete zakoupit krásné výrobky

Na stánku bude možné platit pouze hotově. 

www.nedoklubko.cz, FB: Nedoklubko, IG: nedoklubko

Nosím Tě - tester zóna

Letošní tester zónu si opět bere pod svá křídla Denisa z Nosím Tě! Přijďte si vyzkoušet různé šátky a hlavně ergonomická nosítka, kterých přiveze opravdu mnoho a vy si tak na jednom místě můžete vyzkoušet hned několik značek najednou! A to i těch které zrovna nevystavují. Můžete si samozřejmě nechat poradit i ohledně nastavení Vašeho vlastního nosítka či zkonzultovat úvaz v šátku. 

Poradenství, půjčovna, prodejna a nyní i nově vzniklý e-shop – to je Nosím tě. Vznikalo pozvolna, nejprve jako nosící poradenství poté, co Denisa v roce 2016 absolvovala první kurzy pro lektorky nošení u německé Die Trageschule. V roce 2017 pak přišla neplánovaně nabídka na převzetí úplně první české půjčovny šátků a nosítek – www.pujcovnasatku.cz – která tehdy v ČR existovala. Sebrala odvahu a šla do toho. Řešila totiž téměř denně, že pro správný výběr u ergonomických nosítek, je opravdu nejlepší si je osobně vyzkoušet. Bohužel ale nebylo v rámci regionu kde. Možnost si nosítko půjčit, získat pomoc s jeho výběrem, nastavením, odborné rady a povzbuzení…to zde chybělo. Když v roce 2018 Denisa uzavřela třídílnou sérii poradenských kurzů u německé Die Trageschule a stala se tak plně certifikovanou lektorkou nošení dětí, byl zájem rodičů již tak veliký, že přestěhovala svou poradenskou sbírku (tou dobou již cca stovku šátků a nosítek) do vlastních prostor a Nosím tě se stalo již reálným prostorem nejen pro poradenství, půjčovnu a prodej, ale i prostorem pro setkávání nosících rodičů a jejich dětí.

Na stánku bude možné platit hotově i kartou.

NošeníDětí.cz

NošeníDětí.cz je e-shop zaměřený na vše, co jen můžete pro nošení miminek potřebovat. Vznikl už před 16 lety, kdy u nás bylo nošení v plenkách a informace o něm se jen těžko sháněly. Začali maminkám nabízet ty nejlepší šátky, dovezli do ČR vůbec první ergonomická nosítka, postupně přibylo nosící oblečení, funkční přírodní i moderní termoprádlo a všemožné další praktické potřebnosti, které se hodí při nošení a rodičovství vůbec… Při nákupu na NošeníDětí.cz nenechají ve štychu ani začátečníky. K šátku nebo nosítku dostanete český návod a brožurku s praktickými tipy pro rodiče, kteří s nošením právě začínají.

Na stánku bude možné platit pouze kartou. 

www.nosenideti.cz, FB: NošeníDětí.cz, IG: nosenideti.cz

Nošení online

Nošení.online je půjčovna a rodinný e-shop pro nákup nosicích pomůcek a oblečení se sídlem v Praze.

Nosítka a onbuhima
nabízí s dodáním do druhého dne, na objednávku nebo na přání jako @nositkonamiru.
Učí rodiče, jak nosit zdravě a pečlivě se starají o vše, co kolem nošení prožívají a potřebují.
Stojí za vybranými výrobci ručně šitých nosítek a proto rodičům pomohou nejen ve výběru, ale i v designování modelu na míru a přání.
Šitá nosítka na přání dodavají handmade dílny: ALOE, Donkey, EverySlings, MartyS, MONILU, PEPE Porter, Skaldino, Vatanai a Zumbucca.
Oblíbenou specialitou jsou designová příměsová nosítka, která svými vlastnostmi a nenáročností těší další a další rodiče.

Podporují
– zdravé nošení rodičů,
– ergonomicky správné nošení miminek,
– tandemové nošení sourozenců a dvojčat,
– kojení v šátku a nosítku.

Vedou kurzy:
– Nošení
– Handling a cvičení pro zdraví s miminky
V rámci všech kurzů podporují rodiče v správné, jemné manipulaci s miminkem a rozvoji.

Potíže?

Můžete pořešit vaše těžkosti po nošení (obvyklé: bolest zad, pánve, chodidel atd.)
V nabídce na e-shopu mají doplňky k nosítkům zlepšující vaše pohodlí.

Šátky a Ring Slingy
Pro festival Kouzlo Nošení představí noseni.online k nákupu designové šátky výrobců: Wild Slings, Diso, Roar, Luluna a Lolly Wovens.

Doplňky
Podporují malé producenty šátkových doplňků jako jsou: Calmo, Tosh, Denika, Karoli Merino a Moonare. Udělají vám jistě radost drobnostmi ve výprodeji s krásnými slevami.

SLEVY
Výprodej testerů a outlet posledních kusů nosítek. Např.: KAVKA, MartyS, Andala… @nejlevnejsisatkyanositka

Jako žhanou novinku vám představí novou edici šátkových nosítek od narození.

Na stánku bude možné platit hotově i kartou.

www.noseni.online, FB: Nošení.online, Nejlevnější šátky a nosítka, Nosítko na míru, IG: noseni.online

Plnitelné kapsičky DOMKY

Na začátku byl roční Dominik a jeho máma, která hledala, kde by našla něco jako vymyvatelné kapsičky. Aby si je naplnila, čím chce, synovi je dala venku na procházce a potom jí nemusela vyhazovat, ale umyla a znovu použila.

A proto vznikly plnitelné kapsičky „Domky”.Kapsičky, které můžete naplnit přesnídávkou, jogurtem nebo rozmixovaným pyré připraveným doma nebo koupeným v obchodě. Tak dáte svým dětem přesně to, co chcete, aby jedli, víte, že jedí zdravě a dobře, a to způsobem, který se jim líbí a baví je!

Na stánku bude možné platit hotově i kartou.

www.plnitelnekapsicky.cz, FB: Plnitelné kapsičky pro děti DOMKY, IG: plnitelne_kapsicky

Rischino

 
Cílem firmy bylo přinést na trh poctivý domácí produkt, který bude promyšlený do posledního detailu. Velký důraz kladou na všechny použité materiály a komponenty. Soustředí se především na ty komponenty, které si dávají na míru vyrobit u slovenských a českých dodavatelů. Dohlíží na jejich výrobní procesy. Na nosítkách používají výhradně certifikované komponenty a materiály nejvyšší kvality. 

Na stánku bude možné platit pouze kartou.
 

www.rischino.skwww.rischino-nositka.cz, FB: Rischino-nositka.cz, IG: rischino_skcz

Teddyho svět

Teddyho svět se zabývá kompletní péčí o rodiče a děti již od těhotenství po školu. Pracujeme v týmu 5 maminek v kamenné prodejně v Novém Městě nad Metují, kde zakoupíte ekologickou drogerii, vše pro nošení dětí, látkové plenky, přírodní kosmetiku, oblečení pro děti i maminky.

Pořádáme kurzy látkování, šátkování a nošení v nosítku, Zerowaste workshopy, kurzy ekopraní a výroby přírodní kosmetiky.

Máme pro Vás také půjčovnu šátků a nosítek včetně nastavení a pomoci s výběrem. A půjčovnu látkových plenek pro děti od narození do 3 let.

Zasíláme i přes e-shop po ČR a SR od 69 kč.

Na stánku bude možné platit hotově i kartou.

www.teddyhosvet.cz, FB:  teddyhosvet, IG: teddyho_svet

VeKa nosítko

VeKa nosítko je malá rodinná firmička, která se zabývá šitím ergonomických nosítek a spoustu dalších věcí pro maminky a děti.

Věra a Katka dbají na prvotřídní materiály a rodinný přístup i k jejich zákazníkům 🙂

Na stánku bude možné platit hotově i kartou.

www.vekanositko.cz, FB: VeKa nosítko, IG: vekanositko

ZkusMerino.cz

ZkusMerino.cz je obchod s merinem oblečením (primárně pro děti) a merino metráží. Oblečení šije pod vlastní značkou Lambio, vedle ní ale nabízí také další renomované značky jako Engel, Iobio, Paterns, Surtex, nebo třeba Adelay a také šetrné prací prostředky Sonett.

Na stánku bude možné platit hotově i kartou.

www.zkusmerino.cz, FB: ZkusMerino

Zumbucca, Zuzika Bdesign

ZUMBUCCA to sú originálne nosiče pre výnimočných rodičov. A čo to slovo znamená? ZU – čo znamená Zuzka a symbolizuje mňa ako autorku nosiča. Druhým slovným základom je pôvodne latinské slovo BUCCA – v preklade tvár, líce, ústa. Jeho použitie v názve symbolizuje jednu zo základných zásad ergonomického nosenia detí – nosenie „tvárou v tvár“. A písmeno M charakterizuje ergonomickú polohu nožičiek detí pri nosení. Obrazne povedané, ZUMBUCCA znamená – „Zuzka nosí tvárou v tvár!“, teda to, čo tvorím sú ergonosiče, pomôcka na nosenie detí pre tých, ktorí chcú mať svoje dieťatko stále blízko seba.

Na stánku bude možné platit pouze hotově.

www.zumbucca.com, FB: zumbucca, Zuzika Bdesign